Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Z czego by one nie były, cena jest wręcz śmieszna (choć mniej niż przy Chrome Hearts). No chyba że to taki zabieg marketingowy, wycenić coś o 1000% wyżej niż prawdziwa wartość, potem obniżyć cenę o 80% i wyprzedać w ciągu kilku godzin jako super okazję...


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczne co poniektóre ceny. Nie wyobrażam sobie sytuacji, żebym na okulary wydał wiecej jak 300 max 350 euro. Persole bardzo fajne, rzeczywiście zapomniałem o tej marce, mój tata miał kiedyś okulary tego producenta. Z tych wszystkich co mi podlinkowaliscie mogę powybierac okulary na prezent dla bliskiej mi osoby (wiem, że lubi okulary i wiem jaki styl się jej podoba), dla mnie jednak wolałbym coś bardziej sportowego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj, a co sądzisz o okularach Adidasa, dobre są jakościowo? Szczerze powiedziewszy, to jestem mile zaskoczony designem, który znalazłem :

 

http://www.ioptix.co...age.aspx?id=606

 

http://www.ioptix.co...age.aspx?id=607

 

http://www.ioptix.co...age.aspx?id=605

 

Koszt takich okularów, to ok. 120 funtów. Fizualnie mi się strasznie spodobały.

Ale to już takie extrema do jazdy rowerowej :) Ta pianka nie tylko jest dla wygody ale zatrzymuje też pot spływający po twarzy.

Kup Polaroidy - są naprawę fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RayBan to dobre okulary ale nie to co kiedyś, legenda została raczej z tyłu. Generalnie ten poziom jakościowy osiągnęło już wielu producentów i trudno oczekiwać jakichś znaczących różnic czy rewolucji. Warte zainteresowania są okulary Tag heuer (z wiadomych względów), Porsche Design, Serengeti (seria Flex, lekko usportowione klasyczne modele) oraz Randolph - u nas nie do dostania, ale one również robione są ręcznie (przynajmniej niektóre modele) a ceny na bardzo przyzwoitym poziomie

 

http://www.randolphusa.com/

http://www.serengeti...oducts/search-3

Może i RayBan leci na legendzie, ale w testach ich szkłą są nadal na najwyższym poziomie i nawet Oakley nie zawsze jest idealny i nie dorasta do ich szkieł. Szkła RB nie zniekształcają, mają najlepsze filtry i są bardzo trwałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Michał.

Jak będziesz w KrK to polecam na Floriańskiej optyka.

Na przeciwko Voight czy jak się nazywa ten optyk.

Ma trochę Ray ban i Oakley. Kupuje u niego zawsze i cena ma super.

Ma też sklep internetowy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 3 pary RayBanów :D

 

W późniejszym terminie wkleje jakąś galerie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w optyku więc proponuję jak nabardzie okularu Polaroid-a zawsze mają polaryzację (i to dobrą odchylenia nie więcej niż 3 st) generalnie oni pierwsi wprowadzli polaryzację w oksach przeciwsłonecznych, duży wybór modeli typu aviator, duży wybór rozmiarów, sprawdzona i renomowana marka. W twoim budżecie może nawet uda się znaleźć coś z antyrefleksem i polaryzacją, a co do Vision Express to widziałem, że mają (do końca roku chyba) 50% wyprzedaży na okulary przeciwsłoneczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... 3 pary RayBanów :D...

BędzieszPanZadowolony jak to mówią.

Chociaż ja osobiście częściej chodzę w Oakley niż w Ray Ban.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oakleye są fajne, ale chciałem w końcu coś innego i chyba trafiłem w dziesiątkę, bardzo jestem jak narazie zadowolony :) Mierzyłem też Persole, ale nie przypadły mi do gustu. Przeglądne sobie jeszcze gdzieś przy okazji Polaroidy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oakleye są fajne, ale chciałem w końcu coś innego i chyba trafiłem w dziesiątkę, bardzo jestem jak narazie zadowolony :) Mierzyłem też Persole, ale nie przypadły mi do gustu. Przeglądne sobie jeszcze gdzieś przy okazji Polaroidy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę tylko 2 pary okularów . RB Aviator 3025 i RB Wayfarer 2140 . Polecam każdemu, kto jeszcze nie miał przyjemności założyć ich na nos :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę tylko 2 pary okularów . RB Aviator 3025 i RB Wayfarer 2140 . Polecam każdemu, kto jeszcze nie miał przyjemności założyć ich na nos :D

 

pelna zgoda w tej kwestii (a najlepiej te modele w jeszcze amerykanskiej edycji, czyli 'made in USA' i ze szklami B&L)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patom mam wrażenie, że je nosisz bo to RB. Przyjemność założenia aviatorów na nos? Żadna - ciężkie, wielkie i wpada tyle światła bokami jakby ich wcale nie było. Jeszcze bez polaryzacji to kicha totalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej ktoś pisał zobacz na Tag.

Kumpel miał kiedyś. Świetnie zrobione.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Patom mam wrażenie, że je nosisz bo to RB. Przyjemność założenia aviatorów na nos? Żadna - ciężkie, wielkie i wpada tyle światła bokami jakby ich wcale nie było. Jeszcze bez polaryzacji to kicha totalna.

A ja mam wrażenie ,że nigdy nie miałes ich w reku jesli piszesz ,że aviatory sa ciężkie , bzdura totalna , to jedne z lżejszych okularów

reszty nie bede komentował bo nie warto........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patom mam wrażenie, że je nosisz bo to RB. Przyjemność założenia aviatorów na nos? Żadna - ciężkie, wielkie i wpada tyle światła bokami jakby ich wcale nie było. Jeszcze bez polaryzacji to kicha totalna.

Wybuchłem śmiechem kiedy to przeczytałem . Przyjmuję to samo stanowisko co seiken ...


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 3 pary RayBanów :D

 

W późniejszym terminie wkleje jakąś galerie.

W sprawie nowa sie tworzacej galerii-Moze byc wiadacy temat na forum.....moja propozycja;

post-48316-0-10639300-1354215005.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że kolegów rozbawiłem. Parę razy do nich podchodziłem i takie mam odczucia. Może gdybym miał łeb jak koło od Stara.. ;) Żartuje.

Sam noszę wersję cockpit nazywaną małymi aviatorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ray Bana fajne są Wayfarery i Aviatory (szkoda tylko, że tak oklepane), poza tymi dwoma moim zdaniem firmie brakuje ciekawych propozycji.

Do Persola właściwie żaden model się nie umywa, a ten: http://www.forgood.it/archives/42 miażdży jak dla mnie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie przy Bonarce są spore przeceny na RB, dzisiaj nie miałem już czasu, ale w przyszłym tygodniu napewno sobie dokupie jeszcze jakieś okulary. Warto skorzystać, polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie ,że nigdy nie miałes ich w reku jesli piszesz ,że aviatory sa ciężkie , bzdura totalna , to jedne z lżejszych okularów

reszty nie bede komentował bo nie warto........

 

...faktem jest, że boczne światło wpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ray Bana fajne są Wayfarery i Aviatory (szkoda tylko, że tak oklepane), poza tymi dwoma moim zdaniem firmie brakuje ciekawych propozycji

 

ja bym do tej powyzszej grupy tych najfajniejszych dolaczyl jeszcze Clubmastery i Outdoorsmany ze 'wzmocnieniem'

 

Do Persola właściwie żaden model się nie umywa, a ten: http://www.forgood.it/archives/42 miażdży jak dla mnie wszystko :)

tez uwazam ze Persol rulez (Persole produkowane sa przez ta sama firme co RayBan, z ta tylko roznica ze szkla dla Persoli robione sa przez inna firme niz szkla dla RayBanow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wzmocnienie się nazywa chyba Sweatbar - o ile ma nakładkę z tworzywa. Ja mam stare Aviatory z takim właśnie sweatbarem i nie noszę już innych, nowe Aviatory sprzedałem bo drażniło mnie właśnie to ich "oklepanie". Poza tym, jak raz usłyszałem "fajne te okulary, widziałem takie na allegro za 13 zł" to mi się odechciało wychodzić w nich z domu :D

 

Osobiście nie lubię okularów w plastikowych oprawkach, nie licząc sportowych. Choć przyznam że Wayfayery wyglądają na nosie bardzo fajnie.

 

LfcpR.jpg

Edytowane przez vcore

Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.