Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
jaroslawp

Klub Miłośników Zegarków MIDO

Recommended Posts

W dniu 13.03.2025 o 18:23, cordi7 napisał(-a):

IMG_3672.thumb.jpeg.fcd906b87e5374ae85cdb1716f695335.jpeg
 

Zdjęcie kradzione z Uhrforum, autor - Terrier :)

 

Jeżeli chodzi o pomysł, kopertę, to petarda. Wygląda na duży, ale lug to lug jest idealny, grubość też. Mogli tylko poszaleć z tarczami, bo ani niebieska, ani czarna, ani szara na renderach szału nie robi.

Ale może zyskują na żywo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MCG / Uhrforum:

 

IMG_3698.jpeg

 

 

Flying Kimi / Uhrforum

 

IMG_0940.jpeg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ślinić się zaczynam. Mido ma dobrą serię - Multifort Big TV, wszystkie wersje Ocean Star Tribute (włączając w to GMT i Worldtimer), teraz to.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Ślinić się zaczynam. Mido ma dobrą serię - Multifort Big TV, wszystkie wersje Ocean Star Tribute (włączając w to GMT i Worldtimer), teraz to.

 

 

 

O taki brzydszy Citizen :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

O taki brzydszy Citizen :)

 

Foch Marshal Foch GIF - Foch Marshal Foch Ferdinand Foch - Discover & Share  GIFs

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę dziwnie się komponuje taka masywna koperta z drobnymi indeksami i takimi wąziutkimi wskazówkami. 


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś przejrzałem połowę wątku o Mido, bo jutro mam się stać (oby) szczęśliwym posiadaczem zegarka tej marki. Dziś zabolał VAT opłacony blikiem dla DHL-u, ale co tam, jutro będzie radość. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 11.04.2025 o 15:55, Jogi napisał(-a):

Trochę dziwnie się komponuje taka masywna koperta z drobnymi indeksami i takimi wąziutkimi wskazówkami. 

 

Nie mialem okazji jeszcze mierzyc, tylko w przelocie widzialem ale koperta ma ponizej 10 mm grubosci i wcale nie jest az tak masywna.

Projekt jest spojny z cala linia Mido, chocb jak patrze na Multifort Big Date TV, to choc wskazowki i tarcza maja ten sam design to wskazowki jakby sa minimalnie grubsze?

 

Review: Mido Multifort TV Big Date | Time and Watches | The watch blog

 

Mido Multifort 8 Two Crowns : lunette octogonale, double couronne (bracelet  intégré)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

;] 

IMG_20250414_190206.jpg

IMG_20250414_184149_1-01.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Wpisuję się" do grona Użytkowników. Zakup pod wpływem impulsu a właściwie dzięki kanałowi YT Gingin Watches. Dzięki prowadzącemu dowiedziałem się o istnieniu tego zegarka i decyzja była szybka. Równie szybka była dostawa. Wszystko trwało 4 dni. 

Na początek irytująco tradycyjnie. ;) 

 

20250414_155102.jpg

 

20250415_084130.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamawiaj do kompletu :P

 

Buy JOGAL Men's Metallic Sequins Baseball Bomber Jacket 70s Disco Party  Costume Medium Multicolor at Amazon.in

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

Zamawiaj do kompletu :P

 

Buy JOGAL Men's Metallic Sequins Baseball Bomber Jacket 70s Disco Party  Costume Medium Multicolor at Amazon.in

 

To jest jakaś koncepcja. Czarny ściągacz w rękawie dałby nawet zaistnieć zegarkowi. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny, ale... W dziennym świetle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minut temu, Krygo napisał(-a):

Bardzo fajny, ale... W dziennym świetle ;)

Dzięki. Luma mogłaby być trochę mocniejsza, ale na szczęście widać ją nie tylko w folderach reklamowych. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Paulus57 gratulacje! Świetne Mido! Pokazuj jak najczęściej! 


Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, AK&AK napisał(-a):

@Paulus57 gratulacje! Świetne Mido! Pokazuj jak najczęściej! 

Bardzo dziękuję. Wg mnie bardzo zgrabny i doskonale układający się na nadgarstku zegarek. Foto-recydywa nieunikniona. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe wersje Big Date'a:

 

1748536848675.png

 

1748537124914.png

 

Ten z zoltym sekundnikiem bardzo ale to bardzo mi sie podoba. Brawo Mido!

 

 

 

Edited by cordi7

Share this post


Link to post
Share on other sites

;]

IMG_20250622_114439_1-01.jpg

IMG_20250622_114511-01.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.