Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
JANUSZ003

Klub Miłośników Zegarków Sinn

Recommended Posts

U1 na czerwonej gumie wygląda super.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im dłużej patrzę na Twojego niebieskiego U1, tym bardziej podoba mi się

Edited by MariuszA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki miał być U1B, ale że ten się trafił to jest, bałem się że lumy nie ma bo tak pisali na szczęście jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

VIWR2O0.jpg

 

W dniu 20.08.2020 o 12:33, rmak napisał:

Świetnie wygląda na tej bransolecie.

 

Mam jeszcze fine-link, ale na tej wygląda zdecydowanie lepiej :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobrze dobrany pasek, fajnie to wygląda.

Edited by zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, zasadas napisał:

Bardzo dobrze dobrany pasek, fajnie to wygląda.

 

Początkowo nie byłem przekonany, ale wygląda jak od kompletu! :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, clusca napisał:

@dodge66, zdradzisz, co to za NATO pomarańczowe? Wygląda fantastycznie :)

 

Jasne :) To powszechnie dostępne NATO od TIMEX'a TW2T30300:

 

zegarek-timex-tw2t30300-3.jpg

 

 

4 minuty temu, clusca napisał:

[...] NATO pomarańczowe [...]

 

P.S. Jest to połączenie czerwieni z... kamiennym/tytanowym kolorem? Szlufki i klamerka mają identyczny kolor jak tytanowa koperta T2.

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Kiedyś były takie u1 w żółtym kolorze i jeszcze jakimś chyba pomarańczowym.Też takie podobne logo tam było.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Zedu napisał:

 

 

Czy to ten sam, którego tak dobrze znam? :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Share this post


Link to post
Share on other sites

qH1jNj4.jpg

 

XcVksj7.jpg

 

4 godziny temu, Zedu napisał:

Tak, to ten sam 🙂

 

Dobrze się trzyma ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, arturzbsk napisał:

Super T2👍


Dzięki! ^_^


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 23.08.2020 o 14:06, mirek 1969 napisał:

Ten też jest fajny.

 

 

Bardzo fajny!

To jakiś limit czy łatwo dostępny model?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nie jest tak z powodu obnizki VAT w Niemczech z 19% na 16% do konca 2020?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.