Gość miczel1 #2401 Napisano 15 Marca 2015 Siemano 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lec 62 #2402 Napisano 15 Marca 2015 a Ty z Siczy ? i to z kieszonką w kieszonce? 0 <p>Czasem lec-e w gruchy Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vandit 1135 #2403 Napisano 15 Marca 2015 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dariusz chlastawa 589 #2404 Napisano 15 Marca 2015 Ale Omegi mogłeś nie ciąć 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vandit 1135 #2405 Napisano 15 Marca 2015 Darek, to nie Omega 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dariusz chlastawa 589 #2406 Napisano 15 Marca 2015 Ale wygląda jak Omega , bo ciąłeś 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
@rtur 10 #2407 Napisano 15 Marca 2015 A jak wygląda Darek ? Ktoś widział ? 0 @rtur Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vandit 1135 #2408 Napisano 15 Marca 2015 tak wyszło, przez czysty przypadek 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dariusz chlastawa 589 #2409 Napisano 15 Marca 2015 a tak wygląda 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
@rtur 10 #2410 Napisano 15 Marca 2015 (edytowane) Cel? ja tam nic nie wiedzę dobranoc Edytowane 15 Marca 2015 przez @rtur 0 @rtur Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawel007 5182 #2411 Napisano 15 Marca 2015 Prezes coś militarnie ostatnio..Następne zdjęcie będzie w F-16 w czasie nalotu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Cezar. 174 #2412 Napisano 15 Marca 2015 Darek wprowadza element zastraszenia Groźba bycia na dywaniku u Darka wydaje się być już mało skuteczna....Odwilż we władzach znaczy 0 ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dariusz chlastawa 589 #2413 Napisano 15 Marca 2015 taa .. potem mnie otrują i zabalsamują 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
karol1302 187 #2414 Napisano 16 Marca 2015 a tak wygląda CAM01216.jpegprezes zawsze poddaje się ostatni? 0 kupię doxę sub...zawsze i każdą Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dariusz chlastawa 589 #2415 Napisano 18 Marca 2015 (edytowane) Taa .. ostatni nabój zachowuję dla siebie Nasz zespół od strony uzbrojenia Edytowane 18 Marca 2015 przez dariusz chlastawa 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mikolaj78 747 #2416 Napisano 18 Marca 2015 No i ładna reklama wyszła 0 Mariusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jaszczur11 69 #2417 Napisano 18 Marca 2015 W czasach zniewieściałych rurkowców, warto takie hobby reklamować. 0 "Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mikolaj78 747 #2418 Napisano 18 Marca 2015 Im już nic nie pomoże. Taki jeden z drugim będzie wolał zainwestować w kosmetyczkę 0 Mariusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #2419 Napisano 18 Marca 2015 mnie to nawet od tych rurek kostki sie poocierały.... 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pawel2499 148 #2420 Napisano 18 Marca 2015 a tam kostki dobrze że Omesia cała 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość zonka #2421 Napisano 18 Marca 2015 Moim zdaniem wszyscy którzy chcą się w tym temacie udzielać powinni wkleić swoje gęby - niezależnie od tego jak się wygląda czy gruby czy chudy czy nosa ma jak diabeł kutosa czy fryz na strzechę - zupełnie inaczej by się rozmawiało wiedząc że np żonka to nie stara baba po 90tce (wiem że nie bo widziałem zdjęcia ) A więc odwagi to nie boli Zonka jest starą babą po 70tce 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość zonka #2422 Napisano 18 Marca 2015 A jak wygląda Darek ? Ktoś widział ?Jaaaa!!! Ja widziałam- już dawno temu, ponieważ ciekawość mnie zjadała jak wygląda Pan Prezes no i.... wpisałam w GOOGLE Dariusz Chlastawa 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MagMa 2 #2423 Napisano 19 Marca 2015 To ja po wypłacie: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #2424 Napisano 19 Marca 2015 (edytowane) cenę z doniczki odlep , no chyba że zegarki też nosisz z przywieszką hihi Edytowane 19 Marca 2015 przez QuadrifoglioVerde 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
swierszczu 2841 #2425 Napisano 19 Marca 2015 Taa .. ostatni nabój zachowuję dla siebie :)Nasz zespół od strony uzbrojeniaFullSizeRender.jpgA glocka 26 ma? 0 O i T Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach