Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

 

:D

 

to oczywiście jest żart ale przeglądając Alle... znalazłem taka aukcję...

 

 

http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-dla-min-slawomira-nowaka-i3716222821.html

 

 

ktoś bardzo szybko zareagował na, tu cytat za tzw. mediami ;),: "polityczny neews dnia"

 

Pozdrawiam!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

:D

 

to oczywiście jest żart ale przeglądając Alle... znalazłem taka aukcję...

 

 

http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-dla-min-slawomira-nowaka-i3716222821.html

 

 

ktoś bardzo szybko zareagował na, tu cytat za tzw. mediami ;),: "polityczny neews dnia"

 

Pozdrawiam!

Nooooo, taki szczytny cel, ............. zalicytowałem, a co mi tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

:D

 

to oczywiście jest żart ale przeglądając Alle... znalazłem taka aukcję...

 

 

http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-dla-min-slawomira-nowaka-i3716222821.html

 

 

ktoś bardzo szybko zareagował na, tu cytat za tzw. mediami ;),: "polityczny neews dnia"

 

Pozdrawiam!

 

Rozbawiło mnie to :D You made my day ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/piekny-poljot-de-luxe-automatic-nieuzywany-i3719370298.html Dobrze widzę, że tarcza kombinowana tzn. z tych "obecnych". Ze zdjęć wynika ,że jest prosta. Uświadomi mnie ktoś bo potrzebuje ojcu zrobić prezent!

Wg. mnie wygląda na współczesną i w ogóle na tych fotach sprawia wrażenie tandetnej ale może się mylę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w ogóle na tych fotach sprawia wrażenie tandetnej ale może się mylę...

a w szczególności to cos przyklejone do indeksu na godzinie pierwszej

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w szczególności to cos przyklejone do indeksu na godzinie pierwszej

Nie no bez jaj, rzuciłem tylko okiem i się nie przyglądałem, ale dzięki Tobie to zauważyłem i oplułem się właśnie Pepsi :D Jezuuu chińszczyzna najwyższej klasy nie ma co... Co ciekawe dużo tych jego zegarków ma tak cudne tarcze, co jeszcze ciekawsze jego zegarki takie jak ten w linku drogo się sprzedają... Jakaś paranoja...

Edytowane przez CarlosBdg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedający od któregoś momentu (nie od zawsze) zaczął sprzedawać dużo dziwnych zegarków (kombinowanych)

Do tego widzę, że znowu na aukcję wrócił ten Sygnał bez falistego sygnału (był już dyskutowany na forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego sprzedawcę obserwuję od dłuższego czasu i śmiem twierdzić, że sprzedaje kombinowane zegarki. Kiedyś tam do niego pisałem i był bardzo niesympatyczny w swoich wypowiedziach, bo mu coś tam wytknąłem. Radzę omijać.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedający od któregoś momentu (nie od zawsze) zaczął sprzedawać dużo dziwnych zegarków (kombinowanych)

Do tego widzę, że znowu na aukcję wrócił ten Sygnał bez falistego sygnału (był już dyskutowany na forum)

Tak isotnie, dodatkowo tarcza z tego Sygnała i Poljota jest aktualna, można takie kupić na Ukrainie. Ale Pobieda prezentuje się ciekawie:

http://allegro.pl/piekna-pobieda-czarna-tarcza-lata-50-te-ideal-i3710400325.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropny jest ten Poljot. To faktycznie nieużywany Poljot de luxe, ale z 2013 roku... I na bank ten gościu wcale o tym nie wie... Akurat...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Tak isotnie, dodatkowo tarcza z tego Sygnała i Poljota jest aktualna, można takie kupić na Ukrainie. Ale Pobieda prezentuje się ciekawie:

http://allegro.pl/piekna-pobieda-czarna-tarcza-lata-50-te-ideal-i3710400325.html

Ale coś mi ten rocznik 1956 na mostku nie pasuje, poniewaz ten wzór tarczy robili od ok. 1960 roku... pewnie jakaś przekladka mostka albo nawet całego werku, ponieważ na nim widnieje napis ZIM a na tarczy jest sygnaturka 2 MCzZ, której historię tu opisałem:

http://zegarkiradzieckie.blogspot.com/2013/11/sputnik-i-sputnik-czyli-pamiatki-lotu-w.html

 

A pobieda jednym słowem - składak! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie wygląda na współczesną i w ogóle na tych fotach sprawia wrażenie tandetnej ale może się mylę...

po wachniku ( rysy i to dosyć duże) widać że to nie jest nówka sztuka, jakiś domorosły zegarmistrz łapy tam wpychał. tarcza ewidentnie wyrób współczesny nie widać profilowania przy brzegach tarczy, ciekawi mnie jak ją zamontował ?? na taśmę dwustronną ??


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rozgorzała dyskusja na temat owego jegomościa. Skoro handluje poczciwymi ruskami myślałem, że to poważny Pan. Jednak po stylu jego wypowiedzi śmiem twierdzić, że to jakiś gówniarz, który z premedytacja robi ludzi w balona.

 

W odpowiedzi na otrzymany negatywny komentarza odpowiada tak(pisownia oryginalna): "Zegarek jest sprawny jak się ma tłuste spasione boczkiem łapsko ( zapraszam do oglądnięcia zakupów tego pana ) to należy czytać opis zegarka ze zrozumieniem a nie domagać się zwrotu , nie jest zainteresowany napr. gwaranc".

 

Dzięki wszystkim na zwrócenie uwagi na tego osobnika. Będę omijał szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rozgorzała dyskusja na temat owego jegomościa. Skoro handluje poczciwymi ruskami myślałem, że to poważny Pan. Jednak po stylu jego wypowiedzi śmiem twierdzić, że to jakiś gówniarz, który z premedytacja robi ludzi w balona.

 

W odpowiedzi na otrzymany negatywny komentarza odpowiada tak(pisownia oryginalna): "Zegarek jest sprawny jak się ma tłuste spasione boczkiem łapsko ( zapraszam do oglądnięcia zakupów tego pana ) to należy czytać opis zegarka ze zrozumieniem a nie domagać się zwrotu , nie jest zainteresowany napr. gwaranc".

 

Dzięki wszystkim na zwrócenie uwagi na tego osobnika. Będę omijał szerokim łukiem.

Ano styl jego chamskich odpowiedzi na negatywne komentarze (zapewne zasłużone widząc to co jegomość sprzedaje) to coś na co również warto zwrócić uwagę. Nic to, że większość negatywów anulowana za porozumieniem obu stron transakcji... Niesmak pozostaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieprzyjemność kupić od niego zegarek, Łucza za którego wystawiłem negatywny komentarz, na zdjęciach idealny z bordową tarcza w niemalże idealnym stanie :)

 

Przyszedł zegarek z czarnymi plamami na tej tarczy i całą czarną krawędzią jak potem się okazało przyklejona taśmą bez nóżek, obleziona z lakieru na tejże tarczy.

 

Zgodził się na odesłanie zegarka, po czym nie odebrał paczki, nie zwrócił też pieniędzy. Zegarek wrócił do mnie jako nie odebrana paczka, poniosłem dodatkowe koszty. Jego zdjęcia to w przypadku tego łucza wielka ściema. Przestrzegam, o języku korespondencji nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Niestety tak się robi na tym allegro, że coraz więcej chamów i wyłudzaczy... Ja miałem podobny przypadek z innym sprzedawcą, który nie wysyłał kupionego przedmiotu przez miesiąc, dwa... tłumacząc się przeprowadzką. Dopiero jak zagroziłem policją raczył wysłać i tak uszkodzony produkt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.