Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Koronka za duża,  u mnie jesta taka:

post-61474-0-12056100-1459289516_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie zwróciłem uwagi. Koronka nie jest oryginalna, ale to rzecz najbardziej i najszybciej się eksploatująca więc, przynajmniej dla mnie oryginalne koronki są miłym dodatkiem w nie niezbędnym wymaganiem.

 

Całkiem ładny i wdzięczny Wostok do zadbania i naprawy:

http://allegro.pl/wostok-18-kamieni-i6089044409.html

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ring jest brzydki (z plamami i odrapaniami), a koperta dosyć mocno porysowana, moim zdaniem to bardzo średnia okazja. Wytrwali mogą kupić lepszy egzemplarz w niższej cenie. Ja w tamtym roku kupiłem 2 różne 55G po 80 zł każdy, z oryginalnym szkłem i koronką. Z czego dwa na Allegro. Trzeci za setkę na forum. Nie ma co się przypalać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot 55g z niebieskim ringiem.

Cena może nie okazyjna, wydaje się już być standardem, ale wiem że kilka osób szukało tego modelu.

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-automat-automatic-zobacz-i6075110256.html

Właśnie o tym poljocie myślałem, pisząc, że te aktualnie dostępne na allegro mają mankamenty.

 

Ale korzystając z okazji, przypomnę się: zdecydowanie kupię 55 g w jak najlepszym stanie. Może ktoś ma jakiegoś dubla, którym by uszczęśliwił poszukującego kolegę? :)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Krzysiek widziałem, ale może jednak ktoś się znajdzie chetny.

Mi też udało sie dostać dwa w bardzo dobrym stanie, może nie za 80zł, ale w dobrej cenie i widząc co się dzieje ostatnio z cenami 55g i to w różnym stanie to 200zł wydaje się być już stałą ceną początkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zdążyłem dodać do obserwowanych. ;)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wszystko idzie jak automat. Jak nie masz szybkich palców i nie śledzisz forum 24h na dobę to nie masz szans. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wszystko idzie jak automat. Jak nie masz szybkich palców i nie śledzisz forum 24h na dobę to nie masz szans. :-)

 

Ja też akurat zauważyłem tę aukcję jakieś 30 minut przed końcem :) Ale potwierdzam w 100% to co piszesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca wprawdzie znany pod nickiem anioli007 czy jakoś tak, ale to nadal ten sam, odradzany człowiek. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest cena minimalna, ciekawe na ile jest ustawiona. A zegarek fajny, nawet bardzo. Lubię takie duże linie. Może też zalicytuje B-)

 

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Sprzedawca wprawdzie znany pod nickiem anioli007 czy jakoś tak, ale to nadal ten sam, odradzany człowiek. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony ;)

Na początku pod starym nickiem ta Pani (bo to kobitka jest) sprzedawała całkiem fajne, nie kombinowane zegarki.

Kupiłem kilka z aukcji, a kilka sprowadziła mi na zamówienie. W cenach adekwatnych do stanu i popularności danego zegarka.

Teraz jakość towaru radykalnie zjechała na pysk ;) Zaglądam tylko z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kuźwa, czemu te wszystkie Komandiry mają tak "upiększone" tarcze ?

Bez tych obrazków byłyby to całkiem fajne zegarki.

Jedyny znośny to nurek, ale reszta tych statków, samolotów, bomb, czołgów, itp to szmira jakich mało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

W ZSRR/Rosji wszystko w tym czasie tak wyglądało :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.