Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy inne tu nie ma nawet co dyskutować :)

 

E tam... coca cola zero jest obrzydliwa w smaku, wolę normalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna polewka może od razu? :)

 

@Cook i nie wyglądam jeszcze jak wiórek, ale chciałabym.

Póżniej urodzisz dziecko[przy takiej diecie] a my będziemy wysyłać sms do TVN  by mogło "przetrwać zimę" :(<_<-wióry ą dobre ale ...kokosowe.

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póżniej urodzisz dziecko[przy takiej diecie] a my będziemy wysyłać sms do TVN  by mogło "przetrwać zimę" :(<_<-wióry ą dobre ale ...kokosowe.

 

Wyobraź sobie, że nie planuję naturalnych pociech. Jak już mi instynkt odbije to adoptuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że nie planuję naturalnych pociech. Jak już mi instynkt odbije to adoptuję. 

Wiem,czytałem posty powyżej-szczury i koty są lepsze :( ,a wrazie co można adoptować-czy kota czy dziecko,wsród młodych yuppi to bez znaczenia-ważne trendy w "korpo"

 

P.S Szkoda że ich rodzice nie myśleli podobnie bo dziś nie bylo by problemu......ze "szczurami" :(

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ej ja mam syna, ma 5 lat, jestem szczupła raczej i jem jak kierowca tira I nie marudzę, zamiast diet- siłownia 5 x  w tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz, że kieruję się modą to jesteś w błędzie. Zawsze robię co chce, nawet jeśli kieruje mną inne myślenie niż typowe. I nie uważam, żeby praca lub ludzie w pracy mnie do czegoś nakłaniali. Nie chce to nie chce, nigdy nie chciałam. Za każdym razem jak mi woda z kranu pokapie myślę ile dzieci w Afryce by za biło za kroplę wody, która mi się bezmyślnie wylała.

 

O siłownia. Ale ja wolę Jillian Michaels lub koncerty, gdzie trzeba skakać, skakać i skakać lub walczyć o przetrwanie w pogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czernina :P

 

Jedz hamburgery,pizze...etc-to koło 30 będziesz musiał niebieskie tabletki łykać....

Wyprzedzając odpowiedz-wiem ,bo słyszę co goście w restauracji opowiadają.... :D

 

Jestem po 30 i jeszcze nie muszę :D Od czasu do czasu zjem coś niezdrowego, ale bez przesady.. świnka morska? :P


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Selphy aktualnie to mam fazę na Bring Me The Horizon, Blue Stahli i zawsze na Siddharta ;)

 

Bring Me The Horizon oraz Blue Stahli bardzo ciekawe, podobają mi się, Siddhart nie za bardzo.

Z rockowych polecam grupę Kent i ich album Röd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bring Me The Horizon oraz Blue Stahli bardzo ciekawe, podobają mi się, Siddhart nie za bardzo.

Z rockowych polecam grupę Kent i ich album Röd.

 

Dobra, ale czy ty jesteś pewny, że znasz Siddhartę tę słoweńską megaznaną na Bałkanach grupę rockową czy tę hiszpańskojęzyczną grupę? Lub jest jeszcze polska... ale pisana jako Siddhartha chyba.

 

Masz plus za Blue Stahli. Znam Breta z Celldweller głównie, ale  w solowym projekcie wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem kilka kawałków i mi nie odpowiada, zbyt mało dynamiczne, taki melodyjny rock, to nie dla mnie. Ale to wszystko zależy od nastroju w danym momencie ;)

Tak, mam na myśli tą słoweńską grupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem kilka kawałków i mi nie odpowiada, zbyt mało dynamiczne, taki melodyjny rock, to nie dla mnie. Ale to wszystko zależy od nastroju w danym momencie ;)

Tak, mam na myśli tą słoweńską grupę.

 

Melodyjny rock... http://www.youtube.com/watch?v=nxsbCmb5lPI Serio?! Ale wiesz jak sprawdzasz jakiś zespół to rzadko trafiasz z marszu na perełki, zwykle na to co było singlem czy jest popularne, bo pasuje do pop kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każdy rock jest melodyjny po przesłuchaniu paru kawałków metalowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz, że kieruję się modą to jesteś w błędzie. Zawsze robię co chce, nawet jeśli kieruje mną inne myślenie niż typowe. I nie uważam, żeby praca lub ludzie w pracy mnie do czegoś nakłaniali. Nie chce to nie chce, nigdy nie chciałam. Za każdym razem jak mi woda z kranu pokapie myślę ile dzieci w Afryce by za biło za kroplę wody, która mi się bezmyślnie wylała.

 

O siłownia. Ale ja wolę Jillian Michaels lub koncerty, gdzie trzeba skakać, skakać i skakać lub walczyć o przetrwanie w pogo ;)

mloda jestes, dorosniesz zrozumiesz swoj blad;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mloda jestes, dorosniesz zrozumiesz swoj blad;)

 

Już dorosłam.

 

Wiecie dlaczego dzisiaj jest okey? Bo zapakowałam dobre 200 paczek z zegarkami sama. Także pozdrawiam wszystkich :) Idę zdychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mloda jestes, dorosniesz zrozumiesz swoj blad;)

 

 

Już dorosłam.

 

 

Śpieszę z wyjaśnieniem że koledze @nash13 zapewne nie o wzrost i samodzielne życie chodziło.... :)

@nash-czasy się zmieniają-jedna Paris napisała AUTOBIOGRAFIĘ w wieku 19 lat.... :D

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę z wyjaśnieniem że koledze @nash13 zapewne nie o wzrost i samodzielne życie chodziło.... :)

@nash-czasy się zmieniają-jedna Paris napisała AUTOBIOGRAFIĘ w wieku 19 lat.... :D

 

Wzrost.... w szpilkach mam 179 cm, w szpilkach :D

 

A samodzielnie życie to już chyba jednak jest krok w dorosłość i dorastanie. Aczkolwiek dzisiaj nie rozumiem co się dzieje. Błagam przestańcie kupować zegarki na Święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty? Polacy jeszcze żarcia nakupią po kilkadziesiąt kilogramów na osobę,by póżniej większość popsutej wylądowała na śmietniki a oni mogli narzekać że Święta w tym roku były drogie..... <_<


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzrost.... w szpilkach mam 179 cm, w szpilkach :D

 

A samodzielnie życie to już chyba jednak jest krok w dorosłość i dorastanie. Aczkolwiek dzisiaj nie rozumiem co się dzieje. Błagam przestańcie kupować zegarki na Święta.

Odpowiedzialnosc za kogos to jest dopiero krok w doroslosc i dorastanie. Kto ma dzieci wie o czym mowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nash13- zgadzam się. I choć czasem żałuję, ze nie mogę się jeszcze pobawić, bo od 6-ciu lat jestem uwiązana i muszę byc dorosła i odpowiedzialna za człowieka- to kocham najbardziej na świecie i nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nash13 okey rozumiem, ale chyba aż tak nie dorosłam, żeby czuć potrzebę bycia odpowiedzialną za cokolwiek innego niż swój samochód, moje koty czy psa ;)

 

@cook jak ja się cieszę, że nie obchodzę świąt. Wystarczą mi sałatka warzywna - wersja tradycyjna i mandarynki :)

Edytowane przez Kromeczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo jak tutaj już o dorastaniu do dzieci to ja uciekam do działu "nie jest OK" :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On dzieciak jeszcze:-)

 

To Wy się przy tych dzieciakach starzejecie się przedwcześnie ;)  :P

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.