Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

jest ok, bo właśnie zakisiłam ogórki przyniesione z własnej działki. wyszło 10 słoików Jestem eko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ok, bo właśnie zakisiłam ogórki przyniesione z własnej działki. wyszło 10 słoików Jestem eko :)

A dziecko juz jest?:-) :-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoznione zyczenia Cook, jestes barwna postacia forum. :) Jest ok bo: jestem po pracy, popijam drinka, po trzecie spryskalem sie cd fahrenheit (dostalem na urodziny w pazdzierniku, nie uzywalem ogolnie przez lata) i przypomnialy mi sie wszystkie glupie rzeczy ktore robilem jako malolat (zapach mlodosci:D). Czytalem

kiedys, ze poprzez zapach docieramy do najglebszych wspomnien, to chyba prawda ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez tom_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano wyjazd na urlop - życie jest piękne B)  B)  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem udanego urlopu życze :) Ja jeszcze niecałe 3 tygodnie i też będę miał kolejne w tym roku wakacje, tym razem te przeze mnie najbardziej lubiane - w Polsce :) Doczekać się już nie mogę. Po stokroć wolę latać w rodzime strony, w przeciwieństwie do mojej lepszej połówki, która zawsze wybiera te bardziej egzotyczne miejsca.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spędzam właśnie krótki weekend w Gdańsku - miało być lekko i przyjemnie - a głowa ciężka, zgaga pali i zobaczymy co jeszcze przyniesie dzień - ale już koniec z procentami :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, miała być dieta, a Ty chłopaku w szyje walisz? :) U mnie ok bo czuje się wyśmienicie i w związku z czym zamierzam przebiec dzisiaj dystans 20 km w niespełna 2 godziny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby mi się udało zmieścić w czasie, ale jestem dobrej myśli ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry cel Carlito1 ja dopiero zaczynam i jestem na etapie 3 kilometrów każdego ranka ;) zupełnie inaczej wygląda dzień po przebiegnięciu tych kilku kilometrów... Mój cel na przyszły rok przebiec maraton gryfa na dystansie 10km ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybyś "tylko" zbliżył się tego rezultatu to super. :)

Trza brać się za siebie B)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, miała być dieta, a Ty chłopaku w szyje walisz? :) U mnie ok bo czuje się wyśmienicie i w związku z czym zamierzam przebiec dzisiaj dystans 20 km w niespełna 2 godziny.

Michale była okazja ku temu - normalnie jestem grzeczny! :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz za doping :)

 

Zolw, przed Tobą ciężka praca, ale jak już się wkręcisz, to rezultaty będą aż nadto zadowolające i pokonanie dajmy na to 10 km nie przysporzy Ci żadnego problemu :) Tylko rzeczywiście trzeba biegać, bez względu na nastrój. Powodzenia.

 

Krystian, nie pękaj!

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to Ty mnie zdopingowałeś :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to Ty mnie zdopingowałeś :)

I to mnie cieszy, w związku z czym jest ok :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoznione zyczenia Cook, jestes barwna postacia forum. :) Jest ok bo: jestem po pracy, popijam drinka, po trzecie spryskalem sie cd fahrenheit (dostalem na urodziny w pazdzierniku, nie uzywalem ogolnie przez lata) i przypomnialy mi sie wszystkie glupie rzeczy ktore robilem jako malolat (zapach mlodosci:D). Czytalem

kiedys, ze poprzez zapach docieramy do najglebszych wspomnien, to chyba prawda ;)

Pozdrawiam

Wszystkim serdecznie dziękuje.

Ze smakami i zapachami mam podobnie-przywołują dawne chwile....

 

 

Ej, miała być dieta, a Ty chłopaku w szyje walisz? :) U mnie ok bo czuje się wyśmienicie i w związku z czym zamierzam przebiec dzisiaj dystans 20 km w niespełna 2 godziny.

post-48316-0-45211300-1407667143_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry cel Carlito1 ja dopiero zaczynam i jestem na etapie 3 kilometrów każdego ranka ;) zupełnie inaczej wygląda dzień po przebiegnięciu tych kilku kilometrów... Mój cel na przyszły rok przebiec maraton gryfa na dystansie 10km ;)

Kolego Żółw , 10 km to powinieneś bez problemu robić po 3 miesiącach treningu .

Życzę powodzenia i wytrwałości w treningu , efekty przyjadą szybciej niż się spodziewasz.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero biegam 2 tygodnie ;) ale myślę, że po 2 miesiącach damradę przebiec 10 km z tym, że bieg Gryfa jest pod koniec miesiąca więc chyba wymiękam ale mam rok do trenowania i obiecuję, że jak zdobędę 1,2 lub 3 miejsce to pieniądze z wygranej przekażę dla Filipka więc trzymajcie kciuki za mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan do zrealizowania .

Wygrane w takich biegach nie są wysokie , w kategoriach wiekowych szczególnie ale powodzenia :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok, kurierzy mi dzisiaj dowieźli rower (moją pierwszą szose :) ), i wózek dla dzieciaka. Obydwie rzeczy to strzał w dziesiątkę! Strasznie jestem zadowolony :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok, kurierzy mi dzisiaj dowieźli rower (moją pierwszą szose :) ), i wózek dla dzieciaka. Obydwie rzeczy to strzał w dziesiątkę! Strasznie jestem zadowolony :)

Bez zdjęcia sie nie liczy :) ( rower oczywiscie )


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wózka oczywiście :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.