Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej wolę z tej płyty tytulowy "Wish You Were Here"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współproducentem odpowiedzialnym za miksowanie najnowszej płyty Depeche Mode będzie jeden z najznakomitszych producentów na świecie FLOOD twórca Violatora, SOFAD oraz Achtung Baby, Zooropa i POP grupy U2.Dla fanów DM to wyśmienita wiadomoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. O ile Plaing the Angel była płytą znakomitą, odkrywczą, dynamiczną to Sounds of the Universe to pomyłka i niestety porażka. Niedzwiedzki i Man powiedzieli , że jeśli nowa płyta będzie zbliżona charakterem do ostatniej to będą mieli podejrzenia, że niestety ten "superliniowiec" powoli zaczyna isc na dno............. Niestety. Ale mam nadzieję, że Flood do tego nie dopuści. Pozdrowionka.

Jeśli dasz rade to zajrzyj na stronę o perfumach. mam tam pytanko do Ciebie.

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dość często słucham koncertu zespołu Jafia Namuel. Koncert jest sprzed roku, a odbył się w studiu Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce. Tutaj można zobaczyć wersję video tego wydarzenia Koncert Jafia Namuel. Piękne!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

sposób śpiewania tej Pani wywalił mnie z kapci :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

sposób śpiewania tej Pani wywalił mnie z kapci :blink:

 

Artystka jest piękna, choć sama piosenka faktycznie specyficzna :) :)

.

Jakiś rok temu wpadłem, całkiem przypadkowo, na coś bardzo ciekawego rodem z Turcji.

.

Fırat Tanış

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowny, genialny projekt grupy SOULSAVERS z wokalem Deva Gahana z Depeche Mode. :) Entuzjastyczne recenzje krytyków. Polecam!!!!!!!!!!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu...2pac

 

http://www.youtube.com/watch?v=WuoC04OXe9M

 

Dobre czasy to byly! Smigalem ze "zlotym" Poljotem 3133. Hit na dzielni. :D

 

Edyta:

Ktos jeszcze jest w 80' 90' latach rapu?

Wu Tang, NAS, Dr. Dre, cale West/East Coast, etc...

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja ostatnio katuję Darkest Hour...

 

 

Kawałka Tunguska warto posłuchać dla samych solówek gitarowych. A to znany niektórym z Guitar Hero - Demon(s).

 

 

No i powrót do starych, dobrych czasów... Sepultura...

 

http://www.youtube.com/watch?v=NY4t6bB6tvI

 

http://www.youtube.com/watch?v=LTRMrt7rOng&feature=relmfu

 

...i Slayer.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej, ja dość głęboko siedziałem w tej muzyce, zresztą do tej pory jej słucham. Z tym, że wolę dobry stary polski hh. Młoda się zawsze na mnie wydziera żebym to sciszył :D Uwielbiam old school, takie kapelę jak np. Wu Tang nigdy nie zapomnę.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Michał, z tych Twoich klimatów lubię Jay-Z, zwłaszcza w wydaniu z Linkin Park...

 

 

Ostre gitarowe łojenie można fajnie łączyć z rapem...

 

 

 

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych klimatów uwielbiam np. kawałek Limp Bizkita z Redmanem, DMXem, Method Manem - Rollin. Puszczony głośno na dobrym sprzęcie dosłownie miażdży.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Z tych klimatów uwielbiam np. kawałek Limp Bizkita z Redmanem, DMXem, Method Manem - Rollin. Puszczony głośno na dobrym sprzęcie dosłownie miażdży.

 

Limp Bizkit mają sporo dobrych kawałków. Ja między innymi lubię Gold Cobra, My Generation...

 

 

... i przeróbkę do Mission Impossible.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A jeżeli chodzi o Jay-Z to lubię te kawałki, w których idzie w taki trochę specyficzny klimat jak w On To The Next One.

 

http://www.youtube.com/watch?v=WM1RChZk1EU

 

DOA też jest fajny no i jest zegarek AP na teledysku ;).

 

http://www.youtube.com/watch?v=3EWruiIjBmo

 

A poza tym, ładnie Jay-Z pojechał ściemniaczom, którzy przegięli z Auto-Tune.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne kawałki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy - Bisz.

Długo nie mogłem się przekonać, teraz z niecierpliwością czekam na właśnie zamówioną preorder płytę "Wilk Chodnikowy".

 

 

 

 

 

 

 


"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej, ja dość głęboko siedziałem w tej muzyce, zresztą do tej pory jej słucham. Z tym, że wolę dobry stary polski hh. Młoda się zawsze na mnie wydziera żebym to sciszył :D Uwielbiam old school, takie kapelę jak np. Wu Tang nigdy nie zapomnę.

 

To calkiem mozliwe, ze sie kiedys spotkalismy w "realu" :)

Pamietasz Zelazna, Emergency? :D


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Takie kawałki jak te z pierwszych płyt Molesty, WWO, Zipera, Hemp Gru, firma, itd. itd , to budzisz mnie w środku nocy, a ja Ci je recytuje na pamięć jak paciorek :D

 

Będąc w pl. często jeździłem na koncerty, poznałem też dużo ludzi robiących tą muzykę. Z co poniektórymi utrzymuje dobry kontakt po dziś dzień.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.