Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając ten temat w 2006 roku miałem na myśli dokładnie to, co potem napisał Neuro

 

W tym wątku wklejamy "ciekawe", kuriozalne, bezczelne, głupie etc. opisy aukcji zegarkowych, które powinny zostać uwiecznione - w celach edukacyjnych lub rozrywkowych  :D 

Nie wklejajcie samych linków do aukcji - kopiujcie opisy i w miarę możności zdjęcia !

 

Niestety widzę praktycznie same linki, które za moment nic, nikomu, nigdy nie powiedzą.

 

Wczoraj wkleiłem tekst jednego z mistrzów porównań i opisów z Allegro i.... przez noc post wyparował. O CO CHODZI ???

Może opowie osoba, która usunęła treść umieszczoną niżej powtórnie (pisownia oryginalna) :

 

vacheron constantin jak longines omega breitling

 

Witam , oferuje Piękny wielki męski zegarek Vacheron Constantin geneve regulateur chronometer , prawdopodobnie jest to imitacja drogiego zegarka . Zegarek jest 100% sprawny , szkiełko bez zarysowań , srednina bez koronki 44mm. Zegarek z mechanizmem automatycznym , posiada widoczny na tarczy ruchomy balans a nad nim powoli kręcący się złoty i niebieski krzyż, godzina jest pokazana w górnym zegareczku , a długa wskazówka pokazuje minuty, lewy zegareczek pokazuje czas doby. Zestaw zawiera sam zegarek nak jak na zdięciach ,jeśli masz pytania zachęcam do pisania ,gwarantuję dobrze zapakowaną przesyłkę . Zapraszam i pozdrawiam


Pozdrawiam, Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE DZIŚ W OFERCIE POSIADAM:


 


ZEGAREK MĘSKI BREITILING A24322


STAN WIZUALNY:


-WIDOCZNY NA ZDJĘCIACH


STAN TECHNICZNY:


-SPRAWNY


W ZESTAWIE:


-zegarek


OPIS:


Zegarek męski używany w bardzo dobrym stanie wizualnym.Jest to replika popularnego Breitling Bentley Motors T Speed A24322. Jedyna wada to techniczna został uszkodzony co powoduje że zegarek jest nie sprawny.


SPECYFIKACJA:


-Średnica zegarka 46 mm 


-Koperta biała.


PROSZĘ SPRAWDZIĆ PRZESYŁKĘ W OBECNOŚCI KURIERA CELEM WERYFIKACJI CZY ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI NIE ULEGŁA USZKODZENIU.


Przy stwierdzeniu uszkodzenia towaru koniecznie zażądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody. Jeśli, opakowanie jest uszkodzone, to taka informacja MUSI znaleźć się na protokole.


NIE ODPOWIADAMY za uszkodzenia fizyczne wynikające z zaniedbania firmy kurierskiej.


PROSZĘ SPRAWDZIĆ PRZY KURIERZE, CZY ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI NIE ULEGŁA USZKODZENIU.


Przy stwierdzeniu uszkodzenia towaru, koniecznie zażądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody. Jeśli, opakowanie jest uszkodzone, to taka informacja MUSI znaleźć się na protokole.


 


POLECAM I GORĄCO ZACHĘCAM DO ZAKUPU


J.K.



Pozdrawiam, Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dobry zawodnik. Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz przykurierze, stwierdzasz że nie działa, zgłaszasz reklamację i dostajesz nowego Breitlinga. Tak widze tę procedurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem bez kuriozalnych i zmyślonych opisów, ani chamskich podróbek.....ale skoro temat "majstersztyki" to jeden koleś na OLX - sprzedając divera seiko - określił bransolete zegarka typu shark mesh jako "pussy magnet" !

Hehe - ciekawy pomysł

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa kreatywność! :D . Ciekawe, jak na to wpadł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe, jak na to wpadł?

Nie wiem - może jakas "miejska legenda", albo sobie sam wydedukował na podstawie jakiegoś podrywu

Chociaż zdarza się że pewne zegarki przyciągają uwage płci przeciwnej bardziej. Ja np mam tak że jeśli już jakaś kobieta ma do mnie zagadać w temacie zegarka, w ogóle zwrócić uwage nie tylko wzrokowo ale i zapytać o niego, to najszybciej będzie to diver z pomarańczową tarczą

Algorytmu ciekawości nie próbowałem nigdy rozwiązywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy może ktoś taki zegarek jak Sykline Autoamtic 36668 lub samą markę Sykline ? Jest na allegro za nieco ponad 200 zł i jestem ciekaw opni na ten temat. Poza sama stroną producenta naprawde ciezko znalesc jakiekolowiek opinie na temat tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro często pokazują sie zegarki z przemalowanymi tarczami, ale żeby tak, że autentycznie rzygać się chce, to dopiero teraz widzę. Najwidoczniej w geesie była przecena na olejną i gość po malowaniu ściany w wychodku machnął jeszcze z rozpędu tego biednego Corteberta:

 

https://allegro.pl/oferta/cortebert-meski-duzy-zloto-14k-lata-80-7891639314

post-106853-0-67948600-1552406855_thumb.jpg

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Kolegów.

Na Allegro jest "ciekawa" Delbana   https://allegro.pl/oferta/delbana-zegarek-nareczny-lata-50-60te-7886223336 .

Wstawiam tekst oferty:  " tak jak widać na zdjęciach, Belbana  zegarek szwajcarski   z lat  50-60tych ,kompletny, koperta w dość  ładnym stanie, całość  w    dobrym stanie można napisać,że tylko dobrym stanie, przez lata niedotykana i przeleżał ten zegarek w szufladzie, obudowa  ciekawa ,dość zdrowa bez śladów wgnieceń czy uszkodzeń mechanicznych  ale ma wżery   . ja uważam jak na używany zegarek i jego lata to w  dobrym stanie, jest sprawny i na    chodzie ,werk    ciekawy  i     sygnowany co widać, opisuje tak jak ja to widzę!  ostatnie 40 lat przeleżał w szufladzie,  średnica koperty  z koronką    to  36 mm,  cyferblat  oryginalny   czytelny i stan widać  , zawsze to wiekowy zegarek!   , szkiełko  widać  ,przy zakupie proszę się sugerować zdjęciami  i wszystko widać i tak to sprzedaje, nie picuję i nie czyszczę zegarków do sprzedaży!, koronka jest, sekundnik, wskazówki chodzą , balans sprawny  i sprężyna cała,przy nakręcaniu czasami  jest przeskok?  ponieważ to lata przeleżało więc musi się stopniowo rozchodzić,  na zdjęciach odbite światło aparatu foto sprzedaje jako sprawny  na innej mojej aukcji wystawiam podobne zegarki , zawsze sprzedaje jako przedmiot używany..polecam i zapraszam".

Może ktoś wrzuciłby jeszcze zdjęcie.

Pozdrawiam

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzuciłby jeszcze zdjęcie.

 

post-75614-0-40451100-1552923051.png


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podejrzewam jakiś starszy gościu - pamiętam jego starsze konta allegro i też tak było pisane

Przyczyn może być kilka ... od wieku po dysleksje czy tym podobne przypadłości

Celowo tak nie pisze to pewne, za to aukcje są OK nic nie czaruje i nie koloryzuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc w zdjęciu, ale do kompletu potrzebne jest zdjęcie mechanizmu, bo tam jest jajko niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... rzeczywiście.
Nie zauważyłem. :D

Tak na szybko screen z fona

1e609bf5d1ec1503f4cd5e822943f692.jpg

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, pojawił się w tym temacie już w grudniu i wg Allegro został sprzedany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet żeśmy podśmiechujki robili, że się gościu mocno zdziwi jak mu się o północy model zmieni.

 

Ale widać do tej pory jeszcze mu się nie zmienił


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie datownik się nie zmienia i stwierdził, że to taki model ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.