Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ma jeszcze inne kolory, ale to na pewno nie są lata siedemdziesiąte. Mam kilka tych paletek, wyglądają na tą samą serię produkcyjną, o ile pamiętam mają nabitą cenę pieczątką tuszową "9000zł". Jak dla mnie to lata przełomu lub nawet początek dziewięćdziesiątych.

 

.......

Czy sprzedający to nie jest kolega z Forum?

A pasek z kompasem za dychę to raczej faktycznie okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzedający to nie jest kolega z Forum?

A pasek z kompasem za dychę to raczej faktycznie okazja.

19 z wysyłką ! a to już zupełnie inna cena !


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent - zakład kaletniczy J. Szymanowski, Nowosolna, Rynek 7. Dokładnie takie same paski, skuwki, kompasy, przeszycia. Poza tym za 10 zł był tylko jeden, reszta za 55 zł. To już cena lekko odjechana i nadaje się do sąsiedniego wątku ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dwie sztuki 3017 się pokazały, choć ceny jeszcze ciut ciut

[...]

http://allegro.pl/idealny-poljot-3017-chronographe-nieodnawiany-hit-i6117276491.html

 

nr 2 to nawet chyba wiem skąd pochodzi.

 

 

Pięćdziesięcioletnia luma (poljot nr 2) może tak świecić?? Oj, coś mi się to nie widzi...

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

Czy ktoś lepiej obeznany w temacie może wypowiedzieć sie w temacie tej lumy? 


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia czasu naświetlania zdjęcia, mam Starty z oryginalną lumą, wystarczy naświetlić np. latarką UV i też ładnie świeci, ale przez kilka-kilkanaście sekund :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój również świeci :)

 

Krzysiu, rzeczywiście tak intensywnie? Mam na myśli wygląd i kolor lumy w świetle dziennym, a nie 'świecenie' w ciemności.

Możesz to pokazać?

Edytowane przez Łyski

Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, rzeczywiście tak intensywnie? Mam na myśli wygląd i kolor lumy w świetle dziennym, a nie 'świecenie' w ciemności.

Możesz to pokazać?

Luma oryginał zielona, naświetlona zwykłą latarką przez moment, świeci jakiś czas. Dokładniej nie sprawdzałem. Zegarek pokażę dopiero w Topce pojutrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma potrafi długo trzymać - mój zegar też już swoje lata ma a jak świeci - był 10 sekund pod żarówką 

Aukcja już zakończona więc link bo nie chce mi się zdjęć kopiować http://allegro.pl/wojskowy-zegar-chronometr-lotniczy-mig-i6097802987.html

świeci jak szalony i na pewno nie była poprawiana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Eno, eno... AChS to potrafi świecić tak że oczy bolą.  B)   Mój też bije po oczach aż łzy lecą.  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Do takiej być może będzie pasowało. Jeśli taką masz to zmierz szkiełko blisko koperty i mniej więcej będziesz wiedział, bo w aukcji szkiełka masz podany rozmiar.

Tylko weź pod uwagę, że szkło z aukcji nie ma pierścienia rozpierającego. Można go przełożyć ze starego szkła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że wszystko z nim ok? Nie zgadza mi się mały szczegół ale patrzę na telefonie i nie jestem pewny. Przyjrzyj się dobrze, nie chce nic sugerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - zerknąłem na monitorze :)

Wygląda że jest ok tylko prawdopodobnie datowanie się nie zgadza. Zakładam że jest z 1900 r a nie z lat 1917-20 jak twierdzi sprzedający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiej być może będzie pasowało. Jeśli taką masz to zmierz szkiełko blisko koperty i mniej więcej będziesz wiedział, bo w aukcji szkiełka masz podany rozmiar.

Tylko weź pod uwagę, że szkło z aukcji nie ma pierścienia rozpierającego. Można go przełożyć ze starego szkła.

Dzięki za info, chyba właśnie to mi się nie zgadzało , kupiłem kiedyś bez pierścienia i zegarmistrz nie był w stanie założyć pierścienia, a da innego pasowało bez .Pomierzę i sprawdzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak średnio się opłaca... Wczoraj/przedwczoraj był taki za 10zł :)

To sprzedawał ten sam sprzedawca, ten za 10 zł był używany, te nówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Pobieda miedzianka. Myślę że jest to okazja pomimo że to składak. Tarcza wskazówki i koperta w ładnym stanie.

                           http://allegro.pl/zegarek-pobieda-piekna-miedziana-tarcza-i6117126167.html


To sprzedawał ten sam sprzedawca, ten za 10 zł był używany, te nówki

Nie był używany, miał małe przebarwienie i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.