pazuzu 0 #3426 Napisano 2 Czerwca Zachorowałem na S100. Ktoś poleci jakiegoś sprawdzonego sprzedającego i wyjaśni jak to jest z tym cłem? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mpk 97 #3427 Napisano 2 Czerwca Cło na zegarki z Japonii wynosi oszałamiające 3 zł (przynajmniej tyle płaciłem ostatnio, ale to było ze dwa lata temu). Agencja celna na pewno doliczy VAT 23%. Ja swoje japońskie zegarki kupowałem w Sakura Watches, ale widzę, że aktualnie S100 nie mają na stanie (tylko jako preorder) - musisz ewentualnie do nich napisać z zapytaniem o dostępność. Przesyłkę wybierałem DHL (chyba był jeszcze do wyboru FedEX) i byłem bardzo zadowolony - niecałe 5 dni od zamówienia już miałem zegarek w rękach, maila z DHL odnośnie wszystkich formalności celnych dostałem praktycznie od razu po wysyłce, więc było wystarczająco czasu, żeby te formalności domknąć i nie opóźniać dostawy. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
machlo 9112 #3428 Napisano 8 Czerwca 14 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
GTB 21235 #3429 Napisano 18 Czerwca 14 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
machlo 9112 #3430 Napisano Poniedziałek o 13:04 na kawce 7 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach