Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kilka dni temu kupiłem Oakley, wersja Ducati rzecz jasna. Świetne gogle, praktycznie z wieczystą gwarancją - zarówno na szkła, jak i oprawki. Oczywiście polarzyacja itd. Z cenami lekko w Polsce przegięli, niemniej rekompensuje ją właśnie gwarancja na uszkodzenia. No, chyba że się okulary zgubi...

 

oakley-ducati-fuel-cell-sunglasses-matte-black-b8148.jpg

4d471e7886471.jpg

Edytowane przez split

pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne

A coś bardziej klasycznego?

Niestety Oakley ma mocno ``kalifornijską'' estetykę. Bardzie klasycznych modeli już nie ma. Popatrzyłbym na:

http://www.o-shop.com/pol_m_Mezczyzni_Okulary-przeciwsloneczne_Lifestyle-194.html

 

Niektórzy krytykują, że to są 'jakiś tam plastiki' (szkła), ale faktycznie marketing mają mocno przekonujący, a okulary są (prawie) nie do zdarcia i jednoczesnie bardzo lekkie oraz komfortowe. Na sieci jest masa podróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaroid to najlepszy wybór w okularach "tańszych"...w 100% można je polecić jeśli nie chcesz wydawać dużo kasy.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okulary arctica....z polaryzacją i chyba nie mogę polecić bo szkła po jednym sezonie letnik mają sporo zarysowań....a naprawdę nie były katowane. wystarczyło aby zetknęły się z ziemią szkłami. z tym że one mają szkła plastikowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Oakley ma świetne szkła, zwłaszcza te z polaryzacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okulary arctica....z polaryzacją i chyba nie mogę polecić bo szkła po jednym sezonie letnik mają sporo zarysowań....a naprawdę nie były katowane. wystarczyło aby zetknęły się z ziemią szkłami. z tym że one mają szkła plastikowe.

 

Używam "do sportu" okulary Arctica S-69 i nie mam powodów do narzekań.

Jakość wykonania średnia, ale wstydu nie ma.

Co prawda nie przypominam sobie żebym porządnie rzucił nimi o ziemię, ale raczej lekkiego życia nie miały (przede wszystkim treningi plażówki).

Po 2 latach trzymają się bardzo dobrze.

Jednak najważniejszą zaletą tego modelu jest fakt, że są lżejsze od wody!

Zdarzyło mi się kilkukrotnie zapomnieć, że mam je na nosie i wskoczyć do wody - nie trzeba było szukać na dnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dwie pary Arctica. Pierwsze sportowe które mi w górach zimą pękły w oprawce (jakoś inaczej reagowała na temp. niż szkło) a mam jeszcze takie casuale w stylu aviator i są naprawdę fajne, lekki i świetnie wykonany. Polaryzacja w obu wypadkach była genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
http://www.bobster.pl/ a wklejam linka dla urozmaicenia rajbanowo-arktyczno-oklejkowych dysput :unsure: Ja mam Sport&StreetII i nie narzekam. Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, ponieważ bywam często w Berlinie to powiedz czy nie patrzyłeś czasem na ceny Persoli - dla mnie marka nr 1 i kupiłbym takie klasyki jak miał Stave McQueen w "Aferze Thomasa Crowna" ;) obowiązkowo z niebieskimi szkłami

 

Domyslam sie, model 714SM tak ? Sam takie zamowilem u jednego sprzedawcy u ktorego kupilem RB3387. Niestety, przywiezli zwykle 714, odeslalem i czekam na 714SM.

 

Podróby!

Każda para okularów Ray Ban ma numer seryjny na mostku

 

ja mam napisane 67 15 - wymiary, nie sadze ze ja kupilem podrobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ray-Bany Aviatory z polaryzacją, zielone szkła, oprawka gunmetal, rozmiar największy 62mm. Polaryzacja to niesamowity wynalazek, nie wyobrażam sobie teraz noszenia normalnych okularów. W Fielmanie Ray-Bany są najtańśze jakby ktoś szukał i sprowadzają na zamówienie każdy model. W innych salonach 200-400PLN drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem dzisiaj takie SOLANO.

Pierwsze wrażenia są super pozytywne .

Wybaczcie moje lenistwo ,opis z netu ;)

Za to zdjęcie moje :D

gb526_SOLANO.jpg

Okulary przeciwsłoneczne Solano wyposażone są w soczewki o dużej przejrzystości optycznej posiadające filtry UVA, UVB i UVC, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Dodatkowo mają one filtr polaryzacyjny odcinający pionowe odbicia światła od gładkich powierzchni. Dzięki nim oczy są chronione przed drażniącymi odbłyskam i refleksami od słońca. Poleca się je szczególnie osobom prowadzącym samochody. Dodatkowo soczewki zostały utwardzone, aby ochronić je przed zarysowaniem. W oprawkach zastosowano najwyższej jakości materiały optycznej jakości oraz elastyczne zawiasy chroniące przed złamaniem opraw.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już kolejne Ray Ban RB 3404, kolory 004/13, szkła 3N. Są to oprawki, które podobają mi się nadal najbardziej. Jedyny minus - brak szkieł polaryzacyjnych w tym modelu. Niestety deska w samochodzie odbija sporo światła więc rozglądam się za czymś ze znaczkiem P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jacyś chętni na okulary Oakley?

Mogę zaproponować zniżkę 20% a może nawet 25% jesli będzie kilku chętnych do zamówienia.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pary Ray Banów i Police i musze stwierdzić, że jeśli chodzi o jakość szkieł, to Police są rewelacyjne. Fakt, moje RB nie mają polaryzacji, więc to też może wpływać na ocenę. Powiem tak: do zwykłego chodzenia częściej wybieram RB, ale do jazdy samochodem tylko Police - jakość jest fantastyczna, jeździ się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem dzisiaj takie SOLANO.

Pierwsze wrażenia są super pozytywne .

Wybaczcie moje lenistwo ,opis z netu ;)

Za to zdjęcie moje :D

 

Okulary przeciwsłoneczne Solano wyposażone są w soczewki o dużej przejrzystości optycznej posiadające filtry UVA, UVB i UVC, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Dodatkowo mają one filtr polaryzacyjny odcinający pionowe odbicia światła od gładkich powierzchni. Dzięki nim oczy są chronione przed drażniącymi odbłyskam i refleksami od słońca. Poleca się je szczególnie osobom prowadzącym samochody. Dodatkowo soczewki zostały utwardzone, aby ochronić je przed zarysowaniem. W oprawkach zastosowano najwyższej jakości materiały optycznej jakości oraz elastyczne zawiasy chroniące przed złamaniem opraw.

Mógłbyś napisać jaki to model?


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany na BuyVip sa teraz promocje na okulary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jacyś chętni na okulary Oakley?

Mogę zaproponować zniżkę 20% a może nawet 25% jesli będzie kilku chętnych do zamówienia.

 

 

:D

 

na jakie modele i od jakich cen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

na jakie modele i od jakich cen?

 

Wszystkie modele.

Rabat od cen katalogowych...Oakley ma w każdym kraju takie same ceny więc łatwo policzyć : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jakiś czas temu kupiłem u optyka okulary SunLine. Nie wiem co to za firma, w internecie o niej bardzo mało. Potrzebowałem ich "na teraz" i nie szukałem w internecie. Kosztowały tyle co podstawowe Polaroidy.

Optyk mówił, że mają bardzo dobre szkła, filtry i ogólnie polecał je z czystym sumieniem. Mnie zależało na tym i na oprawkach a te są solidne jak w oprawkach korekcyjnych. Lekko wyginają się w zawiasach na zewnątrz przy wkładaniu, są z metalu i ogólnie są solidne.

Pytanie tylko co to za marka? Może ktoś coś słyszał?

 

Drugie mam Uvexy na rower, ale często wymieniam je na te SunLine bo Uvexy w stosunku do sunline słabiej "odpychają" promienie słoneczne od oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje New Wayfarery kupione na hamerlik.com,z rabatem wyszlo 289 zl.

post-38087-0-58792300-1309814385_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.