Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB

Jest juz czwartek jeszcze tylko dwa dni i weekend :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest Cytrynka w nowej "budzie" to ja jestem na tak :)

Tak czy owak gratulacje :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to 2008 stara buda, nowa mi się kompletnie nie podoba, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze czy jest ok bo znieczulenie jeszcze trzyma, ale właśnie wyrwałem chwasta (ósemkę) przez którą od kilku dni spać nie mogłem.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to OK.

"Chwilę" poboli i przejdzie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z tym co czułem przed zabiegiem, to teraz ledwo odczuwam dyskomfort :) uff


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ok, bo siedzę w domu, mam ciepło pod kocem, pije drinka, szczury moje dwie mi latają po kanapie, zaraz książka i spanie Chillout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że jest ok :)

U mnie też ok, bo jest weekend po ciężkim tygodniu, a w poniedziałek już nie będzie ok bo będzie jeszcze cięższy tydzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrót myślowy, dwa szczury samice= dwie szczury ;)

No to na podryw z mojej strony bym nie liczył na Twoim miejscu..... :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczurzyce


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem, ze szczurzyce, tak mi się napisało Słowotwórstwo, po prostu

 

Szczurzyczki <3 Zaczynam Cię lubić dziewczyno ;) One są takimi cudownymi, mądrymi stworzeniami. Gdyby nie dwa łowne koty i pies też bym miała chociaż jednego.

 

Taaak a ja mam wolny weekend, więc jest bardziej niż okey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze miałam koty, maine coona fajnego i 2 dachowce Niestety, okazało się, ze mój syn uczulony jest tylko na koty właśnie...no i padło na szczury, madrzejsze niż chomiki, a świnki morskie jest przerobiłam ( 6 sztuk :D) fajne są, mądre, przytulaste...i mowię do nic właśnie " moja szczura"- tak jak moja inzynierka :D stąd " moje dwie szczury"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze miałam koty, maine coona fajnego i 2 dachowce Niestety, okazało się, ze mój syn uczulony jest tylko na koty właśnie...no i padło na szczury, madrzejsze niż chomiki, a świnki morskie jest przerobiłam ( 6 sztuk :D) fajne są, mądre, przytulaste...i mowię do nic właśnie " moja szczura"- tak jak moja inzynierka :D stąd " moje dwie szczury"

 

 

Bodajże brytyjskie niebieskie nie mają w ślinie tego składnika uczulającego ludzi, ale szczury są naprawdę świetne. Moja koleżanka miała samczyka to normalnie z nim na spacer jak z psem mogła chodzić, bo jej słuchał i był grzeczny. Ale u mnie by nawet najmądrzejszy nie przetrwał przy tym stadzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolę już nie ryzykowac, ostatnio przez pomyłkę i moje zamotanie w ówczesnej sytuacji wzięłam do domu małego, znalezionego kotka, i niestety po 3 dniach musiałam wydać- fatalny nawrot astmy o syna  ;/ stąd szczury A że szczury nie powinny żyć pojedynczo- więc mam Laurę i Paulę, siostry z jednego miotu Fajne są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy ma alergię na wszystko i astmę i ma chyba właśnie brytyjskiego pluszaka ;)  No tak to zwierzęta stadne jak ludzie. Też uważam, że są bardzo fajne, ale niestety nie na tę chwilę. Chyba, że ktoś chce dwa koty przygarnąć? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że takie 2 szczury by wychowały koty dobrze, i że koty czułyby respekt przed szczurami Chociaż, moze to zależy od charakteru kota i szczura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, słucham sobie muzyki, a sąsiadom ona nie przeszkadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie electro house, ale ogólnie słucham każdego gatunku, najczęściej jednak w/w, hip hop, metal, rock, lata 80, blues, jazz, ambient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posted Image

 

 

Jest ok bo zbliżają się święta i właśnie wracam Z choinka a nie jest ok No nie wiem jeszcze jak ja wciagne do domu :D

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.