Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ochotę na taką Sławę, tylko że... to właśnie Sława. Jak patrzę na kształt mostka wychwytu to aż serce mnie boli. Jak można robić tak ładne zewnętrznie zegarki z takim brzydkim wnętrzem.

 

A do Agnieszki: może zamiast Poljota zainteresuj się jakimś ładnym Łuczem de lux, lub kostką. Do garnituru idealne.

To jest właśnie najładniejsza wersja tego mechanizmu. Ma 2 sygnowane mostki, takie bajery były tylko w latach 70, później szli na ilość i tak ładnie już nie było nawet w wersjach eksportowych.

W tym konkretnym przypadku najgorsza jest rdza na zapadce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buczo85- może wziąć zamiast poljota deluxa?

Przeca to jedno i to samo roznia się tylko logiem na tarcZy :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca to jedno i to samo roznia się tylko logiem na tarcZy :)

Dla mnie nie ;) Równie dobrze możesz napisać, że Sekonda na 2209, to też różnica tylko w nazwie i logo na tarczy :) Łucz, to Łucz. Cenę zwykle ma normalną, nie to co poljot…chociaż zdarzało mi się kupić i Łuczyki za kilka stówek :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ;) Równie dobrze możesz napisać, że Sekonda na 2209, to też różnica tylko w nazwie i logo na tarczy :) Łucz, to Łucz. Cenę zwykle ma normalną, nie to co poljot…chociaż zdarzało mi się kupić i Łuczyki za kilka stówek :P

Jeśli wezmiesz i zmyjesz logo z tArczy to czym te. Zegarki beda się roznily ? Niczym. albo ewentualnie punca na werku. To te same werki te same koperty a roznica bedzie ale tu się mogę mylic w ksztalcie szkielka.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poco zbierać Łucze, skoro to ten sam zegarek.

Wąski zròb sobie test orgAnoleptyczy a zobaczysz o czym piszę ;) polecam naprawdę warto

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile wersji Poljota wypuszczona na tym werku? Czy możesz porównać je z ilością Łuczy? Sam tego nie wiem, ale chętnie się dowiem. Szkiełko akurat było takie samo. Różnica na pewno była w deklu. W Łuczach oryginalnie nie był opisany, ale, że pasował od Poljotów, to go podmieniano. No i po co zbierać Łucze…dla różnorodności modeli, tarcz i wskazówek - mimo, że w środku 2209. A czy ktoś widział poljota w kopercie jak moje ucze NOS'y kupione od sudix'a albo jak olimpijski?


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąski zròb sobie test orgAnoleptyczy a zobaczysz o czym piszę ;) polecam naprawdę warto

Nie rozumiemy się. Co z tego, że środek jest taki sam, jeżeli każdy ma inną tarczę i inne wskazówki. Dlatego zgadzam się z Nightdreamem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się. Co z tego, że środek jest taki sam, jeżeli każdy ma inną tarczę i inne wskazówki. Dlatego zgadzam się z Nightdreamem

:D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się. Co z tego, że środek jest taki sam, jeżeli każdy ma inną tarczę i inne wskazówki. Dlatego zgadzam się z Nightdreamem

ok ja miałem na myśłi tylko de luxa poljotowskiegi i tego łucza z linku agnieszki :)

no to się nadyskutowaliśmy :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łykać komandira. Jak na taki stan i okres przedświąteczny nawet niezła cena.

http://allegro.pl/zegarek-mechaniczny-meski-komandirski-i3782627224.html


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie wkleić link do tego Komandira :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek czy sprzedający  :ph34r:

przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać

:D

Edytowane przez Leppard

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.