Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaro19591

Nie chcę robić kryptoreklamy, ale pare dni temu kupiliśmy z żoną łącznie pięć par okularków polaryzacyjnych z wiadomego portalu. Niecałe 50 zł para, wykonanie zupełnie porządne,lekkie (niektóre nietonące). Przynajmniej jak zginą nie jest to strata taka jak przy super firmowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, więc z góry przepraszam za leszczykowate pytanie.

 

Na zatoce jest wystawiona duża ilość okularów Ray Ban Aviator za okolice 35 funtów. Sprzedawcy z Wielkiej Brytanii.

Czy jest możliwość, by miały coś wspólnego z oryginałami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w(ę/ó)dkarze polecają też jaxony z polaryzacją. Podobno niezła jakość za świetną kasę. Właśnie jestem na etapie poszukiwania jakichś modeli we Wrocku(lubię jednak przymierzyć, żeby po całej głowie mi nie latały, ani nie zgniatały pozostałości mózgu), ale słabo mi to idzie. Jak znajdę to skrobnę 2 słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź kolego diesel. Mam jeszcze pytanie odnośnie tych okularów. SPrzedawca pisze, że posiadają wszelkie grawery, numery seryjne. Pochodzą podobno z importu z USA. Ale cena mnie zastanawia. Mogę prosić o radę doświadczonego kolegi:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1056689774&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

http://www.allegro.pl/item1046964683_ray_ban_aviator_silver_mirror_nowe_okazja_od_1zl.html

http://www.allegro.pl/item1064349804_ray_ban_aviator_gold_green_nowe_s.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matikk wszystkie które pokazałeś to podróby! Jeżeli chcesz mieć pewność poproś o zdjęcia mostka od spodu gwarantuję Ci żadne nie mają numeru seryjnego tylko jakieś napisy. :rolleyes:

Jeżeli chcesz kupić Aviatory to wybierz się do dobrego optyka lub salonu który ma w ofercie Ray Bany ponieważ trwa akcja promocyjna -20%

Widziałem na żywo takie podróby ich jakość jest żenująca począwszy od samych okularów a na szmatce kończąc..


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów serdecznie .Poczytałem troszkę ten temat ,poprzeglądałem strony z okularami i pomyślałem sobie iz może zrobię sobie prezent na lato w postaci okularów RB. Pod uwage biorę dwa modele aviatory i wayfarery,bardzie może nawet te ostatnie...Boje się dokonywać zakupów na allegro ,gdyż podróbka podróbkę podróbką pogania ;-) zreszta kupowanie okularów bez mierzenia mija się z celem...Powiedzcie mi gdzie w Warszawie (ewentualnie w Łodzi) znajdują się salony z tą marką oraz w jakiej cenie są salonowe wayfarery .Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej duży wybór, niskie ceny i bez obawy, że natniesz się na tanią podróbkę.

 

Wg mnie o niebo ładniejsze od aviatorów są cockpit'y :rolleyes:

Mój odnośnik

 

Wayferer

Mój odnośnik

Edytowane przez bienn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

savio23, chyba w większości salonów są Ray Ban`y więc przejdź się po prostu do kilku najbliższych :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Trzeba się udać osobiście do paru salonów i poprzymierzać ,jakoś nie widzi mi się kupowanie przez neta ;-) pozdrawiam wszystkich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej duży wybór, niskie ceny i bez obawy, że natniesz się na tanią podróbkę.

 

Wg mnie o niebo ładniejsze od aviatorów są cockpit'y :)

Mój odnośnik

 

Wayferer

Mój odnośnik

 

Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym sklepem?


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś odebrałem przesyłkę od nich. Szybko, bezproblemowo I co najważniejsze towar zgodny z opisem. Jeśli ktoś wie co chce kupić to z czystym sumieniem polecat. Kupiłem Pradę SPR11M.

 

Mirek

Edytowane przez Dommir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Panowie.Dziś przymierzałem w salonie optycznym w moim mieście (Łowicz ) Ray-Bany ORIGINAL WAYFARER 2140:

 

100032.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

 

http://www.ray-ban.c...ucts/sun/RB2140

 

 

Pierwsza reakcja to niedowierzanie ,że są one dostępne w moim rodzinnym mieście jakby nie było niewielkim (ok 33 tys mieszkańców) ;-) Co zaś  do wrażenia z przymiarki to muszę powiedzieć ze te okularki są rewelacyjne,zdj z netu nie oddają tego jakie są one w rzeczywistości,założone wyglądają pięknie i efektownie ,widać w nich solidność i wysoką jakość wykonania ,gdyby jeszcze cena była ciut mniejsza ... właścicielka salonu krzyknęła mi za nie 500 zł,jutro jadę się potargować,może zejdzie ciut niżej,idealnie byłoby jakby staneło na 450 ;-) wtedy biorę je od ręki. Przymierzałem też aviatory (kolejne zdziwienie ze jest u mnie dostępny ten model   ;) ) i moje zdanie jest takie że wayfarery wypadają przy nich pod każdym względem lepiej. 

 

Znalazłem model  wayfarerów które przymierzałem w dwóch sklepach o których już była wcześniej mowa :

 

http://www.1242.eu/i...uct&prod_id=724

 

http://www.edel-opti...100032)-Ray-Ban,2,1,8,57388,VTFZ6ABZXB13C,,.html

 

Czytałem wcześniej ,że jeden kolega zakupił okularki z jednego z tych sklepów,mam więc pytanie do niego(lub kogokolwiek kto korzystał z któregokolwiek z wymienionych wyżej sklepów) ile kosztuje przesyłka i jak szybko są one dostarczane,jak wyglada paczka tzn jak są one zapakowane itp  itd. Kurcze jakoś mam obawy żeby zamówić te okularki przez neta,boje się ,że moge dostać fake....

post-30742-0-48289900-1331572693.png

Edytowane przez savio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.edel-optics.pl/ORIGINAL-WAYFARER-(RB2140-100032)-Ray-Ban,2,1,8,57388,VTFZ6ABZXB13C,,.html

 

Czytałem wcześniej ,że jeden kolega zakupił okularki z jednego z tych sklepów,mam więc pytanie do niego(lub kogokolwiek kto korzystał z któregokolwiek z wymienionych wyżej sklepów) ile kosztuje przesyłka i jak szybko są one dostarczane,jak wyglada paczka tzn jak są one zapakowane itp  itd. Kurcze jakoś mam obawy żeby zamówić te okularki przez neta,boje się ,że moge dostać fake....

 

Kupowałem właśnie w tym sklepie. Płaciłem kartą kredytową. Sprawa wyglądała tak: w sobotę 29-go maja złożyłem zamówienie na swoje okulary, których cena na ich stronie wynosiła 770zł. W poniedziałek rano otrzymałem potwierdzenie zamowienia z informacją o przewidywanym terminie wysyłki 4-go czerwca. W piątek, 4-go w godzinach rannych pojawił się kurier z przesyłką. Paczka solidnie opakowana, wypełniona wiórami styropianowymi, tak że o uszkodzeniu zawartości nie mogło być mowy.

Oprócz okularów w paczce był również rachunek, na kwotę odmienną niż ta na stronie:

 

okulary - 604,12

wysyłka - 10,84

----------------

Razem - 614,96

VAT 19% - 116,84

----------------

Ogółem - 731,80

 

Jak widzisz w ogólnym rozrachunku wyszło taniej niż cena oferowana na stronie.

 

Nie musi być to regułą, bo pewnie zależy to również od modelu ale koszt wysyłki w kwocie brutto 12,90 nie jest duży.

Kupowałem w tym sklepie pierwszy i jak na razie jedyny raz ale na bazie doświadczenia z tego zakupu wydają się solidną firmą.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Edytowane przez Dommir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzis przyszedł ten model http://www.hisunglasses.com/ray-ban-sunglasses-3273-p-4374.html

kupiłem 3 szt jedne dla syna dla mnie 2szt jedna na zapas bo cena była tak rewelacyjna ze nie mogłem sie oprzeć

kupiłem w stanach na Ebay

cena była b.niska bo nie było pudła i pokrowca :D

gosc miał 9 szt poszły w 10 min

Moje "3 grosze" dla milosnikow Ray-Ban w kwestii kultowego juz modelu Wayfarer. Jesli takich szukacie, to szukajcie oryginalow, takich ze szklami Bausch&Lomb i bez nadruku 'Ray-Ban' na szkle, jak i bez logo 'Ray-Ban' na przodzie zewnetrznej strony skladanej czesci frame.

no tez mam takie ;)

wlzzo7.jpg

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzis przyszedł ten model http://www.hisunglasses.com/ray-ban-sunglasses-3273-p-4374.html

kupiłem 3 szt jedne dla syna dla mnie 2szt jedna na zapas bo cena była tak rewelacyjna ze nie mogłem sie oprzeć

kupiłem w stanach na Ebay

cena była b.niska bo nie było pudła i pokrowca :)

gosc miał 9 szt poszły w 10 min

 

no tez mam takie :)

wlzzo7.jpg

 

Też mam takie, nadal jedne z najczęściej wybieranych z półki chcociaż już troszkę rysek na ramkach jest.

 

Jeszcze mała recenzja nowych RB. Kupiłem w zeszłym tygodniu model 3183 z polaryzowanymi szkłami, spodobał mi się wzór przymierzyłem, zapłaciłem i wyszedłem. W domu przymierzyłem jeszcze raz i stwierdziłem że dałem się złapać. Wykonanie ramki w porównaniu do innych RB zauważalnie gorsze jakby półka niżej, ale szczytem wszystkiego są szkła w postaci plastiku który pewnie złapie rysy błyskawicznie (w sklepie nie wyczułem a szczerze mówiąc nawet nie spodziewałem się że ktoś wpadnie na to żeby wsadzić tam plastik) to wg mnie dają mniej przyjemny obraz niż ze szklanych szkieł (szczególnie widać to na śniegu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje "3 grosze" dla milosnikow Ray-Ban w kwestii kultowego juz modelu Wayfarer. Jesli takich szukacie, to szukajcie oryginalow, takich ze szklami Bausch&Lomb i bez nadruku 'Ray-Ban' na szkle, jak i bez logo 'Ray-Ban' na przodzie zewnetrznej strony skladanej czesci frame. Jesli takie dorwiecie to nie zastanawiajcie sie tylko kupujcie bo sa to poszukiwane i rozchwytywane sztuki majace spora (ciagle sie zwiekszajaca, jako ze jest ich juz na rynku coraz mniej) wartosc kolekcjonerska. Poznacie je po tym ze maja one napis 'BL' na szkle jak i napis 'B&L RAY-BAN U.S.A.' na wewnetrznej stronie skladanej frame (na wewnetrznej stronie drugiej skladanej frame jest napis 'WAYFARER').

 

Proszę - wartość kolekcjonerska w okularach.. A niektórzy dziwnie patrzą na moje zegarkowe zbiory.. :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Rafała Hoszowskiego "Hosz Optyk" z Krakowa. Pełen profesjonalizm, fachowa i miła obsługa a ceny bardzo konkurencyjne.

http://www.soczewki-kontaktowe.biz/index.php

Zakupiłem u nich niedawno okulary Ray Ban i okazało się że mają wadę. Natychmiast zostały wymienione na inne oczywiście na ich koszt.


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.