Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sergserg

Oceanusy łączcie się

Recommended Posts

Widać że nie trafia, mój był idealny, trafiał i teraz ma go GTB to niech się wypowie :D

A w ogóle to jest coś takiego jak luz wskazówkowy i jak wskazówka ma pod górkę lub z górki to jest różnie ;) 

Miałem Victorinioxa i tam trafiało jak chciałem a jak nie chciałem to nie trafiało, przeciwwaga i można oszukać przeznaczenie :P

42 minuty temu, tomaliusz napisał:

mój był idealny, trafiał i teraz ma go GTB to niech się wypowie :D

W dniu 30.11.2020 o 07:24, GTB napisał:

Trafia idealnie (przynajmniej w moim egzemplarzu) 

Ale być może ja już niedowidze , trza by ewentualnie poddać ekspertyzie tak jak równe osadzenie modułu w kostce 😜

Edited by GTB

Nie no to, że kwarc nie trafia w indeksy to norma, zdarza się g grand seiko także ten. Po prostu myślałem, że z racji blugluta i innych bajerów w tym werku idzie to skorygować :) dzięki za Wasze odpowiedzi :)

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Mój jest bez BT, ale na moje oko trafia bez pudła, jako jeden z nielicznych kwarców, które mam/miałem.

Proszę już nie drążyć tematu, bo o ile do tej pory stosowałem starą japońską filozofię wisimito, tak teraz zaczyna się wkradać w moje serce jeszcze starsza filozofia "dlaczegoinnimająlepiejniżja". W celach ochrony równowagi wewnętrznej, bronię się jedynie techniką mentalną pocomito.

4 minuty temu, mmaniek napisał:

bronię się jedynie techniką mentalną pocomito. emoji1.png

Abotak jak mawiali starożytni japonczycy

Guest maritimeeng

BEA891E6-FE70-465D-94D6-9A32D1BA789D.jpeg

E23B0B04-E90B-4A83-9547-FCD0BB9D19DF.jpeg

71A75C0E-4B55-44BB-9DB4-08BAF8828DFD.jpeg

Edited by maritimeeng
Forum fiksuje

Będę nieobiektywny, bo sam mam s100, ale kurde.. Ta prostota i klasyczność tarczy i tak dla mnie wygrywa. Choć 3000 też zacny.

Będę nieco bardziej obiektywny bo S100 nie posiadam ale zgadzam się z Patrykiem - z powyższych fotek S100 wygląda (że tak powiem) "bardziej pociągająco" ( choć 3000 również przyciąga oko).

Paweł , a mógłbyś zrobić sesję zbiorową wszystkich 3 twoich Ocków ?

Guest maritimeeng

Jutro coś pstryknę w świetle dziennym

2807E695-2C54-432E-A1C8-E16C66E7204A.jpeg

Edited by maritimeeng

Teraz to ja wyjdę na nieobiektywnego bo w tym trio T200 wygląda najciekawiej 😄

P.S.

Ładne stadko widzę ci zebrało 👌 ale na szczęście w "stajni" jeszcze trochę wolnych boksów 😉

Jutro coś pstryknę w świetle dziennym

2807E695-2C54-432E-A1C8-E16C66E7204A.thumb.jpeg.bcd937410fcfebb520daf2b5235abf5b.jpeg
Hmm, muszę przyznać, że pierwsze z lewej z obu rzędów chętnie bym ponosił... a i do żółwia jeszcze na pewno wrócę. Fajna kolekcja, szczególnie gdy prezentujesz poszczególne modele z morzem w tle.

Guest maritimeeng
2 godziny temu, GTB napisał:

Teraz to ja wyjdę na nieobiektywnego bo w tym trio T200 wygląda najciekawiej 😄

P.S.

Ładne stadko widzę ci zebrało 👌 ale na szczęście w "stajni" jeszcze trochę wolnych boksów 😉

Obiektywnie jak tylko mogę - każdy jest inny i żadnego nie preferuję nad innego. Wszystkie są świetne i zostają ze mną.

W stajence jest jeszcze 6 wolnych boksów i myślę, że to jest docelowy limit dla mnie...

W stajence jest jeszcze 6 wolnych boksów i myślę, że to jest docelowy limit dla mnie...

I to jest chyba jedyny słuszny kierunek. Ja kupiłem drugie pudełko a teraz chciałem kupić trzecie... Przypomniało mi się jednak, że mam schowaną, przeszkloną skrzyneczkę po Jacku, którą dostałem na 40-tkę. Zrobię w niej eleganckie, flokowane przegródki i będę mial tyle zegarków ile się zmieści. Będzie stała na komodzie, pod oknem w dachu, więc Oceanus się naładuje i jakiegoś Obywatela można dokupić.

W dniu 5.12.2020 o 21:38, maritimeeng napisał:

Obiektywnie jak tylko mogę - każdy jest inny i żadnego nie preferuję nad innego. Wszystkie są świetne i zostają ze mną.

Paweł, no ale to tylko to niepełne pudło a gdzie reszta pudełek?

Guest maritimeeng
Godzinę temu, tomaliusz napisał:

Paweł, no ale to tylko to niepełne pudło a gdzie reszta pudełek?

Jest tylko pudło żony - 8 czy 9 sztuk. W moim brakuje tylko białego G.

Tak sobię myślę, że ten Oceanus wyglądałby obłędnie z bezelem z porcenalową wkładką w kolorze tarczy.