Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, czy ktoś jest zainteresowany zakupem OEM bransolety do BN0150 lub BN0151. Mam na zbyciu, została mi po zegarkach. Używana tylko do fotek, bez śladów żadnych. Wiem, że kilka osób było zainteresowanych swojego czasu. Oferuję cenę najlepszą gdzie można dostać. Wiecie jakiej jakości dobrej to jest :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was wygląda sprawa z trafianiem sekundnika w indeksy w BN0150/0151? U mnie delikatnie kosi, zegar przyszedł z Timestore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej trafia idealnie ale 100% na całej osi nie sprawdzałem, jak sprawdzałem godzinę to w tym momencie trafiał b.dobrze ?

Potem mogę prześledzić dokładnie na całej tarczy jak potrzeba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy go zwracać i wymieniać na drugi, czy z tym żyć :) Każdy zachwalał, że trafia idealnie w indeksy, a tu taka sztuka mi się trafiła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu fajnie napisał odnośnie drobnych bubli zegarkowych jak w Seiko i centrowanie.

Nie ma co sobie zaprzątać tym głowy, wiadomo że może trochę irytować ale lepiej przymknąć czasem oko i cieszyć się z zegarka bo żaden nie jest idealny i na siłę zawsze coś się znajdzie ?

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I raczej tak zrobię, bo jest świetny, pocieszam się, że chociaż sporo taniej się trafił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że delikatnie, więc pewnie tragedii nie ma.

Najgorzej jak odkupuję jakiś zegarek i mam wrażenie że przyjdzie taki jak miałem, bez jakiś widocznych wad a czasem przychodzi przekoszony lub coś tam krzywo jest nałożone i wtedy jest wqrw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój trafia idealnie.
Ale lepiej się zastanów, póki masz możliwość zwrotu, bo generalnie producenci odrzucają reklamacje z powodu nie trafiania w indeksy i potem już z tym zostaniesz.
Mam nieitrafiającego Edifice S520, którego reklamowałem i odrzucili. A miałem 100 dni na zwrot, to się wahałem...to teraz z tym zostałem.


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak u Was wygląda sprawa z trafianiem sekundnika w indeksy w BN0150/0151? U mnie delikatnie kosi, zegar przyszedł z Timestore.
A długo czekałeś na niego? Pytam bo też jestem zainteresowany zakupem tego zegarka od nich (bo chyba taniej nowego nigdzie nie trafię?), a na stronie jest napisane, że czas oczekiwania to ok 5 tygodni, co mnie trochę zniechęca szczerze mówiąc

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił się nówka z Timestore już u nas w kraju.

Edytowane przez zdanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uzyskać jakieś opinie na temat paska, jaki sobie sprawiłem, chodzi o kolor, kocham żółty, jednak mam wątpliwości, czy to pasuje do tego zegarka. Gdyby to był nurek, to ok, ale zegarek męski sportowyac893adfc36cff7f9e680b7454ae5401.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit, nie tu miało być ? 

 

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB0010 02E ale w wersji na bransolecie !

e9615b41cb2364b15651c49d66265e77.0.jpg


Citizen CB0027, Citizen Stiletto AR3015-53E, Seiko SSC257P1, SEIKO 6M25 - "Dancing Hands"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200505_193627.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym uzyskać jakieś opinie na temat paska, jaki sobie sprawiłem, chodzi o kolor, kocham żółty, jednak mam wątpliwości, czy to pasuje do tego zegarka. Gdyby to był nurek, to ok, ale zegarek męski sportowy

Skoro pytasz, zapewne czujesz, ze coś jest nie tak. Moim zdaniem niespecjalnie to wygląda. O ile sam pasek jest ok, jeśli ktoś lubi takie kolory, o tyle zestawienie go ze złotym zegarkiem już nie bardzo. Do czego się takie paski zakłada? Ano raczej do stroju sportowego, do którego z kolei złoty zegarek nie pasuje. Z reguły zakładamy takie zegarki do czegoś bardziej eleganckiego. Nie mówię, że do garnituru, ale do koszuli już tak. To oczywiście tylko moja opinia, w której moge być osamotniony default_wink.png 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osamotniony to nie jesteś, bo ja uważam identycznie jak Ty

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sprawdził jak wygląda na ręce, bo może odbiór będzie inny :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,#1761 Słuszne podsumowanie, ani kolor ani styl się nie klei.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wojtek Kiwi napisał:

Nowe gacie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ładnie siadły. Cieszy Citek? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.