Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Dariusz Chlastawa (KMZiZ) dla chronos24.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Klub Miłośników Zegarów i Zegarków powstał w roku 2003 z inicjatywy zegarmistrza i pasjonata - Władysława Mellera oraz prof. Zdzisława Mrugalskiego. Rozwój klubu na przestrzeni lat uaktywnił nowe obszary działalności, które obecnie uległy finalizacji w postaci stowarzyszenia zarejestrowanego oficjalnie 19 czerwca 2009.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Darek,

świetny wywiad. W tym co mówisz widać wielką pasję i radość dzielenia się własnymi przemyśleniami na temat czasomierzy. No i trzeba przyznać, że jesteś cennym rozmówcą, bo Twoje wypowiedzi nie są lakoniczne, a przy tym ciekawe. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek lawirowałeś i nic nie powiedziałeś o swoich zegarkach :( , ale poza tym to chyba wszystko nieżle .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem. Bardzo dobry wywiad i świetnie Darku sobie poradziłeś z przekazem o swojej i naszej pasji.

Gratulacje dla kolegów z Chronosa24.pl wywiady video to naprawdę fajna i przyjemna sprawa. Mam nadzieję, że będzie to kontynuowane. Może kiedyś pojawią się video-recenzje zegarków?

Mała uwaga - na kanale YouTube poszczególne części nie są ponumerowane i można stracić chronologię.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wywiad rzeka :) Podoba mi się,sympatycznie sie słucha natomiast pozwolę sobie napisać,że jedna sprawa mi się niepodobała.Mianowicie miałem nieodparte wrażenie,że nie jest to rozmowa tylko odpytywanie jak w szkole.Redaktor nie zadawał pytań tylko odczytywał pytania z kartki jak komisja lub uczeń zaczynając odpowiedź przed tą komisją :( Ja rozumiem,że zapewne była lista pytań przygotowana wcześniej i spisana ale chodzi mi o sposób odczytywania czy też intonację głosu.

Ot takie moje 3 grosze i moje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałem z wielkim zainteresowaniem. Bardzo ciekawy wywiad.

Jakoś tak jest, że do kogoś kto dzieli z nami pasję, od razu czujemy sympatię.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wywiad rzeka :( Podoba mi się,sympatycznie sie słucha natomiast pozwolę sobie napisać,że jedna sprawa mi się niepodobała.Mianowicie miałem nieodparte wrażenie,że nie jest to rozmowa tylko odpytywanie jak w szkole.Redaktor nie zadawał pytań tylko odczytywał pytania z kartki jak komisja lub uczeń zaczynając odpowiedź przed tą komisją :) Ja rozumiem,że zapewne była lista pytań przygotowana wcześniej i spisana ale chodzi mi o sposób odczytywania czy też intonację głosu.

Ot takie moje 3 grosze i moje odczucia.

Masz racje, ale musisz mi wybaczyć.

To dopiero nasze pierwsze wywiady, i brak mi jeszcze umiejętności swobodniejszego zadawania pytań. Mam nadzieję, że z czasem poprawi się to na lepsze.

 

Wkrótce mogę obiecać kolejne, co najmniej tak samo ciekawe wywiady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wywiad. Jak Pan Darek opowiadał o Portugalczyku to czuło się że to jego wielka pasja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kanale YouTube poszczególne części nie są ponumerowane i można stracić chronologię.

 

Części były zamieszczone w opisie filmów.

Teraz dodałem je także do tytułów.


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do gratulacji dobrego wywiadu :-) ale jak koledzy wcześniej i ja miałem wrażenie że nie chciałeś się podzielić swoimi zegarkami :-) choć może to i dobrze, przecież one są dla nas najważniejsze :-) i mają cieszyć przede wszystkim nasze oko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Kilka słów przed kamerą na tematy zegarkowe to całkiem fajny pomysł.

Kto następny idzie do grillowania ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za mile słowa , ale zastanawiam się czy nie zrobiłem więcej złego niż dobrego . Zamysł był taki aby przyblizyć jak największej ilości ludzi nasz Klub i forum , oraz opowiedzieć o założeniach , trochę wytłumaczyć sprawę podróbek itd

 

A wyszło na to , jak mi jeden z forumowiczów napisał ,że się "promuję" i woda sodowa itd

Po raz kolejny zadaję sobie pytanie ,dlaczego u części z nas objawia się podstawowa wada narodowa ,że jak ktoś coś próbuje robić to albo dla kasy , albo złodziej albo jeszcze co innego ( oczywiście jak zwykle doszukujemy się tylko złych intencji ) ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, przestań! :( Proszę nie bież zbyt dosłownie tego, co ludzie wypisują. Zwykle jest tak, że odbiorca widzi i słyszy to, co chciałby zobaczyć i usłyszeć!

Siedziałem przed monitorem, patrzyłem, słuchałem i absolutnie nie odniosłem wrażenia, że jesteś wyniosły, albo, że promujesz siebie, bynajmniej!

Uważam, że ten wywiad był potrzebny, bo powstało Stowarzyszenie i należało o tym zakomunikować, a kto miał to zrobić, jeśli nie Prezes? Twoje wypowiedzi były mądre i uporządkowane, mówiłeś o pasji klubowiczów, o Klubie ? jego początkach i ludziach, którzy go tworzyli, o Stowarzyszeniu, o założycielach, ale przecież nie było tam słów o tym jak bardzo sam się w to angażowałeś.

W każdym niemalże zdaniu było ?MY?, a nie ?JA'. Byłeś skromny, taki jak ?należy? i myślę, że tym wywiadem dałeś znakomity przykład ?właściwej osoby na właściwym miejscu?!

Ale, /bo zawsze jest jakieś, ale/ mówiłeś również o różnych manufakturach przytaczając też chyba najbardziej znany slogan zegarkowy ? ?You never actually own a Patek Philippe, You merely look after it for the next generation? ? wyjątkowo go lubię!, Mówiłeś też o gościach na corocznych klubowych spotkaniach i moim zdaniem zabrakło w tym tylko jednego słowa /no może dwóch/ - o naszej Polporze. Wiem,wiem, wiem, że Krzysztof Janczak jeszcze nie ma sloganu na miarę tego wyżej, ale jest ?Nasz?! I chyba trzeba/można było o tym wspomnieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widze nic złego, żeby chwalić swoje osiągnięcia i mówić o nich publicznie. Myślę, że bycie prezesem Stowarzyszenia, gdzie głównie liczy się zaangażowanie i pasja jest powodem do słusznego zadowolenia z samego siebie, że to co się robi zostało w sposób jakiś docenione. W moim przekonaniu ta nasza narodowa "skromność" jest równie, a może nawet bardziej szkodliwa niż inne nasze polskie przywary :( Nie zgodzę się też do końca z Tobą, że ktoś z klubowiczów zarzucił ci karierostwo (czy coś w tym guście). Może tak wyszło od słowa do słowa, ale nie taka była intencja. Tego jestem pewien. Czasem nasze dyskusje na najbardziej nieistotne tematy prowadzą do niewzykle gorących i niepotrzebnych sporów.

 

 

Swoją drogą ciekawy wywiad, jedyne do czego bym się przyczepił to jakość audio :)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.