Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Przykład nietrafiony :D

To są dwa różne modele i stąd różnica w cenie.

: )

 

Raczej trafiony. :D

W USA model 05-632 kosztuje $160, a w PL 659zł, co daje $242. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie...

 

model, ktorym jestem zainteresowany to Fives Squared 03-440, w Polsce na oficjalnej stronie 349zł, w USA 80$ czyli jakies 220zł :D

 

 

Wiec jak juz... to wolalbym znizke od cen w USA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupowałem moje Bulgari 8025 w PL, a później patrzyłem ile innych krajach kosztują, to u nas były 2 razy droższe. Tylko, że to był 2008 rok. Nie mniej nie zmienia to faktu, że u nas ceny są zawsze przesadzone na dobra luksusowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać jaki to model?

Przepraszam za opóźnioną odpowiedź,dopiero to dostrzegłem.

model SS-20024A Cat3


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opóźnioną odpowiedź,dopiero to dostrzegłem.

model SS-20024A Cat3

Dzięki :)


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych okularami RayBan...w większości sklepów zaczęły się przeceny.

Można wyrwać okulary nawet 30% taniej co daje już bardzo atrakcyjna sumkę : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :(

 

 

W sobotę kupiłem ten model.

Polecam zakład optyczny Pro Oko w Bydgoszczy - obsługa Pana Mariusza doskonała.

Przymierzyłem około 20 par. Niestety z twarzy jestem podobny do niczego, więc nic w zasadzie nie pasowało.

Z wyjątkiem tych właśnie. To był złoty strzał, były jeszcze takie same w wersji czarnej (z szarymi szkłami), ale wybrałem te wklejone przez Was wcześniej.

Mają taki vintage look (fajnie pasują do tak młodego chłopaka jak ja:)) - brąz i zieleń oraz sam trochę wayfarerowy kształt przypominają lata 50-te.

Otrzymałem jeszcze fajny oryginalny futerał Solano (semi carbon :)), ale nie wiem, czy to gratis, czy w komplecie, wraz ze ściereczką.

Całość rewelacyjna.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie polecić jakiś dobry ( tani i duży wybór) sklep stacjonarny we Wrocku ??

Muszę w końcu kupić porządne okulary....ciągle odkładam, kupuję przeciwsłoneczne ze stojaka za 30zl....i tak leci....a wzrok coraz gorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco: masz teraz 30% przeceny na RayBany w większości sklepów. Polecam optyczny na 1 piętrze Pasażu i optyczny na Bielanach.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odkopie ten temat:

 

czy moze ktos mi polecic jakis sprawdzony sklep internetowy majacy Wayfarery w ofercie? Chcialbym porownac ceny z tymi w salonach w moim miescie. Slyszalem, ze narzucaja ogromna marze na ta marke, a niestety na razie nie czeka mnie zaden wyjazd zagraniczny, wiec zostaje Polska lub internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdaje się, że Seiken ma aktualnie do sprzedania Wayfayery.

Edytowane przez teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hosz.pl/

 

Fajny optyk w Krakowie.

Bardzo symapyczna obsługa i można dogadać się na super cenę.

Polecam.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się, że Seiken ma aktualnie do sprzedania Wayfayery.

 

W realizacji

 

Użytkownik seiken edytował ten post wczoraj, 20:57

 

No niestety... Przymierzałem się do nich, ale najpierw chciałem na żywo przymierzyć ten rozmiar.

 

Oferta sklepu dość przyjemna. Niestety pozostaje mi internet, bo do Krakowa wybieram się dopiero w lipcu. Czy 576 zł za wayfarery 2140 z polaryzacją to max co można zbić z tego modelu? Przyznam się, że dopiero wczoraj zacząłem się interesować tematem po unicestwieniu moich dotychczasowych Ray Banow z allegro (które de facto budziły moje wątpliwości w kwestii oryginalności). W jedynym salonie, w którym sprawdzałem ceny życzyli sobie za nie 699, więc już jakaś różnica jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Przymierzałem się do nich, ale najpierw chciałem na żywo przymierzyć ten rozmiar.

 

Oferta sklepu dość przyjemna. Niestety pozostaje mi internet, bo do Krakowa wybieram się dopiero w lipcu. Czy 576 zł za wayfarery 2140 z polaryzacją to max co można zbić z tego modelu? Przyznam się, że dopiero wczoraj zacząłem się interesować tematem po unicestwieniu moich dotychczasowych Ray Banow z allegro (które de facto budziły moje wątpliwości w kwestii oryginalności). W jedynym salonie, w którym sprawdzałem ceny życzyli sobie za nie 699, więc już jakaś różnica jest.

 

Nie do końca rozumiem. Piszesz, że na żywo chciałeś najpierw przymierzyć i dlatego wykluczasz ofertę Seikena, a za chwilę piszesz, że i tak pozostaje Ci kupić przez internet :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca rozumiem. Piszesz, że na żywo chciałeś najpierw przymierzyć i dlatego wykluczasz ofertę Seikena, a za chwilę piszesz, że i tak pozostaje Ci kupić przez internet :blink:

 

Odpuszczam oferte Seikena, bo jest w realizacji. :P

 

 

Dziękuję za link. Muszę się przesiąść na notebooka w takim razie.

 

 

 

Btw, wczoraj mocno się przeraziłem. Najzwyklejszy model Wayfarerów bez polaryzacji kosztowal w optyku 599 zł. Dlatego wykluczam kupno na żywo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze takiego wyboru okularow przeciwslonecznych. Ja mam wade wzroku i przez to nosze okulary

korekcyjne z "spersonalizowanymi soczewkami" (okuliscie tak mowia).

Aby miec przeciwsloneczne to zachodzi caly proces doboru opraw o wystarczajacej grubosci (aby soczewka nie wystawala), potem trzeba zamowic odpowiednie soczewki, zabarwic je i dopiero moge miec przeciwsloneczne. Pomijam juz ,ze sa 4x drozsze niz przecietne zwykle okulary :/

 

Jest na sali jakis optyk / okulista ktory mi powie ,ze moge zrobic inaczej?

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nosze korekcyjne jest kilka sposobów. Możesz nosić soczewki i zwykłe okulary przeciwsłoneczne. Można kupić oprawki wsadzić szkła pod twoje oczy zabarwić i już - cena szkieł jest wyższa przez te barwienie, oprawki kosztują tyle samo przecież. Można też kupić okulary z taką nakładką przeciwsłoneczną - ale nie wygląda to za specjalnie. Są też okulary (ale głównie sportowe choć nie tylko) gdzie do zwykłych okularów masz wkładkę korekcyjną pod spód chociażby firma Arctica czy Ess oferują takie rozwiązanie chociaż pewnie inne też znajdziesz. Osobiście używam rozwiązań drugiego i czwartego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupilem okulary z odrebnymi soczewkami korekcyjnymi, barwionymi + oprawki - koszt 2k.

Mysle ,ze bylo warto, wczesniej nie nosilem przeciwslonecznych w ogole, a teraz slonce przestaje

byc takie straszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wg. mnie ta aplikacja jest lipa , jak juz komuś b.zależy to lepiej przymierzyć w salonie

ja akurat nie zwracam uwagi jak baba w czym mi lepiej w czym gorzej sugeruje sie raczej wygodą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od pewnego czasu na nosie Ray Ban WF tyle ,ze produkowane jeszcze za starych dobrych czasów w juesej za nim produkcję przeniesiono do Italii

 

Koszt zanabycia jaki mnie wyniósł za nie to cale 10 zł :D (sklep z odzieżą używaną ) :)

post-28952-0-60968000-1346011652_thumb.jpg

post-28952-0-60301500-1346011939_thumb.jpg

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RayBan i Oakley to ponoć jedne z lepszych okularów jeśli chodzi o jakość soczewek.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.