Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LukasS

Vostok Amfibia Latin

Rekomendowane odpowiedzi

:) Ands widze ze podoba ci sie ta sama tarcza co mi :)

 

Streszcze co ustalono w innym temacie:

 

- tarcza jest specyficzna ( tj. zaleznie od gustu ladna lub nie, ale nie wiesniacka, najpopularniejsze wersje tarczy to latin ) mi sie podoba i mam taki :twisted:

 

- byly obawy o czytelnosc w sloncu ( faktycznie jest mniej kontrastowa od innych- tarcza/wskazowki ale odczytac czas mozna bez problemu )

 

- osobiscie posiadam wersje submarine i jestem zadowolony ( konieczna wymiana branzolety bo orginalna jest malo wygodna i sugeruje oddac do regulacji zegarmistrzowi- nie konowalowi od bateryjek- teraz chodzi jak zloto) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oldboy zapodaj zdjęcia tej wyprażonej tarczy. To fascynujące! :)

 

No niestety, ale jestem oldboyem całkowicie zacofanym technologicznie i po prostu nie potrafię tak wyrafinowanej czynności jak zdjęcia przekazać via net. Ale kolorki są rzeczyewiście spłowiałe.

Syn wróci z wakacji /też nurkował ze mną i ma amfibię, ale z cyrylicą - to dla niego ciekawsze/!// - i na pewno wklei te fotki.

Co do amfibii - to moge jeszcze dodać, że nie podkłada się masochistycznie pod ostre przedmioty i nie jest porysowana , mimo, że z jakimś specjalnym nabożeństwem do użytkowania nie podchodzimy. Jeszcze jedna uwaga - fakt, że w świetle dziennym latin /granatowo niebieski , a obecnie różowato fioletowy/ nie nadzwyczajnie jest czytelny /choć jakże piękny/.

Ale pod wodą czytelność bez zarzutu!!!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Typowy przedstawiciel omawianych zegarków.

 

Ja wolę z czarną tarczą, ale to tylko moje preferencje :wink:

a jest wogóle ten typ zegarka z czarna tarczą? Wtedy rozumiem, że łódz podwodna będzie biała. Może ktoś ma zdjęcie czegoś takiego. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka małą prosbę, czy ktos m.ółby mnie oświacić w kwestii obsługi Vostok Amfibia Latin. Czy je się nakręca itp.

 

ps. pytam bo zrozumiałem, ze wystarczy je nosić i to wszystko a jednam mi przestał chodzic, więc pomyslałem, że "funkiel nówkę" trzeba nakręcić. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim

wreszcie jest doszla szybciej o cale 3 dni od planowanej dostawy czyli po 11 dniach naprawde super zegareczek ale powiem wam ze po przeczytaniu waszych relacji myslalem ze bedzie wieksza :( porownalem ja z moim orientem i co sie okazuje orient jest wiekszy i ciezszy normalnie bylem zaskoczony obejrzalem zegarek i wszystko jest ok narazie niezauwazylem zadnych niedorobek czy tez ubytkow wszystko jest ok bransoleta tez moze byc jest taka jak w latinie lukasza pozniej moze zamienie ja na jakis pasek instrukcji nie czytalem bo nie znam rosyjskiego ale sam doszedlem co i jak nie bylo to takie straszne tylko przy nakrecaniu chyba troszke za mocno nakrecilem i zrobilem ze 2 obroty wiecej ale chyba nic nie powinno sie stac bo przeciez automaty maja zabezpieczenie przed przekreceniem teraz zobacze jak wyglada sprawa dokladnosci i ewentualnie jakas regulacja no i oczywiscie sprawdzenie wodoszczelnosci fotki wkleje jak zdobede aparat apropos mozecie mi powiedziec jak wkleic fotki lub napisac gdzie moge o tym przeczytac bo nie moglem znalezc i jeszcze jedno pytanko jakiej wielkosci zdjecia mozna wklejac na forum za podpowiedz z gory dziekuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taka małą prosbę, czy ktos m.ółby mnie oświacić w kwestii obsługi Vostok Amfibia Latin. Czy je się nakręca itp.

 

ps. pytam bo zrozumiałem, ze wystarczy je nosić i to wszystko a jednam mi przestał chodzic, więc pomyslałem, że "funkiel nówkę" trzeba nakręcić. Pozdrawiam.

 

Trzeba nakręcić :( Za każdytm razem jak się zatrzyma - a potem tylko nosić. Regularnie noszona się nie zatrzymuje.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zatrzyma, jak się ustawia czas i cofa wskazówki, ale mocne potrząśnięcie przywraca ją do zycia :(


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba potrząsać - wystarczy pchnąć lekko wskazówki koronką do przodu :(


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ands amfibia to automat wystarczy go nosic i powinien chodzic byc moze zamalo machasz rekoma ludzie o osobowosci typu choleryk nie maja z tym problemu :( ale jesli zegarek sie zatrzymal to mozesz go nakrecic recznie w tym celu odkrec koronke delikatnie wyczuj miejsce zeby sie zablokowala i krecac do gory nakrec ja okolo 30 razy i powinno byc ok potem zakrec koronke i juz mozesz nosic a godzine ustawiasz tak odkrec koronke i delikatnie pociagnij ja w prawo jak sie wysunie o jedna pozycje to mozesz ustawic godzine potem zakrec koronke i juz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też robiłem :( Za pierwszym razem lekko się przestraszyłem. Michał, przypomnij mi, do czego porównywałeś na dworcu moją białą Amfibię? :D Wyleciało mi z głowy, a wiem, że bardzo mi to porównanie sie podobało :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek - ona ma coś z Constellationa :(


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak :( Ruski Double Eagle :D Więc po co mi Omega? :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dopiero co napisałem posta a juz tyle odpowiedzi. Wy to powinniście w serwisach Vostoka pracować :twisted: chociaz one sie nie psują. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neuro zobacz moj wczesniejszy post i podaj mi jakies wskazowki dotyczace wklejania zdjec ok dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz posta, to pod oknem dialogowym masz przycoisk "Przeglądaj". Wyszukaj plik na kompie, następnie daj "otwórz", potem wciśnij "host it". Otworzy się strona imageshack. Z niej skopiuj link "hotlink for forums 1" , albo - jeśli masz duże fotki "thumbnail for forums 1" . Wklej link w treść posta i gotowe.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ands

 

Na pierwsze pytanie odpowiedzialo ci prawie cale forum nosic i/lub nakrecac.

 

Natomiast co do tarczy to amfibia submarine ma ja z polerowanego zelastwa ( niemalowana ) i jest to jedyna wersja z tym motywem- nie widzialem innej ani na stronie vostoka ani u zadnego zagranicznego dystrybutora tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

Michal dzieki za pomoc w sprawie fotek no moja amfibia robi +30 sek. na dobe wiec mysle ze nie jest zle pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba posłucham sie rady jednego z Was i zamówie drugą Amfibie tą do pracy, bo Latin dla mnie to jest raczej do kościoła :twisted: . Myślę o jak to nazywacie na forum "czarnym nurku" lub "łodzi podwodnej", ale jeszcze jestem w fazie myslenie, bo Latin to był impuls. Wszedłem na forum i zamówiłem. Tak wyszło i jesteście za to odpowiedzialni :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamieszczam kilka fotek z moich wakacji nad Bałtykiem 8) :

 

post-1744-0-27561900-1330521443.jpgpost-1744-0-82138800-1330521534.jpg

czarny Latin? :

post-1744-0-97037200-1330521446.jpgpost-1744-0-49955400-1330521537.jpg

desant :

post-1744-0-34681300-1330521451.jpgpost-1744-0-21481400-1330521542.jpg

prawdziwy "spec":

post-1744-0-53653700-1330521455.jpgpost-1744-0-80131900-1330521545.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że test wody, piasku i puszki po piowie przeszedł. Mam nadzieje, iz swojego tez będe miał okazje wykompać a w ostateczności użyje puszki piwa :twisted:

 

ps. i oczywiście swój nowy zakup "czarnego" nurka z www.vostok.pl

którego ostatnio nabyłem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=115869823

 

ps2. zamówiłem tylko na bransolecie, nie wiem czemu ale podobaja mi się Vostokowskie bransolety. Pozdrawiam i dzieki za zarażenie "Amfibiami" mam nadzieje, iz małzonka mnie nie będzie na to próbowała szczepić bo podoba mi sie jeszcze jedna. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ands w kuflu pełnym piwa też był "wykąpany", pełne zanużenie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, no taki stosunek jakości do ceny :shock: , Gratulacje.

 

Swoją drogą czy Tissot za 1400 jest o 10 x lepszy od Amfibii, a czy Omega za 14000 jest o 100 x lepsza ?

na forum sie dowiedziałem ze nie mozna patrzyc w tych perspektywach

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....sc&start=15

ostatni post z tej strony i dalsze odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irek2002

ktos kiedyś pytał jaki zegarek wybrać na klubowy...

Chyba odpowiedź jest prosta :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ands jak by co to do kosciola moze nada sie ktoras z nowych amfibii jak sie pojawia u Pana Ireneusza. Bo jak to kazdy klubowicz wie 200m to podczas swiecenia w niektorych parafiach to wymagane minimum zanurzenia :twisted: i jakie praktyczne podczas kontaktu z woda swiecona :idea:

 

A ten ruski orzel to naprawde mily detal jak ktos lubi lodeczki- ostatecznie wiekszosc, jak nie wszystkie rosyjskie podwodniaki, maja takiego na kiosku. Jak to powiadaja prawda czasu prawda ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.