Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Tematy polityczne na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ponieważ dyskusje toczą się nie od dzisiaj, dyskusje takie kończą się ZAWSZE wojną , wyzwiskami, obelgami, zawsze komuś puszczają nerwy etc. Zarząd podtrzymuje stanowisko zawarte w regulaminie , ktore mówi

Na forum zabrania się:

? Umieszczania w postach linków w celach reklamowych.

? Promocji i sprzedaży podróbek

? Dyskusji na tematy polityczne...

kolejne tematy tego typu zostaną zakończone a Autorzy otrzymają ostrzeżenia lub w dalszej kolejności blokady kont.

Powyższe jest Oficjalnym stanowiskiem Zarządu KMZiZ oraz Rady Stowarzyszenia.

 

z poważaniem Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tematy okołopolityczne zawsze kończą się tak , jak nie powinny się kończyć dyskusje na forum czyli kolokwialnie ujmująć "pyskówką".

Z powodu katastrofy i przedterminowych wyborów zrobiliśmy wyjątek i pojawiły się posty w tej tematyce , ale nawet powaga sytuacji nie spowodowała obniżenie się nie tylko temperatury dyskusji ale i używanych czasem "argumentów" i słownictwa.

 

Dlatego też będziemy pilnować przestrzegania regulaminu w tym względzie bardzo rygorystycznie . Pozostańmy nastawieni przyjaźnie do siebie i w temacie , który potrafi nas doskonale łączyć , a jeśli nawet mamy odmienne zdania to potrafimy ładnie się róźnić i kulturalnie polemizować , czyli temacie o zegarkach :P

 

Może lepiej czasem nie wiedzieć jakie kto ma poglądy polityczne tylko jaką wiedzę i pasję ..

 

Liczę na Wasze zrozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponieważ dyskusje toczą się nie od dzisiaj, dyskusje takie kończą się ZAWSZE wojną , wyzwiskami, obelgami, zawsze komuś puszczają nerwy etc. Zarząd podtrzymuje stanowisko zawarte w regulaminie , ktore mówi

 

kolejne tematy tego typu zostaną zakończone a Autorzy otrzymają ostrzeżenia lub w dalszej kolejności blokady kont.

Powyższe jest Oficjalnym stanowiskiem Zarządu KMZiZ oraz Rady Stowarzyszenia.

 

z poważaniem Piotr.

 

Piotrze, zaimponowałeś mi dzisiejszą szybką reakcją na propozycję dyskusji o krzyżu.

 

Tak jak poprzednicy - dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No nareszcie, dzięki. Jedno pytanie nawiązujące do:

"? Umieszczania w postach linków w celach reklamowych."

czy w podpisach też można tego zakazać, czy jest to dozwolone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskusje takie kończą się ZAWSZE wojną , wyzwiskami, obelgami,

 

Fakt! Nawet najbardziej gorące dyskusje o zegarkach nie obniżają tak poziomu kultury uczestników, jak dyskusje polityczne!

Ciekawe, dlaczego?

Może dlatego, że na zegarkach się trochę znamy, a na polityce nie? :P

 

Tak, czy owak - nareszcie prawo jest prawem.


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja popieram taką decyzję, bo jak pokazała proza życia, w takich dyskusjach niektórym forumowiczom ciężko było ograniczyć się do prezentacji swoich poglądów i wykazania minimum tolerancji dla poglądów odmiennych, za to epitety, obelgi itp. leciały na wszystkie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja.

Jestem zdania, że nie tylko tematy polityczne powinny być zakazane na forum. Każdy temat nie mający związku z tematyką forum powinien być bezwzględnie kasowany. Przyznaję, że ogólna niska "ilość cukru w cukrze" sprzyja w moim przypadku radykalizacji poglądów.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy temat nie mający związku z tematyką forum powinien być bezwzględnie kasowany.

 

No bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde forum świata ma przynajmniej jeden wątek pozwalający na luźne wypowiedzi użytkowników. Sprzyja to temu, aby lepiej się poznawali etc. Wasza decyzja jest grana wyraźnie "pod publiczke". Poza tym o ile się nie myle w temacie o krzyżu zbanowaliście na 40dni swojego kolegę, który bardzo wiele pracy wkładał w funkcjonowanie forum. Wstyd i żenada, a inni się tu jeszcze podlizują tekstami "zaimponowałes mi" itp.


internet mym kościołem, zegarek moim niebem, Doxa mą religią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde forum świata ma przynajmniej jeden wątek pozwalający na luźne wypowiedzi użytkowników. Sprzyja to temu, aby lepiej się poznawali etc. Wasza decyzja jest grana wyraźnie "pod publiczke". Poza tym o ile się nie myle w temacie o krzyżu zbanowaliście na 40dni swojego kolegę, który bardzo wiele pracy wkładał w funkcjonowanie forum. Wstyd i żenada, a inni się tu jeszcze podlizują tekstami "zaimponowałes mi" itp.

 

Kolega wlasnie podal nam przyklad z zycia dlaczego taka a nie inna decyzja jest uzasadniona :P

 

A powaznie to jesli ktos czuje wybitna potrzebe wykrzyczenia swojej orientacji politycznej, seksualnej itp. publicznie to jest ogrom innych for - jak kolega zauwazyl to "kazde" wiec nic sie nie stanie jak to bedzie wolne od tego jakze waznego ale tez jakze dzielacego uzytkownikow aspektu:)

wystarcza nam ostre dyskusje zegarkowe - oficjalna i prawna !! zasada jak u mnie w pracy B) - o polityce, religi, rasie i orientacji nie rozmawiamy - nie dlatego iz nie chcemy ale dlatego iz subiektywizm, stereotypy oraz zwykla niewiedza prowadza do nieporozumien i nietolerancji a my tu mamy sie douczac na tematy zegarkowe - inne powazne zostawmy innym forom:)

 

oczywiscie za B)

pozdr

Rafal;)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Poza tym o ile się nie myle w temacie o krzyżu zbanowaliście na 40dni swojego kolegę, który bardzo wiele pracy wkładał w funkcjonowanie forum. Wstyd i żenada, a inni się tu jeszcze podlizują tekstami "zaimponowałes mi" itp.

 

Na prośbę jednego z Klubowiczów, ban został już wczoraj zdjęty i mogę pisać posty. Uważam, że ten temat i decyzja Zarządu, to wyraz braku konsekwencji. To nie kto inny jak sam Prezes Darek, kilkakrotnie w ostatnim czasie wypowiadał się na tematy polityczne i jakoś upomnienia za to nie dostał. Idąc dalej, każda dyskusja, która budzi skrajne emocje, powinna skutkować banem na 40 dni i zakazem rozmów na dany temat. Załóżmy, że koledzy z jakiegoś powodu pokłócą się o firmę Patek Philippe. No to bach... ban na 40 dni i zakaz rozmów o firmie Patek Philippe pod karą całkowitego usunięcia z Forum. I to wszystko powinno też dotyczyć innych marek, bo przecież musimy być konsekwentni !. Darek napisał, że w drodze wyjątku pozwolił na dyskusję o katastrofie smoleńskiej. Okay, a co robił na Forum temat o wyborach prezydenckich ?. Może Zarząd będzie odważny i zbanuje wszystkich, którzy się w nim wypowiadali razem z Prezesem na czele i Zarządem ?. To jasny przykład dowolności w interpretowaniu regulaminu, który dotyczy nie tylko polityki. Zarząd to przeważnie ignoruje i jak jest dym na forum, to najczęściej chowa głowę piach. Mam o to pretensję teraz, miałem i w przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj proszę ze zrozumieniem

Napisałem ,że PRÓBOWALIŚMY ( sam też się wypowiadałem -prawda ) ale jak widać te próby były nieudane , więc wracamy do stanu poprzedniego czyli NIE DYSKUTUJEMY O POLITYCE .

Pomysł z banowaniem wstecz wszystkich wypowiadających się jest tak absurdalny i idiotyczny ,że cięzko go nawet skometować , a z całym dla Ciebie Mariusz szacunkiem i sympatią , ideałem konsekwencji to Ty nie jesteś ( obrażanie się kilkukrotne i NIGDY JUŻ WIĘCEJ NA FORUM itd itd ) i pouczanie innych w tym tonie o konsekcwencji naraża Cię na śmieszność a szkoda , bo wolałbym ( pewnie większość również ) znać Cię ze strony Twojej bardzo dużej wiedzy o zegarkach , pasji i umiejętności dzielenia się nią na tworzonych stronach etc

 

Co do kłótni o PP np , jeśli Koledzy będą się sprzeczać kulturalnie - proszę bardzo , jeśli przekroczą granice ( co zdarza się na szczęście bardzo rzadko ) są mechanizmy i procdury na to i jak widać czasami się ich używa . Zakaz rozmów o Patku tylko dlatego ,że się w tej akurat dyskusji pojawił nieparlamentaryzm ? Ciekawa idea .. skąd Ty bierzesz takie pomysły i przykłady?

Muszę wrócić do kilku podręczników z okresu mojej fascynacji pewno dziedziną medycyny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zakaz rozmów o Patku tylko dlatego ,że się w tej akurat dyskusji pojawił nieparlamentaryzm ? Ciekawa idea .. skąd Ty bierzesz takie pomysły i przykłady?

Muszę wrócić do kilku podręczników z okresu mojej fascynacji pewno dziedziną medycyny :P

 

No przecież nie pisałem tego poważnie. Moja wypowiedź miała charakter ironiczny. Dziwię się, że tego nie zauważyłeś.

 

Pomysł z banowaniem wstecz wszystkich wypowiadających się jest tak absurdalny i idiotyczny ,że cięzko go nawet skometować , a z całym dla Ciebie Mariusz szacunkiem i sympatią , ideałem konsekwencji to Ty nie jesteś ( obrażanie się kilkukrotne i NIGDY JUŻ WIĘCEJ NA FORUM itd itd ) i pouczanie innych w tym tonie o konsekcwencji naraża Cię na śmieszność a szkoda , bo wolałbym ( pewnie większość również ) znać Cię ze strony Twojej bardzo dużej wiedzy o zegarkach , pasji i umiejętności dzielenia się nią na tworzonych stronach etc...

 

Co do banowania wstecz - patrz wyżej. Natomiast widzę, że kolejny raz wypominasz mi odchodzenie z Forum i wracanie, i zaczyna mnie to wkurzać. Dlatego od tego momentu udowodnię Ci, że potrafię być konsekwentny. EOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym co to za zakazany temat "polityka"? Poważni ludzie, którzy nie chcieliby uczestniczyć w słownych przepychankach poprostu nawet by tam nie zaglądali, bo to forum zegarkowe.. Każdy temat może być źródłem konfliktu. W dyskusjach mechanik vs kwarc też często dochodziło do postów na pograniczu wzajemnego obrażania sié forumowiczów. P.s. A jak sié komuś zabrania dyskutowania w pracy na jakikolwiek temat i w dodatku coś takiego się ludziom podoba to albo mają oni zaniżone poczucie własnej wartości, albo są stworzeni do tego żeby nimi dyrygować.


internet mym kościołem, zegarek moim niebem, Doxa mą religią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz praca jest miejscem gdzie sie dyskutuje o pracy:) a jak sie pracuje w miejscu gdzie jest lekko 100 roznych narodowosci, wiele roznych religii etc. to najlepsza metoda poszanowania innych ludzi jest nie pokazywanie swojej ignoracji, zreszta nie tylko w pracy na forach gdzie spotykaja sie ludzie ktorych wiele dzieli a zwykle laczy jedna pasja :P rowniez...

 

z wyrazami szacunku

 

czlonek orkiestry:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Wstyd i żenada, a inni się tu jeszcze podlizują tekstami "zaimponowałes mi" itp.

 

Gdybyś przeczytał w jakim tonie dyskutowaliśmy z Piotrem to na pewno nie pomyślał byś, że to podlizywanie. To wyrażenie aprobaty dla skutecznego działania moderatora.

Regulamin powinien obowiązywać wszystkich, w tym samym stopniu.

A w związku z cofnięciem tego bana wyrażam tym razem swoją zdecydowaną dezaprobatę.

Moderator (nie wiem który) okazał się mało stanowczy, poważni ludzie tak nie postępują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ha chciałem jeszcze dodac ( bo mogę przeciez wyrazić swoją opinię ) , że niektóre wpisy zalatują mi delikatną wazeliną, to jet dopiero żenujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś z dużą wiedzą i ciekawymi postami na skutek wyraźnego sprowokowania odszedł z forum... A Wy zażucacie mi wazyliniarstwo... Ciekawa sprawa zważywszy, że gościa w ogóle nie znałem. Nie mniej głęboko ubolewam, bo wartość samego forum napewno spadnie, skoro zamiast doceniać takich ludzi jak on robi się wszystko żeby się ich pozbyć.


internet mym kościołem, zegarek moim niebem, Doxa mą religią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ukke, absolutnie nie miałem Ciebie na myśli, tylko pewną grupę lizusów, a co do Mcintosha, to niepotrzebnie został sprowokowany, gośc ma wiedzę i ogólnie wg mnie jest w porządku, patrzy realnie na pewne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)a co do Mcintosha, to niepotrzebnie został sprowokowany, gośc ma wiedzę i ogólnie wg mnie jest w porządku, patrzy realnie na pewne rzeczy.

 

niestety, okazuje sie czesto ze "nie po linii"... ot specyfika miejsca czy tez genius loci jak sie mowi w swiecie...


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś to pisałem (post został usunięty), ale powtórzę raz jeszcze.

Wg mnie (nie jako członka Stowarzyszenia) brakuje tu rządów silnej ręki.

Usunięcie kilku userów pozwoliłoby odetchnąć nam wszystkim (z niektórymi osobami zwyczajnie nie da się - i nie powinno - dyskutować).

A tak... zmuszani jesteśmy do czytania ich zaczepnych i bzdurnych postów w każdym niemal wątku...


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś to pisałem (post został usunięty)(...)

 

szczerze mowiac, to chcac zachowac konsekwencje w duchu nie szerzenia kontrowersji, ten post tez kwalifikuje sie do usuniecia...


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.