Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

co do szpitala u mnie też ok wczoraj druga operacja po ch...m  złożeniu nogi a teraz jeszcze tylko dwie operacje i ma być całkiem dobrze  ale to znowu za jakies 6-7 miesięcy tylko wyciągnięcie gwozdzia i śrub ale to lajcik ogólnie  jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to paskudnie ze musieli cie łamać jeszcze raz, ja mam w swojej nodze 12 albo 14 śrub ( ja na x-ray potrafię naliczyć 12 ale chirurg twierdzi ze mam 14) i mam nadzieje ze juz tego nie będą mi wyciągać. Decyzję podejmą lekarze dopiero po roku, czyli jeszcze 8 miesięcy, ale przeszkadzają mi narazie te śruby i blachy jak skurw...n.

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nakrętki albo podkładki policzył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna wiadomość!!! Łysy za burtą :D Co oznacza, że wraca doping na R22 :) Znów będzie można się wybrać na mecz :)

Czy te wszystkie patałachy, które nie chodzą na mecze, bo jakieś decyzje zarządu im się nie podobają to dla Ciebie kibice danego zespołu?

Jeżeli nie chodziłeś na mecze dlatego, że jakieś patałachy mają konflikt z zarządem to nie jesteś kibicem Wisły, a jedynie jedną z osób, które chodzą na stadion drzeć ryja i szukać zadymy, bo prawdziwy kibic ma w d*pie politykę i to czy jednemu, czy drugiemu kretynowi podoba się ktoś z zarządu, czy też nie. Prawdziwy kibic kibicuje swojej drużynie na dobre i na złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok bo Rada Nadzorcza Wisły Kraków SA odwołała ze stanowiska Prezesa Zarządu Wisły Jacka Bednarza.

 

Fantastyczna wiadomość!!! Łysy za burtą :D Co oznacza, że wraca doping na R22 :) Znów będzie można się wybrać na mecz :)

 

 

Zgadza się :) Ten dzień nie mógł się dla mnie lepiej zacząć :)

 

Tutaj można poczytać z kim i dlaczego tak długo walczyliśmy :

 

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/5457-informacje.html

 

Gratujuję! Znów się będzie można napir..ać ,podpalać i latać z maczetami.

A może przy okazji kogoś okaleczyć jak dawniej...? oczywiście dla dobra piłki....

 

Czy te wszystkie patałachy, które nie chodzą na mecze, bo jakieś decyzje zarządu im się nie podobają to dla Ciebie kibice danego zespołu?

Jeżeli nie chodziłeś na mecze dlatego, że jakieś patałachy mają konflikt z zarządem to nie jesteś kibicem Wisły, a jedynie jedną z osób, które chodzą na stadion drzeć ryja i szukać zadymy, bo prawdziwy kibic ma w d*pie politykę i to czy jednemu, czy drugiemu kretynowi podoba się ktoś z zarządu, czy też nie. Prawdziwy kibic kibicuje swojej drużynie na dobre i na złe.

:D -Krystian,jacy kibice?,prawdziwi w domach siedzą bo bandy łysych poj..ów stadiony opanowały.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie liczysz Krystian, że Ci na ten temat odpisze? :) Bladego pojęcia nie masz o czym piszesz.

 

Śpij dobrze :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak, to ja ten zły kibol, bije, kradne, gwalce i porywam dla okupu! A w wolnych chwilach z nudów rzucam se racami :D Za dużo sobie chłopcy wyobrażacie :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przepraszam, skoro się utożsamiasz z tymi debilami co walczyli z Bednarzem poprzez rzucanie rac spoza stadionu na murawę to sorry Winnetou.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się utożsamiam i popieram w 100%, co nie znaczy, że w tym

uczestnicze. W sensie, że nie robie rzeczy, których bym później mógł żałować np. rzucanie rac :D Uwierz mi, że mam ważniejsze sprawy na głowie. Nie te lata ;)

 

Tyle z mojej strony w tym temacie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm....jak ktoś popiera i utożsamia sie z łobuzami to........ :)

 

Oczywiście, że się utożsamiam i popieram w 100%, co nie znaczy, że w tym
uczestnicze. W sensie, że nie robie rzeczy, których bym później mógł żałować np. rzucanie rac :D Uwierz mi, że mam ważniejsze sprawy na głowie. Nie te lata ;)

Tyle z mojej strony w tym temacie.

Kiedyś  było innaczej? :lol:

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś taki sam jak oni. Tylko w białym kołnierzyku.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś taki sam jak oni. Tylko w białym kołnierzyku.

albo dresie :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś taki sam jak oni. Tylko w białym kołnierzyku.

Nazywaj sobie to jak chcesz, nie za bardzo mnie to interesuje :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywaj sobie to jak chcesz, nie za bardzo mnie to interesuje :)

To w jakim celu Michale opowiadasz o kibolach na forum?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty też uważasz, że będę z Tobą na ten temat dyskutował? :D

 

Ja to mykam chłopaki w kojo, Wy se popiszcie ;)

 

Dobranoc.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie liczysz Krystian, że Ci na ten temat odpisze? :) Bladego pojęcia nie masz o czym piszesz.

Śpij dobrze :)

Nie liczę, bo do niczego Twoja odpowiedź mi nie jest potrzebna. Napisałem tylko swoje zdanie na temat tych, którym wydaje się, że są kibicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie :) ,tylko zastanawia mnie Twoja fascynacja stadionowymi bandziorami.....wspomnienia,marzenia? :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie :) ,tylko zastanawia mnie Twoja fascynacja stadionowymi bandziorami.....wspomnienia,marzenia? :lol:

jest jeszcze jedna opcja, ale nie napisze bo bym bana na ponownie dostał :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trampek na siedzeniu w autobusie mpk to raczej nie przypasuje pod biały kołnierzyk ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trampek na siedzeniu w autobusie mpk to raczej nie przypasuje pod biały kołnierzyk ...

to się nazywa miejski kamuflaż


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty też uważasz, że będę z Tobą na ten temat dyskutował? :D

 

Ja to mykam chłopaki w kojo, Wy se popiszcie ;)

 

Dobranoc.

 

Chyba bardziej lubisz Michale swój rower bo ze 300 postów napisałeś niż swoją drużynę o której nie chcesz pisać....

trampek na siedzeniu w autobusie mpk to raczej nie przypasuje pod biały kołnierzyk ...

:lol: -pamiętam


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.