Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Zielona kostka i moro Ga są extra.

Zgadzam się , to też moi faworyci.

 

Dobrze to wygląda :)

Wizualnie tak , cena wyjściowa już nie za bardzo (szczególnie kostki) : ana-digi 555zł https://www.zegarek.net/zegarki-casio/zegarek-ga-2100su-1aer , kostka 725zł https://www.zegarek.net/zegarki-casio/zegarek-dw-5610su-3er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie tak , cena wyjściowa już nie za bardzo (szczególnie kostki) : ana-digi 555zł https://www.zegarek.net/zegarki-casio/zegarek-ga-2100su-1aer , kostka 725zł https://www.zegarek.net/zegarki-casio/zegarek-dw-5610su-3er

Tak widziałem, ta strona ma ceny zawsze z tyłka na początku, mam wrażenie, że nie wiedzą jaka bedzie cena i wklepują na oko, teoretycznie cena kostek nie powinna być sporo wyższa od zwykłych 5600 ale przypuszczam, że będzie około 500 jak na polskie warunki przystało.... :/

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze, co myśleć o G-Shocku Royal Oak, ale należy docenić, że zdołali zrobić ana-digi cieńszy od kostki.

 

 

Ciekawi mnie fenomen czarnego Casio Royal Oaka? Premiera w sierpniu 2019 a w grudniu już praktycznie nie do dostania. Dostałem informację o dostępności w sklepie Zalando po czym po kilku godzinach zostały wymiecione. Na y-t filmiki typu och i ach, a na ebaju kosmiczne ceny. Przyznam szczerze, że owa niedostępność dodatkowo mnie zmotywowała do polowania. 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CittO Miałem go na parę dno do porównania z drugą czarną odmianą. Przyznaję - bardzo mały, lekki, a przede wszystkim płaski zegar, znakomicie chowa się pod mankietem. Myślę, że jeśli wypuszczą wersję z solarem i multibandem/bluetoothem, to będzie hicior. Choć i teraz całkiem przyjemnie się na niego patrzy. Polecam się mu przyjrzeć z bliska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9400NFST-1AJR

 

Kurczę, ten Romek Japończykom naprawdę wyszedł. Szkoda tylko, że to limitka i nawet jak się pojawi, to będzie kosztowała wiele pieniędzy...d31c572b707c98d1f7eaa3b7590f9140.jpgd8a27dbad174b5a321a7b1f0094a5b92.jpg51a3cb043bc45a3230de072273e9ecdb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny :) A coś wiadomo o 1B ? Narazie chyba cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Burns @tomaliusz Panowie, wg mnie nie tyle jest tragicznie nieczytelny, co tragiczne gość miał światło do kręcenia tego filmiku. Poniżej macie ten sam wyświetlacz w Romku NV-2, gdzie chwilę później porównuję go z oliwką 3. Wg mnie sam wyświetlacz nie jest taki zły, jak na negatyw.

 

Od 8:32

 

https://youtu.be/CrA31-uLjdE?t=8m32s

 

Taki sam wyświetlacz zastosowano w nowym GW-9400-1B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek do noszenia w jasnym świetle dziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek do noszenia w jasnym świetle dziennym.

Tu się zgadzam - właśnie sobie taki niedawno złożyłem, a właściwie przerobiłem zwykłego, podstawowego Romka "jedynkę" na takie oto coś i mi osobiście kontrast i czytelność odpowiada, ale mam świadomość, że negatyw zawsze będzie mniej czytelny, niż pozytyw i z tą myślą dokonałem tej modyfikacji.87631be123df2caa6eebf0a3869dc3c1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wersje nurka Duro :

MDV-106B-2AVCF

post-109016-0-71659200-1579593143_thumb.jpg

 

MDV-106G-1AVCF

post-109016-0-50168700-1579593209_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tego niereaktywują  <_<

 

Bardzo fajny... :) a ta koronka dodatkowa to od daty?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_banaszak

Od podświetlania z tego co pamiętam.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

5a2937eca9c26f8995bbc6163aae0803.jpg

Edytowane przez adam_banaszak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.