Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Recommended Posts

Guest Perrelet
Serio? Mój Boże, chyba mnie pomyliłes z kimś innym :)

Wiec wyjaśniam, dobrze wiem o cenach tych modeli - natomiast bez wątpienia jak na zegarek jest to dużo, a i na Allegro nieczęsto bywają takie ceny za jeden czasomierz. Stąd też i link, bo jest to majstersztyk...cenowy. Proste.

Bardzo precyzyjnie odpowiedziałeś Z24, ale żeby byc już całkiem precyzyjnym a raczej konsekwentnym to trzeba zauważyc że temat "Majstersztyki wystawiennicze na Allegro" został założony w dziale "PODRÓBKI NA AUKCJACH" co powoduje że fakycznie twój post nie ma większego sensu ponieważ zegarek który przywołałeś jest bez wątpienia oryginalny. Myślę że twój post powinien się znaleźc raczej w temacie ciekawostek na Allegro. Ja odpowiedz Z24 traktuję nie tyle jako negację twojego postu ile zwrócenie uwagi że nie znalazł się tam gdzie powinien. Swoją drogą nie sądzę aby ten zegarek mógł się sprzedac za pośrednictwem Allegro, ale kto wie kto wie....

Guest Classified
co powoduje że fakycznie twój post nie ma większego sensu ponieważ zegarek który przywołałeś jest bez wątpienia oryginalny. Myślę że twój post powinien się znaleźc raczej w temacie ciekawostek na Allegro.

Masz rację :) Ale wkurza mnie mówienie o całym poście jako niemerytorycznym, wzmianka o tym zegarku jest na koniec posta.

Swoją drogą nie sądzę aby ten zegarek mógł się sprzedac za pośrednictwem Allegro, ale kto wie kto wie....

Wiesz, mnie uderzyła "przesyłka kurierska 50 zł" jako opcja wysyłki. Ponad pół miliona bałbym się tak wysłać :blink:

Guest Perrelet
Masz rację :)

Wiesz, mnie uderzyła "przesyłka kurierska 50 zł" jako opcja wysyłki. Ponad pół miliona bałbym się tak wysłać :blink:

He he no faktycznie niezły numer z tym kurierem....ja bym w cenie zaproponował dostarczenie przez firme ochroniarską

http://allegro.pl/item619299483_zegarek_ro...2_kamienie.html

podejrzany.ale fachowcem nie jestem..ocencie go... :)

No to ktos umoczyl, 99% podroba

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

Adam Wisniewski - Snerg

Witam wszystkich, pierwszy post na forum (długo was już czytam, jeżeli to ma oczywiście znaczenie), nie mogłem się oprzeć czegoś takiego to jeszcze nie czytałem i myślę że to nowa linia Omegi tzw "rządowa serweta"

http://www.allegro.pl/item635203526_omega_...on_no_7448.html

Podróba.

Oryginał ma bardzo delikatnie wygrawerowane cyfry rzymskie na bezelu.

Nie wiem czemu w podróbach są bardzo głębokie tak jakby zamiast grawerowanie po prostu je odlano.

...

Nie wiem czemu w podróbach są bardzo głębokie tak jakby zamiast grawerowanie po prostu je odlano.

Ponieważ odlewać jest duuuuuużo taniej przy masowej produkcji :)

oto ciekawostka z dzisiejszego przeglądu:

Witam mam dziś do zaoferowania wspaniały zegarek marki OMEGA seamaster chronometer i jest to CHRONOGRAF!!!!! tzn że zegarek sam nakręca się podczas noszenia zegarek jest używany 3 miesiące w stanie bdb-. Zegarek przywiuzł mi Tata z Afganistanu sprzedaje bo dostałem nowy :lol: zapraszam do licytacji BCM!!!!

Pisownia oryginalna :)

no co Ty? z takim PAMEM w połączeniu z dresem byłbyś królem dzielni...;) nie ma co piękny.... napewno orginał a certyfikat autentyczności pies zjadł:):):P

Opis kwiecisty, ale zegarek jak najbardziej OK, gdzies byl niedawno watek o podobnym. Na konkurencyjnym forum tez cos mozna przeczytac. A cena coz - jest wart tyle, ile ktos chce zaplacic - na razie nikt nie chce.

Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Guest Blaz
Opis kwiecisty, ale zegarek jak najbardziej OK, gdzies byl niedawno watek o podobnym. Na konkurencyjnym forum tez cos mozna przeczytac. A cena coz - jest wart tyle, ile ktos chce zaplacic - na razie nikt nie chce.

Obserwowałem tą aukcję już wcześniej. Dawał cenę dokładnie dwa razy niższą i nikt nie kupował. Z wyższą kupi? :) A zegarek jest rzeczywiście cudny i o nim marzę.

http://www.allegro.pl/item657407466_007_ze...mesa_bonda.html

Jeśli sie mylę proszę o klapsa , ale to raczej kopia omegi z ostatnich lat ... kilkanaście lat temu to raczej inne modele były.

Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Dobre , może ktoś jeszcze podbije ;)

Przecież i tak ta aukcja jest podbijana.

Jakim trzeba być idiotą żeby licytować Rolexa day date bez... daty????

No chyba że ktoś chce jednak za 100 zł dostać (pewnie sądowo) oryginał.

Przeczytajcie strone "o mnie" jednego z licytujących.

Przecież i tak ta aukcja jest podbijana.

Jakim trzeba być idiotą żeby licytować Rolexa day date bez... daty????

No chyba że ktoś chce jednak za 100 zł dostać (pewnie sądowo) oryginał.

Przeczytajcie strone "o mnie" jednego z licytujących.

HMMM może to jest metoda właśnie na smroda ;) , kupić i żądać oryginalnego produktu ! ? tym bardziej ze sprzedający zapewnia o tym że zegarek jest oryginalny !

Co innego gdy sprzedający mowi o replice ! ?