Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pagan

Zamknięty temat w "Galerii"

Podforum zegarków chińskich  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blaz
Bedziemy dłużej jak do 19stej

 

I przestań mi pisac "szczególnie Ty itd" bo ANI SŁOWA NIE WSPOMINAŁEM O TWOJEJ CÓRCE CZY RODZINIE . Natomiast spotkaniu GMT , na które nie przyszedłeś dowiedziałem się ,że podałeś przyczynę " nie przyjdę ponieważ będą tam ludzie ,z którymi mógłbym się posprzeczać , a po co psuć atmosferę itd '

Co do rozstawiania krzeseł na spotkaniu KMZiZ ( na którym również nie byłeś ) to zastanów się po co w Hiltonie pomoc w rozstawianiu krzeseł ?

 

Teraz próbujesz atakować mnie , jakobym to był jakimś krwiożerczym i bez serca człowiekiem , że nie uszanuję nawet nieszczęścia etc A ANI JEDNEJ LITERY NIE PISAŁEM NA TEN TEMAT

 

Zaczynamy o 18 stej i specjalnie zaczekam do po 19stej choćbym miał tam czekać sam

 

Ludzie dobrej woli i chetni do merytorycznej dyskusji o zegarkach chińskich etc przyjdą

czekam na deklaracje obecnosci

 

Nazwałeś mnie hipokrytą. Na dzień dobry. Człowieku, to nie jest miły wstęp do dyskusji. Bronię się więc.

Rozstawianie krzeseł to przenośnia, rozumiesz? Przykład taki. Ty to literalnie odebrałeś? :D

Jeśli uznajesz to za atakowanie to zastanawiasz się jak będzie wyglądała ta dyskusja? Stonuj trochę i zacznij szanować rozmówców, OK?

Filipowi podałem z początku takie wyjaśnienie. POTEM wyszła wizyta w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zamierzacie wydzielić dział Marina Militare - to mnie od razu prosze wykreślić z tej calej zabawy , jesli chodzi o zegarki Chińskie - ok jeśli jest taka wola klubowiczów - proszę rozpiszmy głosowanie - kto jest za a kto przeciw - i rozpatrzmy to większością glosów - tak to chyba wygląda w demokracji ? To też oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie - jeśli powstanie dział MM - to ja nie wiem jak i w jaki sposób ale wypisuję sie kompletnie z calej tej zabawy.

 

za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Z jednymi da się dojść do porozumienia. Z innymi ... za cholerę :D

 

Spinner - mój faworyt to Paulaner. Dobry jest też litewski Svyturys, białe od Trappistów i tu miła niespodzinka - biały Frater.

 

Znowu Armagedon!! :D Biały Frater jest naprawdę niezły, jak zresztą wogóle wszystkie te "cysterskie fratry". Chociaż od Paulanera wolę Erdingera - jest mniej popularny.

Reszty mi się nie chce komentować, rzeczywiście niektórzy mają widze problem by po prostu odpuścić. Koń jaki jest - każdy widzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koń jaki jest - każdy widzi :D

 

Puenta jest - więc i ten wątek można zamknąć :D

 

PS

A czy nie może być to wątek w "wszystkie inne" jak do tej pory?

Czy konieczna jest o TO walka na tak ostre słowa?

Czy nie można by go podwiesić jak G-Shocka w japońskich - wilk syty i owca cała.

Ja coś czuję, że walka toczy się tu o zasadę - a gdy podforum powstanie to będzie w nim 10 wątków, z czego 5 z gatunku czy warto kupić za 270pln - a za rok nikt już nie będzie tam nawet wchodził. Obym się mylił ale ...tak myślę.

Na razie zbieram na Parnisa -ciekaw jestem jaki bedzie - niemniej zasadność takiego działu jest dla mnie średnio uzasadniona.

Chyba, że ktoś ma plan i przedstawi go oficjalnie jak to ma wyglądać- wtedy będę za.

 

EDIT :

PS2

Blaz' na MODa !!! - ew. utworzonego działu - będzie dbał o poziom merytoryczny wywalczonego zakątka :D

 

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Znowu dyskusja poszła w jakimś dziwnym kierunku. Niestety, z żalem muszę przyznać rację Jędrkowi_38, który napisał...

 

Dlaczego tak jest, ze jak cos jest fajne, to niedlugo musi zejsc na psy. Gdzie te czasy, ze na Forum wchodzilem dowiedziec sie cos ciekawego o zegarkach, podyskutowac z ciekawymi ludzmi (wiekszosc juz tu nie pisze) ?. Proby ratowania tego Forum nie powiodly sie niestety, i sadze ze sa juz skazane na niepowodzenie. Paradoksalnie powolanie Stowarzyszenia, zbieglo sie koncem Forum w "starym" stylu. Teraz bryluja tu klubowicze "wystukujacy" 100 postow tygodniowo, i co z tego ze bez sensu? Ilosc sie teraz liczy widocznie. Bezsensowne spory, klotnie o nic, itp. Wiekszosc udaje ze nie dostrzega, ze MM to gowno posypane dla niepoznaki brokatem. Interpretacje sa tak kuriozalne, ze az smieszne. Wzor nie zastrzezony, wiec mozna rznac. Jezeli ktos wlamuje sie do mojego domu jest zlodziejem, chyba ze zapomne zamknac drzwi na klucz. Wtedy pan zlodziej jest kryty, bo przeciez tylko przyszedl i wzial. Jasne ze Grovana i kilka innych firm tez rznie design i jest to rownie naganne. Tyle ze na tarczy umieszcza swoje logo, i z reguly swoj werk. Wyczyn MM z podrobieniem Pama (dajac identyczne napisy na tarczy), nie da sie usprawiedliwic, a zalozenie na ten fajans gumowej oslony z napisem Panerai, ostatecznie przesadza o intencjach "tworcow". Nie obchodzi mnie kto za ile ma zegarki, podziwiam kolekcje zegarkow radzieckich zgromadzonych przez niektorych klubowiczow, uwazam ich za prawdziwych pasjonatow i fachowcow. Obrona ewidentnych podrobek i usprawiedliwianie ich np. niska cena jest dla mnie zalosne.

To moj jedyny post w temacie, wiec prosze darowac sobie "ciete riposty".

Pzdr.

 

Na tym forum chyba już nigdy nie będzie normalnie. Szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak się spotkamy to dyskusja będzie podobnie wyglądać?

bo jeśli tak, to sobie pójdę - żeby nie było.

 

Kolego Blaz, bez urazy ale normalnie przesadzasz. Ja mam prostą zasadę - ktoś mnie poprosi, to pomagam, nie prosi - widać poradzi sobie sam.

Piszę to z życzliwością, naprawdę, przemyśl to sobie jeszcze raz i na wszelki wypadek nie wracaj do tego po raz kolejny.

 

I ja i pozostali forumowicze przyjmiemy to z wdzięcznością.


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkanie ma być normalną dyskusją ( pogaduchą ? ) przy piwie ,czy przy czym tam innym

Rozumiem ,że bedzie Karczochrulez , Blaz ( Sszwedo nie może , innym razem pewnie ) , kto jeszcze?

 

Rozpoczniemy o 19,30 ze wzgledu na Blaz, który może o 19 stej się wyrwać dopiero

 

Uprzejmie proszę o akces , kto by jeszcze chciał ? Alamo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Dziękuję za przesunięcie godziny spotkania. Postaram się być jak najwcześniej. Myślę, że pomiędzy godziną 19.30 a 20.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
spotkanie ma być normalną dyskusją ( pogaduchą ? ) przy piwie ,czy przy czym tam innym

Rozumiem ,że bedzie Karczochrulez , Blaz ( Sszwedo nie może , innym razem pewnie ) , kto jeszcze?

 

Rozpoczniemy o 19,30 ze wzgledu na Blaz, który może o 19 stej się wyrwać dopiero

 

Uprzejmie proszę o akces , kto by jeszcze chciał ? Alamo?

 

Chęci 100%, możliwości 0% - mam do was 600 km :D ... Ale pisze się na każde spotkanie jeśli będę akurat w Wawie. Ładny gest z przesunięciem godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Panowie, także uważam że dyskusją potoczyła się w niewłaściwym kierunku, to co kto komu i gdzie powiedział , a tym bardziej co pomyślał nie jest przedmiotem tej rozmowy.

Łukasz, wyluzuj bo takie przepychanki prowadzą do nikąd

Porozmawiajmy o tym o czym od samego początku rozmawiamy.

 

Jeśli zamierzacie wydzielić dział Marina Militare - to mnie od razu prosze wykreślić z tej calej zabawy , jesli chodzi o zegarki Chińskie - ok jeśli jest taka wola klubowiczów - proszę rozpiszmy głosowanie - kto jest za a kto przeciw - i rozpatrzmy to większością glosów - tak to chyba wygląda w demokracji ? To też oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie - jeśli powstanie dział MM - to ja nie wiem jak i w jaki sposób ale wypisuję sie kompletnie z calej tej zabawy.

Na tej samej zasadzie proszę o zaprzestanie umieszczania na forum informacji o Rosyjskich firmach Volmax, Moscov Clasic i Poljot bo to także producenci Podróbek a także:

są to firmy mające znaczny dorobek w produkcji zegarków i pomimo wypuszczenia roleksopodobnego egzemplarza nikt o zdrowych zmyslach nie zarzuci Certinie ( wydającej miliony m.in na formułę 1 ) ,że produkuje zegarki po to , aby podszyć się pod cudze osiągnięcia .

Bo to że się jest firmą z tradycjami i sponsoruje się F1 nie jest przepustą do "klonowania", dotyczy to także innych zacnych firm Niemieckich i Szwajcarskich. Niech zarząd stowarzyszenia opracuje ich listę

Proszę też o nie umieszczanie na forum reklam firm handlujących "podróbkami", w znaczeniu jakie koledzy używacie w stosunku do niektórych zegarów.

Staruszku, masz ogromne zasługi dla tego forum, jesteś Członkiem Stowarzyszenia, ale zabawki z piaskownicy zabierają tylko małe dzieci , Twoja postawa to jawny szantaż i próba wywarcia presji na pozostałych użytkowników tego forum.

 

Edit

Rozważę do jutra moje uczestnictwo w spotkaniu, tak jak w przypadku Alamo ,chęci 100%, możliwości 0% (prawie 600km), ale w akcie desperacji być może rzucę wszystko i przyjadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo, bravo!

 

Juz myslalem, ze z McIntosh'em bedziemy musieli Was uczyc kompromisu :D

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Sylwek, wiesz, że dziś z Arkiem rozmawiałem właśnie o tym, że na forum czy ogólnie w Internecie często dochodzi do nieporozumień właśnie dlatego, że nie widać mimiki twarzy, nie widać uśmiechu, który może zupełnie zmienić wydźwięk zdania? :D Mam wrażenie, że ostatnio to są tego typu właśnie nieporozumienia. Zaczęło się od mojej (przyznaję) naprawdę ironicznej uwagi, że obawiam się Stowarzyszenia, bo może mnie z buta... :D Przecież ja już o tym wszystkim przeszedłem do porządku dziennego. :D Jednak dużo osób wzięło to na poważnie. Nie wiem - być może trzeba każdy ironiczny kontekst akcentować...?

W każdym bądź razie chcę się spotkać, porozmawiać, wyjaśnić sobie nieporozumienia i poznać zamierzenia. A po spotkaniu wdać się w merytoryczną dyskusję na forum na temat przyszłości. Słuszną uwagę rzucił Hy Moser. Przecież to nie musi być forum, tylko podforum, wydzielony temat. To wszystko jest kwestią dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Staruszku, masz ogromne zasługi dla tego forum, jesteś Członkiem Stowarzyszenia, ale zabawki z piaskownicy zabierają tylko małe dzieci , Twoja postawa to jawny szantaż i próba wywarcia presji na pozostałych użytkowników tego forum.

 

Ja się w sumie zgadzam z Piotrem, z tym że z odmiennych powodów, bo MM w wersji innej niż z zastrzeżoną osłoną koronki za podróbę nie uważam, i koniec. MM po prostu nie zasługuje na taką atencję, by wydzielać jej podforum. Tego właśnie nie potrafię zrozumieć - zapętliliśmy się w tej nieszczęsnej Mariannie, i nie potrafimy wyjść z kręgu ... :D Zrobiliśmy z niej sami zjawisko, manifest, przez co po pierwsze koledzy "anty" odnieśli odwrotny skutek od zamierzonego, bo sami odpowiadają za jej propagowanie na forum, po drugie koledzy którzy są "pro" zrobili z niej etykietę jakiegoś ruchu oporu. A to, do diaska, kawałki stali połączone ze szkłem ... :D Mamy tu się bawić i wspierać we wspólnym hobby, a nie warczeć na siebie. Ci co warczą to nie ludzie! To wilki :):D !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
spotkanie ma być normalną dyskusją ( pogaduchą ? ) przy piwie ,czy przy czym tam innym

Rozumiem ,że bedzie Karczochrulez , Blaz ( Sszwedo nie może , innym razem pewnie ) , kto jeszcze?

 

Rozpoczniemy o 19,30 ze wzgledu na Blaz, który może o 19 stej się wyrwać dopiero

 

Uprzejmie proszę o akces , kto by jeszcze chciał ? Alamo?

 

 

A ja bym chętnie przyszedł, gdyby było gdzieś bliżej centrum, ale tylko po to żeby pooglądać zegarki które ze sobą weźmiecie, a nie spierać się o to ile jest procent oryginalności w oryginalności chińskich zegarków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoja postawa to jawny szantaż i próba wywarcia presji na pozostałych użytkowników tego forum.

Dobra masz rację - przyznaję to mój błąd , chociaz chciałbym być wiecznie młody :D . Jeśli jest taka wola Klubowiczów - to co ja mogę ? NIC . Podam przykład - jest forum zegarkow rosyjskich/radzieckich - byłem tam kilkanascie razy w sumie , podobnie jest/będzie z forum zegarkow chińskich - pytanie kto poprowadzi to forum ( osoba poważna, współpracująca itp.)

Spotkanie - przyjdę , dlaczego nie .

Sszwedo czy ja gdzieś napisałem ze MM to podróba i z tego powodu najlepiej zeby nie robić dla tych zegarkow działu ? Nie - napisałem ... wiadomo - każdy ma jakies upodobania , teraz pytanie - czy wszystkie upodobania Klubowiczów mają być respektowane ? Jeśli tak to dlaczego akurat nie moje :D:) :) - to żart oczywiście chociaz , jak sie zastanowić - to zupelnie słuszne z drugiej strony . Może jakiś kompromis - np. zrobimy dział zegarki Chinskie i poddział zegarki MM i wtedy miłośnicy takowych pójdą na kompromis np. i nie będa umieszczali dyskusji gdzie indziej :D , może troszke nie tego - ale za to uczciwie ? Coś za coś - juz się nauczylem ze w życiu nie ma nic za darmo , jak tutaj się rejestrowałem to miałem wznioślejsze pojęcie idei , choć z drugiej strony poznalem tu wielu wielu .... i jest super , a zabawy takie jak ta dyskujsa - bardzo dobrze ze są w dziale OT - wsumie do tego ten dział sluży . Koledzy jak juz nie bedzie zadnych dyskusji - to będzie znaczyło ze nikomu na niczym nie zależy - a to juz nie jest zbyt dobre . Tylko zeby dyskusje były twórcze i pożyteczne .

PS zabralem glos w dyskusji gdyż przy rozmowie tel .z Kolegą powiedział ze - coś Ktoś tu wypisuje na mój temat i na szybko przelecialem te kilka stron , jeśli to byłaby prawda - nie ma problemu - wiadomo .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
Dobra masz rację - przyznaję to mój błąd , chociaz chciałbym być wiecznie młody :D . Jeśli jest taka wola Klubowiczów - to co ja mogę ? NIC . Podam przykład - jest forum zegarkow rosyjskich/radzieckich - byłem tam kilkanascie razy w sumie , podobnie jest/będzie z forum zegarkow chińskich - pytanie kto poprowadzi to forum ( osoba poważna, współpracująca itp.)

Spotkanie - przyjdę , dlaczego nie .

Sszwedo czy ja gdzieś napisałem ze MM to podróba i z tego powodu najlepiej zeby nie robić dla tych zegarkow działu ? Nie - napisałem ... wiadomo - każdy ma jakies upodobania , teraz pytanie - czy wszystkie upodobania Klubowiczów mają być respektowane ? Jeśli tak to dlaczego akurat nie moje :) :) :) - to żart oczywiście chociaz , jak sie zastanowić - to zupelnie słuszne z drugiej strony . Może jakiś kompromis - np. zrobimy dział zegarki Chinskie i poddział zegarki MM i wtedy miłośnicy takowych pójdą na kompromis np. i nie będa umieszczali dyskusji gdzie indziej :D , może troszke nie tego - ale za to uczciwie ? Coś za coś - juz się nauczylem ze w życiu nie ma nic za darmo , jak tutaj się rejestrowałem to miałem wznioślejsze pojęcie idei , choć z drugiej strony poznalem tu wielu wielu .... i jest super , a zabawy takie jak ta dyskujsa - bardzo dobrze ze są w dziale OT - wsumie do tego ten dział sluży . Koledzy jak juz nie bedzie zadnych dyskusji - to będzie znaczyło ze nikomu na niczym nie zależy - a to juz nie jest zbyt dobre . Tylko zeby dyskusje były twórcze i pożyteczne .

PS zabralem glos w dyskusji gdyż przy rozmowie tel .z Kolegą powiedział ze - coś Ktoś tu wypisuje na mój temat i na szybko przelecialem te kilka stron , jeśli to byłaby prawda - nie ma problemu - wiadomo .

 

Staruszku, tak bez kadzenia, choć młodziankiem też nie jestem, dla mnie i pewnie dla wielu użytkowników jesteś czymś w rodzaju ikony, swoimi pracami (klamrami) wypracowałeś sobie w tym Klubie pozycję której nikt i nic nie jest Ci w stanie odebrać. A teraz do rzeczy, ja także nie domagam się broń Boże forum o MM, ja tylko chcę wydzielomego subforum o zegarkach Chińskich tak jak mają to Rosyjskie i Radzieckie, Szwjcarskie i Niemieckie czy Japońskie, to czy tam ktoś napisze o... t już odrębna sprawa, ten przedmiot "kultu" zgodnie z naszym i unijnym ustawodastwem jest jak najbardziej legalny, więc nie bardzo wiem czy ktokolwiek ma prawo do negowania jego obecności na forum .

Edit

Z owym przedmiotem i pdróbą to był taki skrót myślowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu przesada z tymi pochwałami !!! bardzo proszę o nie pisanie takich rzeczy to forum publiczne!!! ,a o wieku pisałem w sensie zabierania zabawek :D ,

teraz to juz sprawa ma wyznaczone tory tzn. Forum zegarkow chińskich , ja rozumiem wszystko i nawet częściowo popieram, posłużę się cytatem z mojego ulubionego filmu

Ja rozumie ze wam jest zimno , ale jest zima , musi być zimno tak ?

Prosze o traktowanie humorystyczne powyższego cytatu .

Jak mamy wdrażać procedury unijne na forum to ..... , z tego co widzę to forum zegarkow chińskich pewnie powstanie , więc powiem wprost i tak musiałem się przełamać - nie cierpię zegarków rosyjskich a przykładowo miałem ich w ręku kilkaset i to kilka razy i jakoś dałem radę , więc i z forum zegarków chińskich da sie żyć , oby jeszcze Koledzy mieli czas i chęci .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest - wylewajmy oliwę na wzburzone fale

może to coś da - kto wie? :D


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

podniety,innej podniety wam trzeba

dystansu ....

idzcie wszyscy na jakowes panny w tej warszawce...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff?dojechałem do końca(dopiero dzisiaj zajrzałem do tego wątku) i?teraz ja posłużę się cytatem z mojego ulubionego filmu ?Panowie to jest jakaś masakra?

podniety,innej podniety wam trzeba

dystansu ....

idzcie wszyscy na jakowes panny w tej warszawce...

:D

Zdecydowanie! 3xTAK. Popieram przedmówce w 100%


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co racja, to racja :D. Kobiety potrafią rozładować napięcie... także emocjonalne :D. A wracając do tematu to zastanawiam się czy tworzenie forum chińskich zegarków ma sens ?. Czy to nie będzie wyważanie otwartych drzwi ?. Przecież mamy takie oto forum...

 

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showforum=132

 

Ale jak już powstanie oddzielne forum chińskich czasomierzy, to ja z całą stanowczością będę postulował, że chcę tutaj forum KUBAŃSKICH ZEGARKÓW !!! :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Ale jak już powstanie oddzielne forum chińskich czasomierzy, to ja z całą stanowczością będę postulował, że chcę tutaj forum KUBAŃSKICH ZEGARKÓW !!! :D .

 

Nie zapomnijmy też o rumuńskich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Właśnie przejrzałem tematy, w których prezentowane są zegarki będące przedmiotem sporu. Do tej pory omijałem je szerokim łukiem i jak się okazało - słusznie, bo po tym co zobaczyłem w tym wątku...

 

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showtopic=34901

 

...opadły mi ręce. Jeżeli takie zegarki zaczną nadawać ton temu forum, to leżymy. To będzie koniec tego forum :D. Dlatego chciałem zapytać posiadaczy tych ukrytych podrób czy naprawdę nie lepiej sięgnąć po Seiko, Tissota, które prezentują trochę kreatywności ?. Wygląd to jednak nie wszystko. Przeglądając wątek o chińskich zegarkach trafiłem na fotkę mechanizmu, który wygląda identycznie jak ten użyty w podróbie IWC Portuguese F.A. Jones. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że te zegarki wytwarzają ci sami ludzie, którzy zajmują się klepaniem podrób. Czy ktoś z Was zna adres oficjalnej siedziby Parnisa albo Mariny Militare ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Normalnie jestes czasem rozbrajajacy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Normalnie jestes czasem rozbrajajacy :D

 

Może i tak, ale znalazłem sposób na wyjście z tej sytuacji z dobrym skutkiem dla naszego Forum. Poszedł mail do Darka i czekam na odpowiedź. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.