Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

No tak mi troche mało pasował , cyrilica i angol.

A te chyba też kombi ?http://allegro.pl/unikat-poljot-czajka-stadion-automat-cccp-i6101925655.html

http://allegro.pl/unikat-poljot-czajka-stadion-pozl-au-cccp-i6091107954.html


Stan nie powala, ale trudno je znaleźć w lepszym.

Jedna niby sprawna, druga do roboty.

Leżą sobie i leżą, a to przecież Hermetiki. Nikt nie chce ?

 

http://allegro.pl/zegarek-pobieda-sprawny-i6045704149.html

http://allegro.pl/zegarek-pobieda-naprawa-327-i6093633167.html

Ja szukam jak z tej 1 samych wakazówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej rozbite szkło a wiesz jak jest z dostępnością. Po prostu nie ma.

Druga ładna i po serwisie i jeszcze u naszego kolegi.  100% uczciwości w opisie i sprzedaży :)

Trudno się nie zgodzić... ta za 215 to taka rynkowa cena ładnego egzemplarza, ale wydaje mi się że niezła lodówka z tylko zbitym szkłem za 65 zł to okazja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zapamiętajcie, akcje anoli007 aka grand0077 nigdy nie są okazjami, kto chociaż raz będzie próbował licytować zapamięta to tak dobrze jak ja ;), dopóki cena nie osiągnie pułapu jaki założył sobie wystawiający, dopóty będzie podbijana i następnego dnia po zakończonej aukcji zegarek wróci na alle ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ludzie zapamiętajcie, akcje anoli007 aka grand0077 nigdy nie są okazjami, kto chociaż raz będzie próbował licytować zapamięta to tak dobrze jak ja ;), dopóki cena nie osiągnie pułapu jaki założył sobie wystawiający, dopóty będzie podbijana i następnego dnia po zakończonej aukcji zegarek wróci na alle ;)

Nie możesz mieć pretensji, że ktoś ustala sobie cenę minimalną i jeśli nie osiągnie tego pułapu to przedmiot znajdzie się po raz kolejny w nowej aukcji.

Pomijam poziom tych cen, ale nie powinno dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz mieć pretensji, że ktoś ustala sobie cenę minimalną i jeśli nie osiągnie tego pułapu to przedmiot znajdzie się po raz kolejny w nowej aukcji.

Pomijam poziom tych cen, ale nie powinno dziwić.

Aukcje są od 1 zł, a gość podbija je z innych kont, to nie jest fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

to nie jest fair
   nie jest fair posuwanie na aukcjach frankenów poskładanych nie wiadomo z czego! nie jest fair kombinowanie z ujęciami i światłem oraz plikami jpg kamuflującymi mankamenty!! nie jest fair ściemnianie i wręcz kłamanie w opisach aukcji...

 

Podbijanie ceny przez "bliźniaków", to pikuś... to element gry w trzy karty, do której zapraszają anoli vel grand czy Zbynio :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Panowie przypomnieć że niejednokrotnie na aukcjach anoliiego na samym dole pod zdjęciami wołami wytłuszczonymi był dopisek ile w danej aukcji wynosi cena minimalna. Jak dla kogoś było za dużo to nie musiał licytować, a dla innych była to cenna informacja czy w ogóle zawracać sobie głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że nieraz dopisywał to po kilku dniach trwania aukcji a nieraz było od początku - takie rozwiązanie jest bardzo dobre - nie chciał sprzedawać poniżej założonej ceny i tyle ale ujawniał jaka go interesuje a jak ktoś da więcej to już na plus .Osobiście nie biorę w ogóle udziału w licytacjach z ceną minimalną gdy sprzedający nie chce jej zdradzić wtedy odpuszczam bo przypomina to skakanie przez płot tylko nie wiadomo jaki wysoki co zazwyczaj skutkuje wyrżnięciem zębami o glebę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w

 

 

j/w

 

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia i identyczne wnioski jak szanowni Koledzy. Na temat tych, i jeszcze 3 czy 4 innych sprzedających...  :wacko:

 

Od siebie tylko dodam że wszelkie omawiane sposoby, czy metody 'kamuflowania' wad sprzedawanych przedmiotów nie powinny nas dziwić.

To nic nowego. I dla wielu to normalność. Standard. To tylko część naszej rzeczywistości tak samo jak np.: 'Sugerowana cena sprzedaży', 'Cena OD 5.99 zł', 'Terms and Conditions apply'

czy słynna gwiazdka i drobny druczek gdzieś na dole strony umowy/kontraktu/rachunku...  ;)

Takie CZASZY... 

Ale strasznie mnie to w*wia,  - denerwuje znaczy się.


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey, ciężko się nie zgodzić z tym co piszecie, ale uściślijmy - czy kiedykolwiek udało się wam wylicytować/zakupić coś u tego sprzedawcy, co dałoby się zakwalifikować jako "okazja" (tylko nie piszcie, że co dla jednego jest okazją, dla drugiego być nie musi ;) ). Spójrzcie chociażby na beczkę która ma w ofercie - nazwiemy to wprost oszustwem czy kreatywnym marketingiem?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat u anoliego kupiłem kiedyś jakiegoś trupka i jakiegoś poskładańca. Czyniłem, to ze świadomością czego mogę się spodziewać, więc ok! nie mam pretensji jeżeli nawet bliźniak anoliego mi podbijał cenę, bo nie szalał bardzo :)

 

Wskazana amfibia beczka jest kombinowana a papier niepasujący, więc krótko mówiąc ściema i podpucha i to jest nie OK


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Okey, ciężko się nie zgodzić z tym co piszecie, ale uściślijmy - czy kiedykolwiek udało się wam wylicytować/zakupić coś u tego sprzedawcy, co dałoby się zakwalifikować jako "okazja"...

Oczywiście, te poniżej ponumerowane od 1 do 5.

1,3,5 - z aukcji, 2 i 4 - na zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, te poniżej ponumerowane od 1 do 5.

1,3,5 - z aukcji, 2 i 4 - na zamówienie.

Po co to sobie konkurencję na kark ściągać?  :D

Sprzedający ma wiele ciekawych zegarków w ofercie, ja też kupiłem pewnie kilka/ kilkanaście na Jego aukcjach. 

A to że ma tez skladaki to co poradzić? Ktoś jak widać je kupuje  :P

 

Ed

Świetna amfibie :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Po co to sobie konkurencję na kark ściągać?  :D

Sprzedający ma wiele ciekawych zegarków w ofercie, ja też kupiłem pewnie kilka/ kilkanaście na Jego aukcjach. 

A to że ma tez skladaki to co poradzić? Ktoś jak widać je kupuje  :P

 

Ed

Świetna amfibie :)

Była jeszcze jedna Uszata od tego samego sprzedawcy ale teraz jest u jednego z Kolegów z forum, 2 czy 3 inne beczki, Komandirskich nie liczyłem :)

Oprócz tego kupiłem kilka składaków, bo zależało mi na kopercie, tarczy lub mechanizmie. Ale to był mój świadomy wybór.

Proponuję nie mieszać z błotem wszystkich i za wszystko.

 

(Dzięki ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.