Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xylog

Fajny, tylko koronkę mu zmień. Na grzybka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, tylko zrób mu więcej zdjęć z bliższej odległości - tarcza, koperta. Gdzieś już czytałem, że koperta jest po renowacji, ciekaw jestem jak się udała renowacja koperty.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, tylko zrób mu więcej zdjęć z bliższej odległości - tarcza, koperta. Gdzieś już czytałem, że koperta jest po renowacji, ciekaw jestem jak się udała renowacja koperty.

Przed renowacja koperty:

post-62423-0-38196000-1374053224_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Łednie zachowana tarcza, a i koperta po renowacji nie razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie każda renowacja prowadzi do zaniku ostrych krawędzi koperty, ale tu nie jest tak źle. Pozostaje pogratulować i niech Ci "tyka", długo i równo. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa tarcza w niezłym stanie, szkoda tego koniuszka wskazówki godzinowej, ale może się trafi, albo niech renowator odbuduje.

Co do koperty to z tych pierwszych zdjęć za wiele dobrego to nie wróżyłem, bo jest tak jak mówi zasadas, pracę naszych rodzimych "renowatorów" można rozpoznać z daleka. I tu myślałem, że wyszedł owal czyli jajeczko, ale na kolejnych fotografiach widać, że odnowiono kopertę całkiem nieźle. Pewnie na żywo wygląda jeszcze korzystniej bo jest tak, że trudno robi się fotografie świeżo odnowionym i błyszczącym kopertom. ma to związek często z ograniczeniami sprzętowymi a często z nieumiejętną obsługą aparatu. Niestety efekt jest później publikowany i poddawany, często niezasłużenie, ostrej krytyce osób trzecich, czyli w tym przypadku naszej.

Reasumując, po wstępnej negatywnej ocenie koperty później zmieniłem zdanie i mimo, iż nie jest idealnie to naprawdę całkiem przyzwoicie - zatem niech "tyka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauwazylem ze brakuje "koniuszka wskazówki godzinowej" :D

Koperte oddawalem do polecanego Chronostar w Lodzi. Gdzie sa jakies lepsze alternatywne zaklady bo mam jeszcze 2 zegarki do chromowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

A czy w Chronostarze wypolerowali Ci kopertę pomiędzy teleskopami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

No właśnie... Moje dwie koperty chromowane w tej firmie też nie są wypolerowane pomiędzy teleskopami, co w moich oczach całkowicie dyskwalifikuje już firmę CHRONOSTAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wczesniej nie zwrocilem na to uwagi ale wydaje mi sie ze przy nastepnej wizycie zostanie to poprawione. Wlasciciel jest raczej w porzadku i nie powinno byc z tym problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

A mi się wydaje, że jest to po prostu techniczny problem i dlatego nie jest to polerowane właśnie w tym miejscu, co bardzo dziwi, gdyż za ostatnią swoją kopertę zapłaciłem 130zł, a są przecież firmy, które chromują koperty już za 40-60zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę generalizować, ale firmy oferujące chromowanie koperty za 40-50 zł wykonują tę usługę najczęściej mało profesjonalnie. Przynajmniej ja dwukrotnie "najadłem " się pozornymi oszczędnościami, gdyż koperty po tak wykonanym chromowaniu nie nadawały się na pewno by umieścić tam mechanizm i komukolwiek pokazać.  Mało tego, że przy teleskopach było słabo wypolerowane, to i strona od dekla była wykonana niestarannie . Nie mniejszym chyba problemem były krawędzie, a właściwie ich brak. Tak więc lepiej nieraz zapłacić trochę więcej niż mieć zniszczoną kopertę. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

No właśnie i w tym jest problem, że Chronostar za usługę chromowania koperty skasował aż 130 zł, a koperta pomiędzy teleskopami nie została wypolerowana wcale i dla mnie jest teraz kompletnie nieprzydatna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i w tym jest problem, że Chronostar za usługę chromowania koperty skasował aż 130 zł, a koperta pomiędzy teleskopami nie została wypolerowana wcale i dla mnie jest teraz kompletnie nieprzydatna...

 

Ale przecież Chronostar nie zwinął interesu - chyba możesz to reklamować?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc lepiej nieraz zapłacić trochę więcej niż mieć zniszczoną kopertę. 

Masz jakis sprawdzony zaklad gdzie robia to lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Ale przecież Chronostar nie zwinął interesu - chyba możesz to reklamować?

Napisałem już wcześniej, iż wydaje mi się, że taki stan rzeczy jest normą i raczej nie podlega reklamacji, zwłaszcza, że nie jest to przecież odosobniony przypadek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już wcześniej, iż wydaje mi się, że taki stan rzeczy jest normą i raczej nie podlega reklamacji, zwłaszcza, że nie jest to przecież odosobniony przypadek...

napisalem maila do chronostara z pytaniem odnosnie polerowania miedzy teleskopami. odpowiedz jaka otrzymalem :

"koperta miedzy nóżkami jest szczotkowana ze względów estetycznych, ponieważ polerowanie w samych rogach jest nie dokładne dlatego tak nie robimy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mi się ostatnio udało "upolować" coś takiego:

- 100% oryginał

- koronka w kształcie stożka

- oryginalna bransoleta

 

P1030324.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Zegarek piękny, ale bransoletę natychmiast bym zdjął, bo szpeci, ale przede wszystkim niszczy zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek piękny, ale bransoletę natychmiast bym zdjął, bo szpeci, ale przede wszystkim niszczy zegarek...

 

Fakt.... Też wole paski. Ale zostawiłem bo zegarek leży w pudełku nieużywany :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Bransoleta wyciera chrom i rysuje zegarek przy każdym ruchu, więc proponuję jak najszybciej ją zdjąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta wyciera chrom i rysuje zegarek przy każdym ruchu, więc proponuję jak najszybciej ją zdjąć...

 

....może i racja..... Dzięki za poradę. Poszukam jakiegoś paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Zobacz o ile ładniej wygląda na pasku:

post-51429-0-34170900-1374691073_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.