Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zegarka (choć osobiście nie jestem fanem diverów), ale przede wszystkim fajnego zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A komu by się chciało to podrabiać, zegarki z tym mechanizmem nawet w Polsce chodzą poniżej 500zł (poza oficjalną dystrybucją zibi)

Nawet nie wiesz ile widziałem podrobionych piątek...małe żółte rączki wyprodukują takiego fake'a za 15$,sprzedadzą za 50$ i są bardzo zadowolone,bo zarobiły na tym trzy razy i ciut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. W tym tygodniu do mnie przyszła moja najnowsza "piąteczka" SRP 165K1 (na zdjęciu pierwsza z lewej) wystawiona na Allegro jako egzemplarz poprezentacyjny i kupiona okazyjnie za 499 zł. Dla porównania - w środku również "piąteczka" SRP 513K1 oraz, jako pierwszy z prawej na skórzanym pasku diver baby tuna. Odnośnie mojego najnowszego zakupu chciałbym jedynie napisać, o czym zapewne wszyscy seikacze doskonale wiedzą -  jakość za rozsądną cenę. Pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. W tym tygodniu do mnie przyszła moja najnowsza "piąteczka" SRP 165K1 (na zdjęciu pierwsza z lewej) wystawiona na Allegro jako egzemplarz poprezentacyjny i kupiona okazyjnie za 499 zł. Dla porównania - w środku również "piąteczka" SRP 513K1 oraz, jako pierwszy z prawej na skórzanym pasku diver baby tuna. Odnośnie mojego najnowszego zakupu chciałbym jedynie napisać, o czym zapewne wszyscy seikacze doskonale wiedzą -  jakość za rozsądną cenę. Pozdrawiam.
 

 

 

Tak z ciekawości - W SRP165 ciężko chodzi bezel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - W SRP165 ciężko chodzi bezel ?

Bezel chodzi podobnie jak w diver's baby tuna. Jednakże mam wrażenie, iż w przypadku SRP 165 chodzi ciut lżej, ale może to jest tylko moje wrażenie spowodowane samą konstrukcją. W każdym razie w/g mnie bezel chodzi b. dobrze, tzn. nie za swobodnie, jak też nie za ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 1973.Oryginalny stan,wszystko chodzi idealnie,ładnie resetuje,wskazóweczki trafiają w indeksy.Ręczne dokręcanie.Jedynie bransoletka "od czapy",ale nie mam pomysłu . Jakieś podpowiedzi?

 

med_gallery_22732_2964_1024040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 1973.Oryginalny stan,wszystko chodzi idealnie,ładnie resetuje,wskazóweczki trafiają w indeksy.Ręczne dokręcanie.Jedynie bransoletka "od czapy",ale nie mam pomysłu . Jakieś podpowiedzi?

 

Ładny i rzadki model. Gratuluję! Pomyślałbym o czarnej skórze - 4 mm, z wyraźnie zaakcantewoanym czerwonym bądź niebieskim obszyciem. Pozdrawiam.

 

Rocznik 1973.Oryginalny stan,wszystko chodzi idealnie,ładnie resetuje,wskazóweczki trafiają w indeksy.Ręczne dokręcanie.Jedynie bransoletka "od czapy",ale nie mam pomysłu . Jakieś podpowiedzi?

 

Ładny i rzadki model. Gratuluję! Pomyślałbym o czarnej skórze - 4 mm, z wyraźnie zaakcantewoanym czerwonym bądź niebieskim obszyciem. Pozdrawiam.

 

Np. http://allegro.pl/skorzany-pasek-do-zegarka-vintage-18-20-22-24-26-i6555408314.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 1973.Oryginalny stan,wszystko chodzi idealnie,ładnie resetuje,wskazóweczki trafiają w indeksy.Ręczne dokręcanie.Jedynie bransoletka "od czapy",ale nie mam pomysłu . Jakieś podpowiedzi?

 

Nie bardzo widać uszy, ale chyba z paskiem może być ciężko? Bo jeżeli nie, to może taki pattini?

93bc5eaa14e29c462c001469a6234829.jpg

 

Tylko pewnie trzeba byłoby taki z podcięciem, jak do edifice:

Genuine-Casio-Replacement-Black-Leather-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z Osaki - pierwsze moje Seiko. Może następny będzie Alpinist 017? A jeszcze dalej jakiś GS? :)

 

Kosteczka jak ta lala! Przeurocza :rolleyes: Jakie ma wymiary, nr referencyjny ?! ^_^

Wiedzą w tej Osace co dobre ... oj wiedzą!

Edytowane przez Misiu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moja 5, noszona spieszy poniżej 5 sek/dobę, a po zakupie około rok temu nic nie było regulowane!

Drugie zdjęcie dla fachowców od oznaczeń - według http://www.watchsleuth.com/seikodatefinder/?mvmt=7009&case=3040&serial=1D3695 został najprawdopodobniej wyprodukowany w grudniu 1991, ale może ktoś zauważy coś, co przeważy w stronę 1981 lub 2001 (były jeszcze produkowane)?

Czy do tego modelu da się założyć pasek?

post-52378-0-06343500-1478252405_thumb.jpg

post-52378-0-96273600-1478252419_thumb.jpg

Edytowane przez kram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki mały mod, mój pierwszy zresztą

tarcza z skx009 w kopercie snk809

 

m8Kq1LQ.jpg

 

2Egy1l1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda! Już wiem co zrobię jak mi się 809 znudzi ;)

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosteczka jak ta lala! Przeurocza :rolleyes: Jakie ma wymiary, nr referencyjny ?! ^_^

Wiedzą w tej Osace co dobre ... oj wiedzą!

 

A dziękuję, fajnie się nosi. To jest snxk97j1.  

 

Malutki jest: 26 x 33 x 11 (H x W x D)

 

Jak zmieniam na Doxę 40 mm to jakbym wielką busolę miał na ręku :)

Edytowane przez Horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję, fajnie się nosi. To jest snxk97j1.  

 

Malutki jest: 26 x 33 x 11 (H x W x D)

 

Jak zmieniam na Doxę 40 mm to jakbym wielką busolę miał na ręku :)

 

Dzięki za wiadomość. A oto moja piąteczka :) Pozdrawiam!

post-87451-0-09166400-1479109410_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na bransolecie, ale ten model najlepiej mi wygląda na nato. I pomyśleć że pasek to pół ceny zegarka :D 

 

image.jpg

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję moją piątkę.
 
PSX_20161123_172620.jpg

PSX_20161123_172842.jpg

PSX_20161124_095130.jpg

 

PSX_20161124_095209.jpg
 

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.