Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vitriol

Koledzy, ktoś w Krakowie posiada aktualnie sumo?

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba nikt tego nie liczy - za dużo ruchów typu sprzedam, oddam, zamienię, ale co mi tam. Mam i ja.DSC_7807.jpg


Orły latają samotnie. Barany chodzą stadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Też mam

a4a6ee2bab5e6ac88d7035373cd1aec7.jpg

 

Tak na szybko z kalkulatora

Przy okazji gdzie kupić tulejki zabezpieczające?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty.

Jakie tulejki?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Ciężko chodzić od zegarmistrza do zegarmistrza i pytać, a na serwisach aukcyjnych też patrzyłem i lipa  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci będzie je dokupić.

Napisz/zadzwoń do serwisu Seiko. Może się uda.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Napisałem na razie do zibi w seyajapan znalazłem za 20$

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam

 

 

Tak na szybko z kalkulatora

Przy okazji gdzie kupić tulejki zabezpieczające?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratulacje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Dzięki  :)  Nosi się świetnie, zdjęcia w internecie nie oddają piękna tego zegara. Myślę o wymianie całej bransolety z zapięciem od MM 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy. Firmowa bransoleta jest spoko, zamienniki to Hongkong (mnie odpychają) a w zapięciu MM jedyną zaletą jest mikroregulacja. Poza tym jest grube i przeładowane oraz przy zapinaniu lubi samo się rozjechać. Jedyna sztuka to dobrze wyważyć oryginalną bransoletę czyli z reguły z przodu nie więcej niż 4 pełne ogniwa i w ramach możliwości jak najwięcej schowanego ogniwa w zapięciu - nim bliżej lewej dziurki tym lepiej. Tak żeby to nie była skrajna prawa dziurka. Ja przy nadgarstku 18,5 zdejmuję jedno ogniwo z bransolety do pudełka, z przedniej części po czym z przedniej zdejmuję jeszcze jedno i przekładam do tylnej. Jak pisałem w przedniej zostają tylko 4...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

No kasy trochę tak, bo z tego co patrzyłem, to ponad 700zł  :(  Zostaje zdobyć te nieszczęsne tulejki, przypuszczam, że monsterowe też mogą być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą! SARB owe też. Nie wiem jak to zgubileś i nie chcę wiedzieć. Mam nadzieję, że nie jesteś tak naiwny żeby nosić zegarek bez tych tulejek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Ogniwka były zdjęte i brakuje tulejek, znam budowę, bo już skracałem bransoletę w monsterze. Szkoda, że seiko jest marką ignorowaną w Polsce  :angry:  Właściwie wszystkie sprawy przy zegarkach robię sam, bo aż strach oddać komuś do naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie, a może trochę tak.

Nie wiecie gdzie kupić gumę do sumo?

Taką, żeby ładnie leżała przy kopercie - jak bransoleta.

Coś takiego:

http://www.seiyajapan.com/collections/accessories/products/seiko-original-silicon-strap-for-astron-r02m013j9


Orły latają samotnie. Barany chodzą stadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po rozgrzaniu w gorącej wchodzi podobno wchodzi guma PO lub jej podróba - Ebay.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu Sumo :). Zamówiłem go dla koleżanki jako prezent dla męża. Okazało się że go nie dostanie i zamiast sprzedaż zaoferowała mi odkupienie po dobrej cenie. Jako że na paragonie jest moje nazwisko i kupiłem go dla niej z mojego konta na amazonie nie zastanawiałem się. Także sumo wylądował na moim chudym nadgarstku. Ciekawostką jest to że kupiłem go na Amazonie sprzedawany i dostarczany normalnie przez Amazon UK. Bez importu. Zestaw różni się od tego jaki zazwyczaj widziałem na zdjęciach na forum. Duże białe pudełko z napisem Seiko, wewnątrz w przegrodzie na spodzie książeczka po japońsku z informacjami na temat mechanizmu 6r15, potem gruba instrukcja w kilku jezykach i plastikowa karta gwarancji/certyfikat. Kolejne pudełko białe z złotym napisem Seiko otwierane w połowie do góry z czarną wyściółką. Zegarek z folią na bransolecie plus niebieska folia na deklu. Zero wzmianek o prospex i brak jakichkolwiek papierków z sznureczkami z nazwą prospex.

 

 

https://goo.gl/photos/JtbmK6Av97GKscL8A

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Edytowane przez K0v4L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Zestaw różni się od tego jaki zazwyczaj widziałem na zdjęciach na forum. Duże białe pudełko z napisem Seiko, wewnątrz w przegrodzie na spodzie książeczka po japońsku z informacjami na temat mechanizmu 6r15, potem gruba instrukcja w kilku jezykach i plastikowa karta gwarancji/certyfikat. Kolejne pudełko białe z złotym napisem Seiko otwierane w połowie do góry z czarną wyściółką. Zegarek z folią na bransolecie plus niebieska folia na deklu. Zero wzmianek o prospex i brak jakichkolwiek papierków z sznureczkami z nazwą prospex.

 

Ewidentnie podróba. ;)

Ślij do mnie. Ja zutylizuje. :D

 

 

 

Graty.  Niech się nosi.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co maż, albo koleżanka przeskrobali ?

Mąż to taki dość dziwny typ. Podpytała go o zegarek i stwierdził że wszystkie są takie same zresztą kto w tych czasach nosiłby zegarek jak każdy ma komórkę. Po tych wszystkich wykładach jakich jej udzieliłem na temat zegarków i rozważaniach na temat który wybrać i na koniec na zanudzaniu jej opowieściami o sumo i o tym jak dobry był to wybór stwierdziła że z takim podejściem nie ma sensu dawać mężowi sumo bo nie doceni. Naturalnym kierunkiem w którym powinien udać się sumo byłem wg niej ja. Dlatego też oferta odkupienia po dobrej cenie plus rozbicie tego na dowolne raty. Byle bym jej do następnych wakacji spłacił.

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jaki masz rozmiar nadgarstka?

Dołączam do klubu Sumo :). Zamówiłem go dla koleżanki jako prezent dla męża. Okazało się że go nie dostanie i zamiast sprzedaż zaoferowała mi odkupienie po dobrej cenie. Jako że na paragonie jest moje nazwisko i kupiłem go dla niej z mojego konta na amazonie nie zastanawiałem się. Także sumo wylądował na moim chudym nadgarstku. Ciekawostką jest to że kupiłem go na Amazonie sprzedawany i dostarczany normalnie przez Amazon UK. Bez importu. Zestaw różni się od tego jaki zazwyczaj widziałem na zdjęciach na forum. Duże białe pudełko z napisem Seiko, wewnątrz w przegrodzie na spodzie książeczka po japońsku z informacjami na temat mechanizmu 6r15, potem gruba instrukcja w kilku jezykach i plastikowa karta gwarancji/certyfikat. Kolejne pudełko białe z złotym napisem Seiko otwierane w połowie do góry z czarną wyściółką. Zegarek z folią na bransolecie plus niebieska folia na deklu. Zero wzmianek o prospex i brak jakichkolwiek papierków z sznureczkami z nazwą prospex.

 

 

https://goo.gl/photos/JtbmK6Av97GKscL8A

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jaki masz rozmiar nadgarstka?

Tragiczny - 16cm, latem trochę więcej jak spuchnie.

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnym kierunkiem w którym powinien udać się sumo byłem wg niej ja. 

 

Naturalnym kierunkiem byłoby teraz bzyknąć mu żonkę z Sumo na ręku ... ;) (aczkolwiek niemoralnym)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnym kierunkiem byłoby teraz bzyknąć mu żonkę z Sumo na ręku ... ;)

Haha, jeszcze z 10 lat temu może bym o tym myślał, ale już skończyłem z tego typu operacjami specjalnymi. Zbyt dużo siwych włosów się nabawiłem jak na swoje 36 wiosen.

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze prawdziwe foty odświeżonego brzydala  ;)

 

Seiki_SBDC033__94498.1445800641.1280.128

 

Wychodzi na to, że zmianie uległ tylko dolny napis na tarczy. Bezel i koronka ta sama!

 

SBDC031__25967.1445692632.1280.1280.PNG?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.