Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ALAMO
Przecież i tak ta aukcja jest podbijana.

Jakim trzeba być idiotą żeby licytować Rolexa day date bez... daty????

No chyba że ktoś chce jednak za 100 zł dostać (pewnie sądowo) oryginał.

Przeczytajcie strone "o mnie" jednego z licytujących.

 

Byłoby nawet interesujące, gdyby nie to że osoba "domagajaca się oryginalnych Roleksów" ;) wystawiła wcześniej pozytywy za coś takiego :

http://www.allegro.pl/item634262861_634262861.html

:)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ja to widze ze bedzie sie domagac oryginalu - strachy na lachy


Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Koledzy, można prześledzić - jak komuś się chce - te i podobne aukcje i okaże się, że jest wielu sprzedających podróbki, którzy się wzajemnie wspierają. Wymiana komentarzy, podbijanie cen, fikcyjne kupna itp. Wszystko, by sprawić wrażenie, że ten, kto te zegarki kupuje, jest z nich zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item678195015_poljot_szturmanski.html

 

Nie wiem na ile ten zegarek jest oryginalny, no ale w sumie coś tam jest, nie?? :lol:

 

Ten zegarek był już chyba kiedyś omawiany w dziale radzieckim. Jeśli jest to ten sam zegarek, to w środku "siedzi" werk Wostoka 2234, który z Poljotem ma niewiele wspólnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Co to jest za zegarek to ja dobrze wiem, chodzi o to że zdarza się wiele "składanek" :lol: Ale jeśli oryginał to niezła gratka dla kolekcjonerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czasem warto kupić "cudo" - nabyłem swego czasu: "poljota" 17j w kopercie łucza i z 2209 rakiety w środku - potworek niby ale wszystko w stanie fajnym - no i został dawcą dla 3 zegarków którymi się teraz cieszę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiemy do czego służy "Rolex" i po co się go nosi:) ...świeżynka z Allegrosza poniżej:

 

"Dzisiaj do zaoferowania mam podróbkę zegarka firmy ROLEX. Zegarek znalazłem podczas porządków w szafce. jest on w pełni sprawny, tylko bransoletę należy wymienić.

Na tarczy zegarka są napisy:

ROLEX

OYSTER PERPETUAL DATE

EXPLORER II

Na około z tyłu zegarka sa napisy:

WATER RESISTANT, QUARTZ, SWISS, MOVEMENT

 

Pragnę jeszcze dodać że zegarek posiada fosforyzujące wskazówki, przez możemy odczytywać godzine nawet gdy jest całkiem ciemno.

Ten zegarek jest wprost stworzony dla ciebie. Idealnie nadaje się do wyrywania dziewczyn na różnego rodzaju dyskotekach lub też zwykłych wypadach na miasto. Jest niemal pewien że żadna się tobie nie oprze z takim zegarkiem na ręku. Jest to również idealny prezent, dla męża, lub chłopaka. Koledzy z pracy będą zazdrościć tobie takiego zegarka. Może to być twoja przepustka do awansu lub na wyższy stopień w szkole. Pragnę również dodać że zegarek ten idealnie komponuje sie z zimnym łokciem, co zapewni ci prawdziwy szacun na dzielni."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz już wiemy do czego służy "Rolex" i po co się go nosi:) ...świeżynka z Allegrosza poniżej:

(...)

 

Zapomniałeś napisać, że to wszystko można mieć za 30 złotych w "Kup Teraz" ;) .

Zgłoszone, zobaczymy...


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Nie trafiałem w przycisk zgłaszania podróbek ze śmiechu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Nie trafiałem w przycisk zgłaszania podróbek ze śmiechu. ;)

 

Dla mnie to sobie koleżka łacha drze - "doskonale się komponuje z zimnym łokciem" :)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha co za kolo :)

Na dzielni możemy dostać co najwyżej po ryju xD

Dziewczyny to jedyne co mogą zrobić to wyśmiać :)

Przepustka hahahaha

Wiedziałem że są pajace na świecie ale żeby aż takie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=705806753

 

Mam do sprzedania zegarek SEIKO, japońskiego producenta wykonującego zegarki wysokiej klasy i jakości.

Można powiedzieć, iż zegarek jest nowy, nie posiada żandych oznak użytkowania. Nie posiadam niestety oryginalnego pudełka.

Jednakże cena jest niezwykle atrakcyjna.

Z tyłu na odwrocie zapisany jest dany model: 7T32-6A5A . Wystawiony zegarek został zakupiony w Niemczech przez moja babcie,

sprawdzałam w Internecie dany model, jest rzadko spotykany, na polskiej stronie- Allegro, nie ma takiego zegarka.

Dany przedmiot był u zegarmistrza w celu sprawdzenia czy posiada jakiekolwiek medykamenty, takich owych nie posiada.

Cena jaka jest zamieszczona jest adekwatna do opinii zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne "znalezisko" ...

 

http://allegro.pl/item734818517_zegarek_omega_tanio_automat_bcm.html

 

opis jest tak wyczerpująco profesjonalny, ze dla "nieklikatych" pozwolę sobie wkleić B)

 

Witam

 

Mam dziś na sprzedaż zegarek który znalazłem podczas przeprowadzki. Zegarek dostałem na 18 urodziny ale okazał się to nie trafiony prezent bo nie noszę zegarków i przeleżał gdyż go nie nosiłem. Nie mam pojęcia co to za model gdyż nie odnalazłem pudełka ani żadnych papierów do niego wiem tylko że jest firmy OMEGA. Z tyłu zegarek posiada jeszcze folie ochronną.

 

Jest to zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem. Ruch nadgarstka podczas noszenia zegarka na ręku powoduje, że wahnik ? ciężarek w formie półkola, poprzez system kółek naciąga sprężynę zegarka.

 

Aby zegarek z automatycznym naciągiem działał, należy go nosić. Poszczególne mechanizmy mają różną rezerwę naciągu (od 24 do 52 godzin). Jednakże nie noszony musi się zegarek w końcu zatrzymać.

 

Sprzedaje więc sam zegarek bez pudełka , gwarancji i instrukcji (jak znajdę to dodam).

 

Licytacja rozpoczyna się od 1 zł za ile zostanie wylicytowany za tyle zostanie sprzedany.


jak zwykle pozdrawiajacy...

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.