Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Teraz myślę o szwajcarach i rosyjskich, bo Citków już trochę mam. Może jakiegoś Promastera jeszcze... 

szwajcary automaty ?  no i rosyjskie automaty ? :) - kosztuje ... przynajmniej to pierwsze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

szwajcary automaty ?  no i rosyjskie automaty ? :) - kosztuje ... przynajmniej to pierwsze :) 

Dlatego zacznę o czegoś tańszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BM7108-14E
dostałem jako prezent, dokupiona bransoleta i używany codziennie łącznie z pływaniem itp

A33184F9-D2D7-41EB-A49D-B2DDDC559779.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, _shirimu napisał(-a):

BM7108-14E
dostałem jako prezent, dokupiona bransoleta i używany codziennie łącznie z pływaniem itp

A33184F9-D2D7-41EB-A49D-B2DDDC559779.jpeg

..używany  znaczy ... jak należy :) zgodnie z  przeznaczeniem !!!👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pazikk napisał(-a):

Nie samymi g-shockami człowiek żyje. 

IMG_20220202_203507.jpg

...  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, worientom napisał(-a):

IMG_20220203_133448.jpg

IMG_20220203_133322.jpg

IMG_20220126_210637.jpg

👍 to za zegareczek  👍 a to za Hyperion  i Endymion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QN78v7v.jpg
 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, unadarek napisał(-a):

👍 to za zegareczek  👍 a to za Hyperion  i Endymion

 Wiedziałem, że Koledzy docenią również biblioteczkę 😉 Pozdrowienia dla wszystkich bibliofilów 🙂

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pmd56 to genialny czasomierz. Niesamowicie wygodny. Mikroregulacja bransolety jest super. Synchronizacja sekundnika rewelka. Do tego jestem maniakiem tytanu.

Długo do niego wzdychałem aż się skusiłem. Nie żałuję ani jednej złotówki.



793c5e1574d66c49be11970bda502e34.jpg

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Braciszek prawie bliźniak 😉. Wahałem się między Twoim modelem a tym moim z zieloną tarczą, ale w końcu zdecydowałem się na wersję zieloną, bo obawiałem się, że różnica koloru między kopertą a ciemnym bezelem będzie zbyt widoczna. Chociaż z drugiej strony w niektórych recenzjach ludzie podkreślali, że w naturze to się mniej rzuca w oczy niż na zdjęciach i pod pewnymi kątami praktycznie prawie niewidoczne - jak to oceniasz?

Szkoda, że zielona wersja nie ma takiej samej wskazówki sekundowej jak w Twoim modelu, uważam, że ten żółty by się super komponował z tarczą, czarny drugi koniec też mi się bardzo podoba. Jak tak sobie myślę, to do bycia zegarkiem absolutnie idealnym brakuje my tylko wskaźnika poziomu naładowania, bo poza tym to jest cudo.

Zaletą tych modeli jest jeszcze to, że one chyba dość niedawno zadebiutowały, więc kupując ma się pewność, że nie będzie jakiś kilkuletni leżak. Gdzie kupowałeś? Ja brałem w Sakura Watches.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się czarny bezel i wyraźnie odcina się od tytanowej koperty. Taki zabieg powiększa ten zegarek optycznie. Bezel w podobnym kolorze co tarcza daje w odbiorze większy zegarek a to konus ogólnie.

 

Moją sztukę przytargał jeden dobroczyńca z tego forum, ze sklepu Rakuten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.