Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

co do spasowania paska z kopertą nie można mieć zastrzeżeń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I jak wrażenia? Wstaw więcej fotek

 

Edit: znalazłem te zdjęcia na niemieckim forum. Chyba jeszcze nikt u nas nie ma tej gumy

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie chyba się nie szykuje żeby ktoś miał  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię, ale nie dziś nie już, tanio nie jest, świnka musi spuchnąć ;)

tylko nie wiem czy czarną czy pomarańczową, niebieska skreślona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak "złapie" pomarańczowe Sumo bo mnie naszło również kupię tą gumę świetna jest !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wiadomość do Crafter Blue, czy maja jakieś live fotki czarnego Sumo na pomarańczy i niebieskim. Mi te dwa kolory najbardziej podchodzą, na lato jak znalazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się nie zastanawiałeś nad kupnem  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak w realu?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze, więcej napiszę jak poużywam...

Jak ktoś ma ciśnienie zwłaszcza, że jest promocja (wysyłka w cenie) i pasek wychodzi ~255zł można brać w ciemno.

(chyba, że ktoś ma nadgarstek >20cm, wtedy będzie za krótki) 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ty masz w nadgarstku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zmierzyć długość każdej części paska?


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzone od teleskopu (bo nie ma sensu liczyć tych krzywizn wypełniających uszy)

dłuższa część z dziurkami 120mm,

krótsza (i to w niej widzę problem) uwaga: guma od teleskopu do teleskopu ma tylko 65mm (z klamrą jest niby 80mm)

klamra ma bardzo dobry profil języka, odpowiednie zgięty, po zapięciu nie sterczy pionowo i to na plus, a pasek jest bardzo gruby!

 

Część z klamrą jest moim zdaniem za krótka, nawet oryginały Seiko są dłuższe,

zapięcie na piankę czy tak jak pisałem nadgarstek powyżej 20cm odpada.

nie chcieli, żeby pasek był za długi czy oplatał nadgarstek OK, część z dziurkami może mieć te 12cm, ale część z klamrą jest o 1cm za krótka,

 

Podsumuję:

Pasek stworzony z pasji, nie jest to kolejny produkt HK, żeby był. Pachnie powiedzmy ciasteczkami. Super w dotyku, bdb wyprofilowana, fajna struktura od spodu nie klei się do nadgarstka. Jest miętka, nie łapie kurzu jak sylikon.To raczej guma niż sylikon, albo mieszanka jednego i drugiego. Klamra ma dbd profil przylega, nie odstaje. Widać ze podeszli do tematu profesjonalnie z zamiłowania. Cześć z klamrą mogłaby być dłuższa. Ja ma 18,5 w nadgarstku(mimo tego zegarek na tej gumie zawsze jest na swoim miejscu i nie obraca się na nadgarstku). Powyżej 20 zapomnij bo będzie za krótka, w zasadzie zatrzymałbym się już na 19,5. Metalowa szlufka jest na swoim miejscu bo ma tak spiłowane krawędzie (na dosyć ostre), że blokuje się na tej gumie. Ja natomiast wolałbym i tak zwykłą gumową szlufkę, bo jak się zakłada czy zdejmuje zegarek to szlufka potrafi walnąć o uszy koperty niczym bobslej obijając je. Obris Morgan to przy CrafterBlue śmiech. Za te pieniądze nie zaryzykowałbym innego koloru niż czarny w obawie przed przebarwieniami. No może pomarańcz. Niebieska zdecydowanie najbrzydsza.
 
Do Sumo bardzo fajnie, do MM300 jeżeli powstanie raczej nie kupię (no chyba, że zmienią szlufkę na gumową a zwłaszcza zwiększą długości, MM ma krótszy LtoL).
 
Jeżeli ktoś myśli o przekładce do innych zegarków to odpada, nie będzie pasowała np do rzeczonego MM300
Naginanie w gorącej wodzie odpada, bo w uszach dla utrzymania fasonu zalany jest plastik
 
cd11dfd09e95b6f34a8f88d3c99967d4.jpg
Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Forumowicze,

Wiem, że to żaden interes i zarobek marny a kłopot z wysyłką ogromny, ale może któryś z Kolegów zechce mnie odpłatnie poratować ogniwem z pinem do bransolety od Sumo? Mogą być dwa ogniwa i dwa piny :)

Będę zobowiązany, dam lajka, prześlę notę pochwalną i będę bardzo dobrze wspominał takiego forumowego Kolegę :)

Z góry dziękuję za przeczytanie oraz chęć pomocy. Za faktyczną pomoc, podziękuję w osobnym poście :)

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki. W sumie sporo więcej niż w skx007.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się numeracja pogubiła... u mnie niebieszczak mieszka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

c602de8f81a960745d8e30dd510f321a.jpg016b155ad435ada1f165b8e856193bdb.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.