Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem. Potwierdzam.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie odcięte paski w U1i podobnych? Bo u mnie albo luźno albo tak na styk jak jeden pin wyjmę. Teraz mam dylemat ciąć nową bo niby delikatnie się przesuwa po nadgarstku czy zostawić luzak ale lata wtedy jak .....


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz zapięcie ? to starsze czy nowsze ? w tym nowym już nie ma tego problemu, bo w każdej chwili możesz wydłużyć bądź skrócić bez potrzeby cięcia.

 

Kiedyś miałem podobny dylemat. Strasznie wkurzał mnie latający Sinn po nadgarstku i wybrałem wersję ciaśniejszą poprzez odcięcie jednego ząbka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bez regulacji. I albo lata co wkurza albo jest tak na styk gdzie zegarek mogę przesuwaćIMG_20200605_165947.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ale ja bym wybrał wersję drugą. Masz możliwość sprawdzenia, to dokładnie obadaj sprawę, co Ci pasuje. Bo skrócić to moment, a co później.

Panie a to drogie rzeczy są :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ucięte.. Za bardzo latało teraz jest delikatny luzik. Guma swoją drogą rewelka w dotyku.

IMG_20200605_173057.jpg.8753c4726aea19c3772148226430791a.jpg

 

 


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przynajmniej czujesz, że masz zegarek na ręku. Guma taka w dotyku aksamitna, ale pewnie z upływem czasy zacznie się wybłyszczać. Swoją drogą fajny czarnuszek ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

             Zmysł                

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wodowanie.IMG_20200605_185412.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Paweł Bury. napisał:

 

             Zmysł                

 

 

Zmysł = Sinn    :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc czekania, a ja już myślę o jakimś fajnym cordovanie do nowego Sinna.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gdzie serwisujecie swoje SINNy, mam U1 - zatrzymał się, muszę go wysłać do doktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie serwisowałem.

Masz dwie możliwości:

wysłać do producenta lub poszukać dobrego zegarmistrza w PL.  W środku w zależności od roku produkcji U1, jest Eta bądź sellita sw200, także bez problemów poradzi sobie z nią majster w kraju. 

Wybór należy do Ciebie. U producenta będzie drożej, chyba, że jest jeszcze gwarancja.

Ile zegarek ma lat ? 

Tak sobie stanął ? nie uderzyłeś ? nie spadł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest z 2006R, głupotą sądzę było zabranie go na strzelnicę, był na nadgarstku na ok 10 strzelaniach - jedyne co przychodzi mi do głowy. Zaczęło się od tego ze zaczął zwalniać, teraz nie mogę go nakręcić ( opór na koronce). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam wstrząsy pewnie były. Bez doktora raczej sie nie obejdzie. Ruszając zegarkiem automat go nie nakręci ?

Wcześniej był serwisowany ? bo już swoje lata ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balans jest ruchomy - pracował tyle czasu to o serwisie nie myślałem - ale tak należy mu się, dlatego dopytuję o ogarniętego majstra. Wychodzi że tylko zagranica ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie bez sensu kombinować z lokalnymi majstrami

Po takim czasie należy się sensowny serwis + wymiana uszczelek i test wodoszczelności a to raczej tylko w autoryzowanym

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na te lata to warto faktycznie choćby dla uszczelek odesłać do producenta. Ja z kolei stosuje metodę co 6 lat na przemiennie producent - lokalny fachowiec. W Krakowie polecam Pana Dzierwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.