Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

@buczo85

z tymi malowankami to trochę spokojniej. Teoria kolegi o równości czy też nierówności napisów raczej upadla, gdyż i w białych, które uważamy raczej jako niemalowane występują też dwa rodzaje napisów i dolnych i górnych. Tak więc różnice w napisach ORIGINALI nie dyskwalifikują ich do ubiegania się o miano oryginalnej tarczy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś nabyłem w Niedzielę , przeszedł małe spa być moze jeszcze zmiana koronki go czeka .

 

1wlz.jpg

 

zghr.jpg

 

kqwd.jpg

MWATCH masz może zdjęcia zegarka z przed "spa"? Bardzo ładnie zachowana tarcza jak na "białaska":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie zawsze zapominam zrobic zdjęcie zaraz po zakupie ,a później żałuję , bo czasami nikt mi nie wierzy ,że można uzyskać az taki efekt optyczny z zegarka którego inni nie kupili by za  kilka zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, skąd takie cudo, "przód" w super stanie. Ostatnio polubiłem zegarki z subsekundą i muszę sobie coś z dolna sekundą kupić. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba, no i w stali, a przypomniałem sobie o nim gdy swojego pokazał Szwed na dziwnych, generalnie myśląc również o Manhattanie gdzie zastosowano ten sam mechanizm (ale na 21 kamieniach) - prezentacja oczywiście na dziwnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ale zapytałem i mówi, że w sumie to mu się u mnie dobrze mieszka i jeszcze trochę zostanie ;) .

To fajnie ze mu dobrze:) Niech da znać, jak zmieni zdanie:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdaję sobie sprawę,że trzeba nad nim trochę popracować,Jutro wrzucę fotki werku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Twój to Special, ale siedzi w kopercie Primy. Ten który prezentuję nie jest mój, ale to Special, tylko napisy ma sprane. Wkleiłem dla pokazania różnicy między kopertami.

Edytowane przez John Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

13lesiu - czyżby kupiony od Pana w Świdnicy na starociach  lub pod tesco :)  ? Miałem go w rękach , miał dwa ten drugi był lepszy :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokaże bo nie kupiłem , wolał bajońskie ceny jak za takie stany .Ja zakupiłem w niedziele 3 sztuki, w cenie tego jednego który kupił kolega  kupiłem dwa  ,jutro sie pochwalę , jestem w trakcie wymiany szkiełek   i zakładania pasków .

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.