Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe koleżka z tej aukcji przegląda forum, bo napisał do mnie na gg z małymi pogróżkami, że mi nekrolog napisze... :mellow:

 

a to już są groźby karalne więc jakbyś się uparł to koleś może być nieźle udupiony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale szkoda czasu na takie sprawy tym bardzie że to tzw. "dziecko neostrady"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wam wszystkim oburzają mnie wasze odpowiedzi nudzi się wam wszystkim w szczególności temu co mi na gg pisał myślał że mnie wystraszy w jakiś sposób ale mu się nie udało tak jak jemu wcześniej napisałem możecie przyjeżdżać z prokuratorem z sądem z policją z kim chcecie nawet z Michelem Jacksonem jak będzie was to satysfakcjonowało zegarek jest sprawdzony i ORGINALNY jak pisałem w opisie nie sprzedaje niczego na kilometry pierwszy przedmiot który wystawiłem by go sprzedać ale widzę że ludzie są zawistni i pełni obłudy taki kraj podać adres udowodnię każdemu że zegarek jest autentyczny zdjęcia nie są dobrej jakości ale spieszyło mi się wyjeżdżam za granice i nie miałem czasu by szukać lepszego aparatu ludzie darujcie sobie weście się lepiej za dojenie krów lub byków jak kto woli a nie legactwo samo siedzi i szuka sensacji by się zaspokoić że komuś dogryźli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, fakemaster,

Nic Ci nie zazdrościmy.

 

Dlaczego wiemy że to podróba?

BO YACHT MASTER NIE MA PRZESZKLONEGO Z TYŁU DEKLA.

Nie spodobała się nam próba sprzedaży ewidentnej podróby za taką cene (której daleko i tak do ceny oryginału).

 

Cieszę się że usunąłeś swojego rolnixa. To naprawde była rozsądna decyzja.

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na jednym z tych zagranicznych wyjazdów udało mu się na ulicy kupić tego "orginalnego" Rolexa :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na jednym z tych zagranicznych wyjazdów udało mu się na ulicy kupić tego "orginalnego" Rolexa :mellow:

Od murzyna co potrzebował kase do kasyna..

i oddał za kilka dolców bo na stole była fura pieniedzy i nie miał jak sprawdzic bo zabrakło mu 2 dolce hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam że nie usuną tylko połakomią się na prowizje za wystawienie przedmiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam że nie usuną tylko połakomią się na prowizje za wystawienie przedmiotu.

heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item940500046_zegarek_meski_panerai_radiomir_historic_pam_210.html

/ciekawe z kad byli ci rzeczoznawcy pewnie z mongoli lub chin/

w tym dekiel jest "cud"

powala symetria napisów /widocznie poczatkujacy czajnik obsługiwał tłocznie/

http://www.allegro.pl/item946142228_luminor_panerai.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do zaoferowania stylowy zegarek Girard Perregaux znaleziony w nowym domu który kupiłę nie wiem czy to jest orginalny bo ja sie zajmuje telefonami a nie zegarkami może jest orginalny mi się wydaje że wystarczy założyć baterie i bedzie działać ale nie wiem jest bardzo ładny zegarek po pierwsze widać na zdjeciach brakuje tylko zaczepki od zapinania widoczne na zdjeciu.Miłej licytacji.Wpłata pszekazę pocztowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszystkim oburzają mnie wasze odpowiedzi nudzi się wam wszystkim w szczególności temu co mi na gg pisał myślał że mnie wystraszy w jakiś sposób ale mu się nie udało tak jak jemu wcześniej napisałem możecie przyjeżdżać z prokuratorem z sądem z policją z kim chcecie nawet z Michelem Jacksonem jak będzie was to satysfakcjonowało zegarek jest sprawdzony i ORGINALNY jak pisałem w opisie nie sprzedaje niczego na kilometry pierwszy przedmiot który wystawiłem by go sprzedać ale widzę że ludzie są zawistni i pełni obłudy taki kraj podać adres udowodnię każdemu że zegarek jest autentyczny zdjęcia nie są dobrej jakości ale spieszyło mi się wyjeżdżam za granice i nie miałem czasu by szukać lepszego aparatu ludzie darujcie sobie weście się lepiej za dojenie krów lub byków jak kto woli a nie legactwo samo siedzi i szuka sensacji by się zaspokoić że komuś dogryźli

Zle trafiles kolego,bo tutaj akurat wiemy o czym mowimy.Sa tutaj ludzie,ktorzy posiadali dziesiatki Rolexow i naprawde maja o tym pojecie,na pewno wieksze niz Twoj znajomy,ktory powiedzial Ci (z reszta blednie),ze to oryginal.Mimo,ze rolki to zupelnie nie moja dziedzina,to nawet ja zauwazylem,ze to Chinska tandeta.Jesli szef zrobil Ci taki prezent,to znaczy,ze Cie bardzo nie lubi. (-;

Tak wyglada tyl yachtmastera ze zdjeta naklejka:

Rolex%2016622%20Yacht%20master%20steel%20And%20Plat%20%20OFF%20118%20Back.jpg

A tak z naklejona:

ymr1.jpg

Edytowane przez Jimmi

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałem zapytać o pewien zegarek:

http://www.allegro.pl/item955722664_chronograf_seiko_7t32_7o60_1zl_bcm.html

Czy jest to orginał? jakoś nie mogę o nim nic w internecie znaleźć, może źle szukam ale wpisując mechanizm i to oznaczenie 7o60 nie ma wyników?

Pozatym chciałem zapytać ile może być warty ten model, i jak stary on jest (1999 - 2003?)?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

MAM DO SPRZEDANIA PIĘKNY ZEGAREK TUDOR W KOPERCIE ROLEX.ZEGAREK JEST 100% ORGINALNY.NALEŻAŁ DO MOJEGO OJCA,KTÓRY MI GO DAŁ.JA MAM JUŻ PODOBNY WIĘC TEN SPRZEDAJE.ZEGRAEK W ZASADZIE NIE MA ŻADNYCH ŚLADÓW UŻYTKOWANIA NOSZONY TYLKO OD ŚWIĘTA.NIESTETY PUDEŁKO WRAZ Z DOWODEM ZAKUPU W W AUTORYZOWANYM SKLEPIE GDZIEŚ SIĘ ZAPODZIAŁY RAZEM Z DODATKOWYMI PRZEDŁUŻENIAMI DO BRANSOLETKI GDYŻ OJCIEC MIAŁ BARDZO SZCZUPŁĄ RĘKĘ.W SKLEPIE ZEGARMISTRZ POWIEDZIAŁ ŻE JEST TO ORGINAŁ LECZ ZA POTWIERDZENIE ORGINAŁU MUSZĘ ZAPŁACIĆ(NIE MAŁO).ZEGAREK NIE MA ŻADNYCH UKRYTYCH WAD ITP.CHODZI BEZ ZARZUTU.DOPUKI BYŁ NA GWARANCJI BYŁ SERWISOWANY.TO BYŁ POCZĄTEK LAT OSIEMDZIESIĄTYCH.ZEGAREK WYSYŁAM Z USA.FIRMĄ KURIERSKĄ WIĘC PROSZĘ WZIĄŚĆ POD UWAGĘ ŻE PRZESYŁKA IDZIE DO 14DNI

 

"Ładny", czytelny tekst. Wzruszająca jest szczególnie "szczupła ręka ojca".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

Witam i Pozdarawiam wszystkich kupujących oraz sprzedających.Jestem początkującym allegrowiczem ale napewno jak ktoś mi zaufa,nie będzie żałował..Mam do sprzedania zegarek bardzo dobrej i szanującej się marki BREITLING..Sprzedaję dwa zegarki,które dostałem w prezęcie,na innej aukcji wystawiłem ARMANI..Nie znam się na zegarkach poprostu nie przywiązuję uwagi.Cenię sobie dobre marki,ale lubię zegarki sportowe i mam Casio,do którego się przywiązałem.BREITLINGA dostałem od Brata,z USA..Zegarek sprzedaję jako używany ponieważ parę razy go użyłem ale jego stan jest idealny jak nowy..Powiem szczeże że nie słyszałem o tej firmie BREITLING,bo tak jak pisałem nie jestem zwolennikiem zegarków..Nie lubię jak coś się kuży i niszczeje,a napewno ktoś będzie zadowolony..Zegarek wygląda Bogato na ręku,i żuca się w oko..Widać że nie jest to jakaś tania tandeta..Ja osobiście cenię sobie dobre marki,i nie jeżdżę Oplem tylko Lexusem.Poprostu jeden lubi zegarki,drugi złoto.Ja kocham się w samochodach i dobrych markowych ciuchach..Noszę zegarek firmy Casio ale nie jest to zegarek tani..Pytałem kolegi i powiedział że Breitling,jest to bardzo droga marka.Nie wiem ile kosztował w Usa,ale napewno sporo.Nie będę się rospisywał,napewno ktoś kto ceni sobie tą markę wie o co chodzi...Zapraszam do licytacji..I nie życzę sobie żadnych Negatywnych komętarzy bo napisałem uczciwie i naprawdę moja wiedza na ten temat jest bardzo mała..Dziękuję Pozdrawiam..Podaję numer tel..,xxx xxx xxx

 

"żuca się w oko.."

 

Tekst o drugim zegarku, a może o tym samym ;)

 

Witam wszystkich allegrowiczów i serdecznie Pozdrawiam.Pomimo małej ilości komętarzy zapewniam że jestem osobą uczciwą i nic nie ukrywam.Sprzedaję zegarek renomowanej marki ARMANI..Ktoś kto ceni sobie elegancję i luksus zapewniam że będzie zadowolony...Nie znam się na zegarkach,jest to prezent za dobrą i uczciwą pracę,od mojego szefa we Włoszech..Zegarek jest nowy lecz parę razy założyłem go do kościoła,i sprzedaję jako używany,ale jego stan jest idealny..Mam też zegarek czołówki światowej firmy BRETILING,który dostałem od Brata,przysłał mi ze Stanów..Parę razy go założyłem na rękę..Są to zegarki wizytowe i Bardzo Bogato wyglądają na ręku..Nie przywiązuję uwagi do zegarków,poprostu lubię bardziej sportowe i z tego względu,nie chcę żeby się kużyły w szafie,a napewno ktoś kto kupi będzie zadowolony...Z tego co wiem zegarek który dostałem od szefa czyli ARMANI kosztuje 740euro we Włoszech,oglądał kolega w Rzymnie w sklepie Armanniego..Natomiast na temat Breitlinga nie mogę powiedzieć nic,bo nie pytałem Brata o cenę.Ale z tego co wiem Brat ceni sobie dobre i eleganckie marki,tak że napewno nie był to zakup za małe pieniądze...Jest to model którego nie ma jeszcze na Polskim rynku...Generalnie wystawiam na aukcję,bez wiedzy i napewno ktoś kto się na tym zna będzie zadowolony.Nie będę się rozpisywał,bo naprawdę nie jestem handlażem,i moja wiedza na ten temat jest bardzo mała..Zapraszam do licytacji..Nie życze sobie Negatywnego Komętarza,bo jestem osobą uczciwą..Dziękuję.Pozdrawiam...

Edytowane przez Temption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-1528-0-99951700-1331344451.jpg

post-1528-0-37126900-1331344450.jpg

Edytowane przez armal

Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek wyglada na oryginal

aukcja bez ceny minimalnej

dziwna strategia sprzedawcy

chyba chlopina nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji prawnych w przypadku wygrania przez kogos takiej aukcji.

 

 

http://www.allegro.pl/item896412048_patek_philippe_geneve_ref_5080_gold.html

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15871301

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popłakałem się?

 

Na Allegro zaistniała nowa marka Zegarkowa - CJIABA !!

 

 

 

Te zegarki chyba naprawde sie tak nazywaja...

Edytowane przez zbyszke

Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zegarki chyba naprawde sie tak nazywaja...

 

Ja też myślałem, że sprzedawcy nie znają cyrylicy i po prostu piszą taką kuriozalną nazwę. Okazuje się jednak, że coś takiego jest produkowane. Gdzie, to chyba wiadomo. Nazywa się CJIABA i wykorzystuje podobieństwo napisu JI do rosyjskiego Ł.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.