Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paweł Jankowski

Chronos-Art

Rekomendowane odpowiedzi

JA nie wiem..jak z dziećmi :)

 

Przecież napisałem już kilka razy, że koperta i koronka są z innego zegarka, TYLKO NA POTRZEBY WIZUALIZACJI !!!!

 

za duże indeksy - cyfry przytłaczają całą tarczę.

 

przecież napisałem, że tarcza też mi się podoba ;)


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że temat obserwuję od samego poczatku, ale jakoś nigdy nie było okazji napisać czegoś od siebie... Moge powiedzieć tyle, że jestem dumny, że w kraju, którym żyje jest jeszcze taki człowiek jak p. Paweł, który od początku do końca robi praktycznie wszystko sam. Bardzo dopinguje ten projekt i mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy go w pełnej okazałości (mam na myśłi zegarek ;) ) Sam mam marzenie stworzyć coś własnego, ale niestety, wiedza na zbyt wiele nie pozwala, finanse i sprzęt również. Ciesze się z tego, że moge podziwać jak ktoś spełnia własne marzenia i jest zadowolony z tego, że robi to, co naprawde lubi :)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem ! Paweł, postawiłeś sobie ambitny cel, powodzenia !


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3mam kciuki niesamowite przedsięwzięcie, mechanizm piękna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Moge powiedzieć tyle, że jestem dumny, że w kraju, którym żyje jest jeszcze taki człowiek jak p. Paweł, który od początku do końca robi praktycznie wszystko sam. (...) Sam mam marzenie stworzyć coś własnego, ale niestety, wiedza na zbyt wiele nie pozwala, finanse i sprzęt również.

Nie do końca i nie wszystko, ale pierwsze koty za płoty i to się liczy. Jestem przekonany, że reszta jest tylko kwestią czasu i wiary we własne siły.

Co się zaś tyczy wymówek dotyczących własnego marzenia... Wiedzę uzupełnić, finanse pozyskać, sprzęt wynająć kupić lub zlecić podwykonawcom. I do roboty proszę ;)

 

Witam ponownie długo się zastanawiałem czy dam rade ale co tam może się uda postanowiłem pójść o krok dalej i spróbować wykonać samemu mechanizm oczywiście podpierając się niektórymi częściami z Unitasa i pomyślałem abyście śledzili cały proces jak on powstaje .Oto pierwsza relacje z tego projektu

Ty się Pawle więcej nie zastanawiaj czy dasz radę, tylko rób co zamierzasz :lol:. Do końca.

W tygodniu prześlę Ci trochę materiałów. Mam nadzieję, że się przydadzą.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem pójść o krok dalej i spróbować wykonać samemu mechanizm oczywiście podpierając się niektórymi częściami z Unitasa

 

Rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corvus napisałeś ze nie do końca i nie wszystko a która firma robi wszystko od początku i do końca podaj przykład?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na co patrzeć !


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corvus napisałeś ze nie do końca i nie wszystko a która firma robi wszystko od początku i do końca podaj przykład?? :)

George Daniels :) I możesz to potraktować jak dobrą radę ;)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscia na mechanizm i trzymam kciuki - swietny pomysl.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel,a co przewidujesz w tym mechanizmie?Jakies ciekawe komplikacje?Nie wierze,zebys zrobil tylko nowy komplet plyt do unitasa patrzac na to co wyczyniales z werkami na poprzednich stronach watku.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Regulator, fazy Księżyca,Datograf i wiele innych fajnych komplikacji a co do zrobienia tylko? nowych płyt to zobacz co robią niezależni. Wykonanie nie jest ani proste a tym bardziej łatwe Ciągle była mowa ze nie ma polskiego mechanizmu no to zaczyna powstawać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co robia niezalezni,np.dornbluth i jego droga przerobka Unitasa - mimo,ze jego zegarki podobaja mi sie bardzo (-;

Ale zycze ci powodzenia i czekam kurde na wyniki.Szykuje sie naprawde ciekawy werk.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - Dornbluth nie był nigdy w niezależnych i nie jest kandydatem na członka AHCI.

 

Dzięki Pawle za zdjęcia - serial coraz bardziej wciągający.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać kolejnych fotek, świetna robota !


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda. Czy to ta nowa maszyna?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak frezowanie tarczy?


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.