Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców tego modelu, czy ten akurat egzemplarz jest w kopercie stalowej, bo widzę przód koperty szczotkowany jest....?

Te Poljoty były w kopertach chromowanych i ten egzemplarz też taki jest. Dopiero modele bardziej współczesne były stalowe i szersze w uszach bo 20 mm, a ten ma 18 mmm. Swoją drogą w bardzo zacnym stanie jest ten egzemplarz. Polecam. Mam taki zegarek i uważam że to prawdziwy klasyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Tyle lat w powietrzu i bez zarysowań i obić?

 

Ja tam się nie znam, ale kabina MiGa chyba nie należy do przestronnych, zegarek raczej pod mankietem nie latał.

 

Ale to tylko takie szukanie dziury. A stan fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Te Poljoty były w kopertach chromowanych i ten egzemplarz też taki jest. Dopiero modele bardziej współczesne były stalowe i szersze w uszach bo 20 mm, a ten ma 18 mmm. Swoją drogą w bardzo zacnym stanie jest ten egzemplarz. Polecam. Mam taki zegarek i uważam że to prawdziwy klasyk.

Dzięki za informację... Kurcze kusi  mnie, ale bardziej się skłaniam do wersji w stali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już widziałem gdzieś tak zakręconego i ten z linku wydaje się być oryginalnym...

Hmm... dobrze wiedzieć. Ale w tej postaci to chyba jeden z "ostatnich".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie składak,tarcza za mała(widać wałek koronki),koronka za duża...szuka jelenia i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jaki jest wymiar tego zegarka , i wogóle co myślicie o nim ?

http://allegro.pl/piekna-rakieta-i3624843338.html

 

pozdr

Srednica 34mm L2L 40mm w uszach 18mm.

Mechanizm 2603 - czyli dolna sekunda. Moim zdaniem super :)

Ale ja nie jestem obiektywny ponieważ bardzo lubię Rakiety :P

PS. Zdjęcie tarczy słabe i nie widać czy nie odnawiana i czy nie ma wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterany życiem a za prawie stówę jednak poszedł

Okazja była na początku i do czasu kiedy dałem linka - 8 minut przed końcem chyba. Wtedy nikt nie licytował i było 49zł. Skończyło się lekkim szokiem ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prawie sto za tego Sputnika to chyba nie tragedia?

Jednak nie jest to codziennie spotykany zegarek. 

Gdyby ktoś miał w cenie do  100 zł w lepszym stanie to ja jestem chętny kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...mój zegarmistrz ma takiego jeszcze w pudełku i z papierami. Świnia nie chce mi go sprzedać. Mówi, że trzyma jako zabezpieczenie na gorsze czasy ;) Jak mi go pokazał pierwszym razem, to mnie zatkało. Drugim razem to już mnie wku..ł. Jestem u niego co tydzień i próbuję wytargać co ciekawsze sztuki, ale sknera jest okrutny ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tych Sputników zapewne w jakimś stopniu cenę zawsze podnosi obecność sekundnika z dyskiem. Swoją drogą. W tych zegarkach wskazówka sekundnika powinna mieć taką długość jak we wspomnianym egzemplarzu czy też powinna pokrywać się długością z minutową?


Zegarki radzieckie - dobre i tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tych Sputników zapewne w jakimś stopniu cenę zawsze podnosi obecność sekundnika z dyskiem. Swoją drogą. W tych zegarkach wskazówka sekundnika powinna mieć taką długość jak we wspomnianym egzemplarzu czy też powinna pokrywać się długością z minutową?


Zegarki radzieckie - dobre i tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...mój zegarmistrz ma takiego jeszcze w pudełku i z papierami. Świnia nie chce mi go sprzedać. Mówi, że trzyma jako zabezpieczenie na gorsze czasy ;) Jak mi go pokazał pierwszym razem, to mnie zatkało. Drugim razem to już mnie wku..ł. Jestem u niego co tydzień i próbuję wytargać co ciekawsze sztuki, ale sknera jest okrutny ;)

Mój jest chyba gorszy, co jakiś czas wyskakuje z wypowiedzią: " Tego to już Ci pokazywałem" i na ladzie kładzie jakieś cudo. Oczywiście mnie zatyka, "obśliniam mu ladę", a on zuśmiechem na twarzy :"to chyba ten co ostatnio nie chciałeś kupić" ;)  Zejdę mu tam kiedyś na zawał serca :D


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.