Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Recommended Posts

Fajny, tylko ta guma od Timexa jakoś mi się nie widzi :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny, tylko ta guma od Timexa jakoś mi się nie widzi :)

A to tak na co dzień. Bransoleta na niedzielę :) A swoją drogą ta "guma" (to nie guma, rodzaj plastiku) jest ekstra. Mam ją od dwóch lat przy Big Mako i brak śladów zużycia.

Tez kiedys mialem ale inny kolor

Niestety białych nie było. Kupiłem ostatnią sztukę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak

Niby ma problem z akumulatorem ale narazie jest na max- najwyzej czeka mnie wymiana

Edited by CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem go. Cena tam skakała, bo najpierw był za 750 a potem za 999.

Fajny, mam takiego w opcji "panda".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wlasnie widzialem twojego i chyba ladniejszy panda no ale lubi co sie ma


OMEGA SEAMASTER 300M

Share this post


Link to post
Share on other sites

mój eco drive w oryginale

 

post-92558-0-16869800-1482869121_thumb.jpg

 

 

 

 


potem połączenie z paskiem xicorr

 

post-92558-0-94008500-1482869265_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

mój eco drive w oryginale

 

 

 

 

 

potem połączenie z paskiem xicorr

 

 

Fajna koncepcja, tylki te długości wskazówek... :(

 

Tapaltak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakis czas temu zastapil wiekszego brata. Dobry jest.

Jaki rozmiar L2L? W internetach znalazłem sprzeczne informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto mój świeży nabytek który zastąpił wysłuzonego casio g-shoca gw-m5610. Najpierw miał być gw 9400, później seiko sun023p1 ale trafilo na cb0011-51l. Owy zegarek na co dzień zastąpi mi tissota le locle l164264 który do codziennego użytku nie nadaje się ponieważ jako automat jest wrażliwy na wszystko a moja praca nie należy do lekkich. Zdjęcie z telefonu i nie najlepszej jakości. Pozdr.

post-24978-0-25136700-1482941087_thumb.jpg

post-24978-0-55477100-1482941237_thumb.jpg

Edited by gyro

Share this post


Link to post
Share on other sites

I myślisz, że ktoś ci uwierzy?

Bez zdjęcia dowodowego nie ma szans :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello,

 

to ja wrzucę takie coś i przy okazji mała prośba o pomoc w identyfikacji, żeby nie zakładać nowego tematu. Zdjęcia fatalne na szybko robione telefonem. Kiedyś się poprawię, ale muszę potrenować, szczególnie, że mam problemy z dobrym światłem. Z tyłu na deklu małym druczkiem: E710 - H23648 Y, następnie 992427 (to pewnie nr seryjny), GN-4W-UL, poza tym WR 20 BAR i Citizen Watch CO, na bransolecie niestety w środku "band China". Koronkę ma zakręcaną, ale ten dekiel od spodu - jakby nie otwierany, nad koronką na wysokości godz. 2-giej, "ukryty" przycisk. Koperta od góry wypolerowana, ale po bokach matowa.

 

 

 

cit_01.JPG

 

cit_02.JPG

 

A tak świeci:

 

cit_03.JPG

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po wpisaniu w Google podanego przez Ciebie określenia "E710 - H23648" masz go zidentyfikowanego.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Swatch YIS403 - Citizen BN0159 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Citizen BT0070-01A Twin Date 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello,

 

to ja wrzucę takie coś i przy okazji mała prośba o pomoc w identyfikacji, żeby nie zakładać nowego tematu. Zdjęcia fatalne na szybko robione telefonem. Kiedyś się poprawię, ale muszę potrenować, szczególnie, że mam problemy z dobrym światłem. Z tyłu na deklu małym druczkiem: E710 - H23648 Y, następnie 992427 (to pewnie nr seryjny), GN-4W-UL, poza tym WR 20 BAR i Citizen Watch CO, na bransolecie niestety w środku "band China". Koronkę ma zakręcaną, ale ten dekiel od spodu - jakby nie otwierany, nad koronką na wysokości godz. 2-giej, "ukryty" przycisk. Koperta od góry wypolerowana, ale po bokach matowa.

 

 

 

 

 

 

 

A tak świeci:

 

 

 

Pozdrawiam

 

A o co pytasz dokładnie poza identyfikacją ? Bo z twoim zegarkiem wszystko OK i taki ma być. Koperta to monocoque i do wnętrza zegarka dostajemy się od góry przez szkło i bezel - jak przyjdzie co do czego to sporo zegarmistrzów odeśle Cię z kwitkiem. Nie ograniczaj mu dostępu do światła, nie trzymaj w szufladzie i ciemnych miejscach bo stopniowo będziesz zabijał akumulator, 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello,

 

A o co pytasz dokładnie poza identyfikacją ? Bo z twoim zegarkiem wszystko OK i taki ma być. Koperta to monocoque i do wnętrza zegarka dostajemy się od góry przez szkło i bezel - jak przyjdzie co do czego to sporo zegarmistrzów odeśle Cię z kwitkiem. Nie ograniczaj mu dostępu do światła, nie trzymaj w szufladzie i ciemnych miejscach bo stopniowo będziesz zabijał akumulator, 

 

chodziło mi czy ma on jakąś konkretną nazwę/oznaczenie na zasadzie np. AT4010-51E czy SKX coś tam, coś tam ;) Bo po wrzuceniu w google tego co na spodzie koperty wyrzuca różnie wyglądające zegarki. Instrukcję do mechanizmu znalazłem, ustawiłem bez problemu i chodzi. Przez jakiś tydzień przyspieszył około sekundy względem drugiego z radio control. Co do tej koperty to tak myślałem, że ewentualny dostęp jest od góry, choć przez ułamek sekundy pomyślałem, że może to jednorazówka  :lol: . Ale potem przeczytałem jeszcze raz jakiej jest firmy  :lol: . Noszę go na zmianę i trzymam oczywiście na wierzchu. Generalnie fajny jest, może mógłby być trochę większy. 

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

w moim guście. co to za model? chciałbym bliżej poczytać o nim


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.