Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę to napisać:

MIAŁEM JĄ W OBSERWOWANYCH! :D:P

 

Ale spoko - jakaś taka plamiasta + pęknięcie na szkiełku - chyba nie moja bajka.

Wczoraj trochę sensowniejsza poszła za też sensowną sumę - coś chyba ok. 80-90zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie okazja,ale ciekawa oferta.Dwa dni temu wystawiłem na forumowym bazarku cztery nieużywane zegarki za polowe tej ceny i większość kolegów była oburzona moja pazernością.-http://www.ebay.com/itm/251496391404?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648

@mayor z której strony ta oferta jest ciekawa? Ona jest (jak dla mnie) śmieszno - żałosna. Po pierwsze, brakiem wyczucia realizmu cenowego i chęć szybkiego wzbogacenia się sprzedającego. Sam wystawiam zegarki na alle i wiem jak trudno obiektywnie jest wycenić zegarek - pewnie jest wiele osób, które twierdzą, że mam ceny z kosmosu. Nikt z nas nie jest instytucją charytatywną, aby oddawał zegarki za cenę jaką kupił lub poniżej. Ja nie oburzyłem się na Twoje cenny, bardziej mnie one rozbawiły. Jestem z tych zbieraczy, którzy co tydzień w niedzielę lub sobotę zrywają się i z latarką w ręku przeszukują stoiska handlujących (czyt. kawałek ceraty rozłożony pod nogami chwiejącego się sprzedającego). Czasami się zdarzają strzały cenowe, a czasami nie. Ile rozterek człowiek ma przed sobą, trzyma w ręku zegarek cały uwalony w "łoju", szybka tak scharatana, że nic nie widać, ale niby człowiek widzi w nim potencjał i bierze. Dopiero w domu okazuje się czy są to dobrze wydane pieniądze czy wyrzucone w błoto. Dlatego jak widzę taką cenę, a nawet o 70% niższą niż ta z aukcji to zegarek, który mi się podobał, już mi się nie podoba :)       


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy opinii bardziej obeznanych kolegów.

Po prostu sie chłopaki dogadali i ten który jest na pierwszym miejscu zaproponował dobrą cene i sprzedający zakończył aukcje - kupujacy przeleje umówiona kwote - sprzedajacy zaoszczędzi na prowizji w zamian moze wysyłke zrobi i wszyscy beda szczęśliwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sie chłopaki dogadali i ten który jest na pierwszym miejscu zaproponował dobrą cene i sprzedający zakończył aukcje - kupujacy przeleje umówiona kwote - sprzedajacy zaoszczędzi na prowizji w zamian moze wysyłke zrobi i wszyscy beda szczęśliwi ;)

Zgadzam się pewnie tak się stało.Allegro dostanie prowizje od kwoty w momencie zakończenia aukcji.A zegarek jest wart mimo ubytków złocenia co najmniej dwa zwykle Lucze ultraslimy,albo 80% wartości Poljota De lux w podobnej kondycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawia mnie fakt, dlaczego jak zegarek jest w takim stanie to nie ma oryginalnej koronki i charakterystycznych wycięć przy uszach? Podejrzewam, że koperta jest robiona.


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - rzadka bezczelność.

 

To pewnie ten "dzieciak" za 100zł też wróci.

http://allegro.pl/wostok-koronka-na-2-sekunda-na-9-kolekcjonerski-i4082450941.html

 

Ten GIT to niezły cwaniak.Na moje pytanie za ile jest w stanie sprzedać ten zegarek poza alle, stwierdził że liczy że cena osiągnie pułap 250zł..... Rozumiem, że tarcza jest rzadka ale bez przesady...

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawia mnie fakt, dlaczego jak zegarek jest w takim stanie to nie ma oryginalnej koronki i charakterystycznych wycięć przy uszach? Podejrzewam, że koperta jest robiona.

Mnie najbardziej zastanawia dedykacja na deklu,Skoro 25 lat w kopalni zgoda, ale polowa tego okresu w kopalni sanacyjnej potem,faszystowskiej dopiero końcówka kariery w polskiej kopalni.Nie sadze aby komuniści dawali za to w nagrodę zegarki?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GIT to niezły cwaniak.Na moje pytanie za ile jest w stanie sprzedać ten zegarek poza alle, stwierdził że liczy że cena osiągnie pułap 250zł..... Rozumiem, że tarcza jest rzadka ale bez przesady...

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Naoglądał się aukcji zbynia, bezkamieniowych chrografów  i innych cwaniaczków i pomyślał że co gorszy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sie chłopaki dogadali i ten który jest na pierwszym miejscu zaproponował dobrą cene i sprzedający zakończył aukcje - kupujacy przeleje umówiona kwote - sprzedajacy zaoszczędzi na prowizji w zamian moze wysyłke zrobi i wszyscy beda szczęśliwi ;)

No,w ten sposób to ja nie pomyślałem,kolega mayor to potwierdził. Mądrego to zawsze warto posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zastanawia dedykacja na deklu,Skoro 25 lat w kopalni zgoda, ale polowa tego okresu w kopalni sanacyjnej potem,faszystowskiej dopiero końcówka kariery w polskiej kopalni.Nie sadze aby komuniści dawali za to w nagrodę zegarki?? 

Dokładnie, powinien zacząć pracę w okresie międzywojennym :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawanie zegarków za prac w w kopalni ma długie tradycje. 

Taki artykulik znalazłem:

http://wpolityce.pl/polityka/157009-zegarek-dla-gornika-czyli-przetarg-kompanii-weglowej-wszystko-na-to-wskazuje-ze-w-tym-roku-jubilaci-beda-sie-chwalic-zlotymi-zegarkami-marki-bisset

Tylko wynika z niego, że do lat 70-tych dawali kieszonki...

Temat zegarków górniczych był już na forum:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/36120-kilka-pytan-o-gornicze-grawerki-na-deklach-zegarkow/

Edytowane przez w2k2

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, powinien zacząć pracę w okresie międzywojennym :)

Jedyne wytłumaczenie to mógł kopać węgiel w bieda-szybie od przedwojny.Zawsze to bardziej wiarygodne niż dedykacja "za 25 pracy w PGR"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz zgłosić podejrzenie złamania artykułu 2 punkt 12 regulaminu Allegro.

 

2.12.
Użytkownik może posiadać więcej niż jedno Konto, jednakże nie może ich wykorzystywać do dokonywania jakichkolwiek czynności stanowiących naruszenie postanowień Regulaminu. Niedopuszczalne jest w szczególności:
a. uczestniczenie w licytacji w ramach jednej Transakcji przy użyciu więcej niż jednego Konta,
b. składanie ofert we własnych Transakcjach, Transakcjach osób bliskich bądź osób wspólnie zamieszkujących albo w Transakcjach innych osób, z którymi składający ofertę pozostaje w relacjach powodujących uzasadnione wątpliwości, że strony działają w porozumieniu, mającym na celu wpłynięcie na wynik Transakcji w sposób sprzeczny z prawem bądź dobrymi obyczajami,
c. dokonywanie kolejnej Rejestracji w celu unikania zapłaty opłat i prowizji należnych za dotychczasowe działania w ramach Allegro,
d. używanie Kont do nieuczciwego zawyżania kwot oferowanych w licytacji.
 
Jeśli odpowiednio dużo osób wskaże naruszenia zasad (wraz z przykładami trefnych aukcji), jest szansa na reakcję ze strony Allegro.
W każdej aukcji jest link "Zgłoś naruszenie zasad". Dalej link: 
Edytowane przez Ender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te punkty w regulaminie są tam tylko dla tego że muszą być - allegro żyje z prowizji im większa tym lepiej - oni maja to gdzieś

Skutek może przynieśc masowe zgłoszenie kilku osób - troche zabawy pisania i wyjaśniania jest a skutkiem będzie upomnienie od allegro żeby tak nie robić i tyle

Ograniczenia typu blokada konta lub czasowe zablokowanie możliwości wystawiania przedmiotów stosują tylko do osób które nie zapłaciły im comiesięcznej prowizji za inne "przestępstwa" są tylko upomnienia , przypomnienia regulaminu itd.... jak się udowodni takie podbijanie w trakcie trwania licytacji to ją najwyżej odwołają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.