Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20230723_200120.jpg

IMG_20230723_215756.jpg


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electric Wizard - Satanic Rites of Drugula 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, raszew napisał(-a):

Electric Wizard - Satanic Rites of Drugula 

 

 

 

Cóż, raczej nie podoba mi się większość metalowych kawałków wrzucanych tu przez kolegów, ale płyt Electric Wizard kilka razy wysłuchałem z uwagą i przyjemnością (oprócz "Witchcult Today" także "Dopethrone" i zwłaszcza "Come My Fanatics", którą polecić można wszystkim fanom "Master of Reality").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 hours ago, Edmund Exley said:

 

Cóż, raczej nie podoba mi się większość metalowych kawałków wrzucanych tu przez kolegów, ale płyt Electric Wizard kilka razy wysłuchałem z uwagą i przyjemnością (oprócz "Witchcult Today" także "Dopethrone" i zwłaszcza "Come My Fanatics", którą polecić można wszystkim fanom "Master of Reality").

Ja żałuję, że nie dowiedziałem się wcześniej i nie ogarnąłem że grają na Mystic Festival 2023. No ale może jeszcze gdzieś w okolicy będą grali. Mam nadzieję.

Jak lubisz klimat stoner/doom to pozwolę sobie na małą autoreklamę i wrzucę do sprawdzenia swój band:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wideowspominki z tegorocznego Castle Party Festival. Coś mi się wydaje, że ten materiał nie pójdzie w TV Trwam...  ;)

 

 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Wideowspominki z tegorocznego Castle Party Festival. Coś mi się wydaje, że ten materiał nie pójdzie w TV Trwam...  ;)

 

 

A powinien pójść bo Polek i Polaków ciągle trzeba uczyć różnorodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.07.2023 o 12:22, raszew napisał(-a):

 

Jak lubisz klimat stoner/doom to pozwolę sobie na małą autoreklamę i wrzucę do sprawdzenia swój band:

 

 

Chętnie wysłucham.

 

1 godzinę temu, kingcrimson napisał(-a):

Purpurowa magia.

 

 

W sobotę jechałem sobie z rodzinką na plażę i akurat w Trójce włączyli ten utwór. Świetnie się słuchało :) Po jego zakończeniu zrobiłem mały wykład o Deep Purple i o tym, jak tata w dzieciństwie włączał mi radziecki winyl "Melodii", ale jednak nikt specjalnie mnie nie słuchał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słucham teraz Electric Wizard - Dopethrone i jaka to jest wspaniała podróż, nawet jak paliłem tylko tytoń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

Chętnie wysłucham.

 

 

W sobotę jechałem sobie z rodzinką na plażę i akurat w Trójce włączyli ten utwór. Świetnie się słuchało :) Po jego zakończeniu zrobiłem mały wykład o Deep Purple i o tym, jak tata w dzieciństwie włączał mi radziecki winyl "Melodii", ale jednak nikt specjalnie mnie nie słuchał ;)

No widzisz i ja ten numer usłyszałem w Trójce w sobotę jakos przed południem 😀 trójki  słucham już rzadko bo ja zniszczyli bezpowrotnie. W wolnej chwili muszę posłuchać całej płyty bo to ostatnia wielka płyta Purpli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.