Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Mój skromny T-Trend

post-50051-0-37337300-1344271724_thumb.jpg

post-50051-0-87163600-1344271734_thumb.jpg


Grumpy old man...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje dwa Tissoty, chyba najpiękniejsze z tego co fabryka dała.

I jak patrze na nie, to już sam nie wiem który ładniejszy :D

post-32993-0-92462400-1344428989_thumb.jpg

Edytowane przez zooropa156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje dwa Tissoty, chyba najpiękniejsze z tego co fabryka dała.

I jak patrze na nie, to już sam nie wiem który ładniejszy :D

 

Bo trzeba przyznać, że Tissot "od zawsze" potrafił robić ładne modele zegarków. Może to nie jest wysokie zegarmistrzostwo. Może nie ma innowacyjności, spektakularnych projektów itd, ale wyczucie proporcji i w ogóle estetyka - bez zastrzeżeń. Zegarki mogą się podobać i nie obrzydną po miesiącu użytkowania.

Gratulacje :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w całej rozciągłości z przedmówcą. Po prostu w ich dorobku jest kilka modeli, które może nie wynoszą ich na zegarmistrzowski Mont Everest, jednak ściągają oko. Taki np. dekiel mojego Heritage

post-44765-0-67502200-1344533128_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje dwa Tissoty, chyba najpiękniejsze z tego co fabryka dała.

I jak patrze na nie, to już sam nie wiem który ładniejszy :D

 

 

Gratuluje pięknej kolekcji - zdecdowanie najładniejsze modele obecnie dostępne.Również posiadam Visodate i jest świetny - ponadczasowy desing (choć ja mam wersje krab). Niech się dobrze noszą :)

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem kolego Michal84 że Twój Visodate tak ciut inny, a to krabik jest :rolleyes:.

Twoja fotka mnie sprowokowała żeby pochwalić się i swoim.

No to się zgadzamy w tym co Tissot ma najpiękniejszego do zaoferowania.

Gratuluje i Tobie piknego zegara, który z tego co zauważyłem przyciąga wzrok i ciekawość ludzisków.;)

Edytowane przez zooropa156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mój to Krab, ale oba równie ciekawe - to mała drobnostka, której się to trochę naszukałem. Zastanawiałem się min. między Visodate vs Lelocle i było trzeba zrobić tak jak Ty... kupić oba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do Was ogromną prośbę. Czy jesteście w stanie poznać czy zegarek na tej aukcji jest oryginalny? Cena bardzo dobra moim zdaniem (cena w Polsce ponad 1300zł w promocji), ale wiem, też że jest to jeden z najczęściej podrabianych modeli. Co sądzicie o tej aukcji. Warto?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2560827189&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62#tabsAnchor

 

Przeglądając ebay znalazłem również za podobną cenę:

http://www.ebay.pl/itm/Mens-Brand-New-Tissot-Couturier-T035-617-16-031-00-Chronograph-Watch-/180948368109?pt=Wristwatches&hash=item2a215cfaed

 

Wolałbym kupić z allegro niż z ebay.

 

Przepraszam, ale umieściłem ten post w niewłaściwym temacie, niestety nie wiedzę opcji usunięcia.

Edytowane przez warrior.cat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz najwazniejsza rzecz na aukcji - brak zdania zegarek oryginalny!

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znawcy tematu!:)

 

prosżę Was o odpowiedź na krotkie pytanie- czy złoty, damski, oryginalny rzekomo Tissot, który babka chce mi sprzedać (sklep z biżuterią i zegarkami w Poznaniu) ma prawo mieć odbariwnia na bransolecie? W dwóch miejscacvh obok zapięcia są odnarwienia. Twierdzi, że żadko, ale czasem się to zdaża. Zegarek podobno oryginalny, z gwarancją, twierdzi, że nie będzie się odbarwiał. Poniżej proszę rzućcie okiem na stronę aukcji allegro, gdzie był wystawiony. Teraz z wystawienia zrezygnowali podobno z uwagi na te przebarwienia. Jeśli będę miala możliwość postaram się wkleić zdjęcioa tych przebarwień.

 

Czy warto się w to pchać?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2486238403

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha. widzę w tym co napisałam "byk ortograficzy" także proszę na niego nie reagować:) w razie gdyby zabolal Was post w tym miejscu proszę o ukierunkowanie gdzie go zamieścić... dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znawcy tematu!:)

 

prosżę Was o odpowiedź na krotkie pytanie- czy złoty, damski, oryginalny rzekomo Tissot, który babka chce mi sprzedać (sklep z biżuterią i zegarkami w Poznaniu) ma prawo mieć odbariwnia na bransolecie? W dwóch miejscacvh obok zapięcia są odnarwienia. Twierdzi, że żadko, ale czasem się to zdaża. Zegarek podobno oryginalny, z gwarancją, twierdzi, że nie będzie się odbarwiał. Poniżej proszę rzućcie okiem na stronę aukcji allegro, gdzie był wystawiony. Teraz z wystawienia zrezygnowali podobno z uwagi na te przebarwienia. Jeśli będę miala możliwość postaram się wkleić zdjęcioa tych przebarwień.

 

Czy warto się w to pchać?

http://allegro.pl/sh...item=2486238403

 

Ten zegarek nie jest złoty


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek nie jest złoty

 

kolor złoty, rodzaj (?) pozłacany. pasi???? widzę, że warto czepiać się szczegółów zamiast konkretnie coś napisać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor złoty, rodzaj (?) pozłacany. pasi???? widzę, że warto czepiać się szczegółów zamiast konkretnie coś napisać....

 

Tobie ma "pasić" nie mnie.

Warto się precyzyjnie wyrażać.

Zegarek złoty się nie przebarwia. Zegarek "koloru złotego" - jak sama widzisz "wziął się i przebarwił". Nie powinien, ale się przebarwił. Sprzedawca twierdzi, że nie będzie się przebarwiał, a zegarek jest przebarwiony. Decyzja, czy wierzyć sprzedawcy, czy faktom należy do Ciebie


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że to możliwe by nawet oryginalny Tissot, POZŁACANY, może miec przebarwienia? Powiem, że trochę mnie to dziwi, tym bardziej, że zegarek pewnie nie był noszony.

 

Chyba nie będę nim zainteresowana. Pozowlę sobie wrzucić zdjęcia z tymi przebarwieniami, jeśli je dostanę od sprzedawcy. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z radziecką siostrą Kamą :)

tissot oryginalny stan zachowania nie odnawiany :)

Kamcia tysz nie odnawiana :)laugh.gif

post-34697-0-69188200-1345568756_thumb.jpg


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu odebralem Seastara Limited. Numer 426/1000. W stosunku do wersji normalnej zostal baaardzo dopieszczony.

 

a1e7ff905b9ba9f4med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chyba zakochałem sie w tej firmie

Ostatnio kupiłem sobie PR 100 (qartz co prawda ) i nawet z nim śpię , nie mogę się wprost nim nacieszyć .

Zaraz jadę na ryby ( na tydzień , pod namiot...) i mam straszny dylemat -zabrać jego czy starą Cymę .

Nówki mi szkoda

Ale jest taka piękna....

No i to podświetlenie wskazówek - kurde , w moim Worldmasterze działają z 10 minut i to góra, Cyma jeszcze gorzej a TU !!!!!! Świecą jak diabli całą noc , wyraźnie i mocno.

Więc sam nie wiem :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam czasem takie dylematy - glownie jak ide na jakies np. ognisko. Wtedy biore G-SHOCKa bo innych mi szkoda. A noz ktos po pijaku bedzie rzucal drewnem :)

 

Ale na ryby... Ja bym bral Tissota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem , zmarzłem , wróciłem.

A Tissocik towarzyszył mi cały ten okres , pięknie w nocy pokazując upływający czas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.