Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Różnice są widoczne: zwróć uwagę na rozlane litery G oraz C w napisie G-SHOCK na bezelu. Niestety na zdjęciu katalogowym jest data, a na podróbce wyświetlana jest godzina, więc ciężko porównać, ale to czcionki są inne. Ponadto ten "bębenek", który jest odpowiedzialny za wskazanie funkcji zegarka, jest dużo mniej precyzyjnie wykonany w podróbce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj parę stron do tyłu, wrzuciłem poradnik jak odróżnić podróbki GG.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake jak się patrzy :D

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o zamawianiu zegarków z eglobalcentral? są dużo tańsze tylko pytanie czy oni wysyłają orginalne?

Ma ktoś doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne. 3/4 tego forum tam zamawia.

 

Tylko jeśli planujesz zamówić GG-1000, to najpierw obejrzyj film Mateja o tym modelu, potem mój (od 31:43) o PRG-280 z tym samym układem i dopiero potem podejmij decyzję.

 

https://youtu.be/KFvIwEoCdhk

 

https://youtu.be/U9qQ7bsLCOY

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przydatne informacje.

Chyba jednak go odpuszczę na rzecz :)

GAW-100B-1AER

 

Oryginalne. 3/4 tego forum tam zamawia.

Tylko jeśli planujesz zamówić GG-1000, to najpierw obejrzyj film Mateja o tym modelu, potem mój (od 31:43) o PRG-280 z tym samym układem i dopiero potem podejmij decyzję.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co powiecie o tym wyglądał dobrze zdjecia troche kiczowate zanim przeczytalem wskazówki zawarte u was na forum to juz zdążyłem kupic przesylka 2-4 dni no ale z Singapuru ... więc moje pytanie jest następujące jest taki g shock jak GD-100GB-1D ?

 

 

 http://www.creationwatches.com/products/casio-g-shock-57/casio-g-shock-gd-100gb-1d-gd-100gb-1-mens-watch-2951.html?currency=GBP&gclid=Cj0KCQjw5fDWBRDaARIsAA5uWTgb7RvlY6VlyXt3oPrqR3XUwfnGxlwRw9qD_eKWU_x_cCjEw5n9f4waAltKEALw_wcB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creationwatches raczej nie sprzedaje fejków, także sądzę, że nie ma się o co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bogu no tam niby pisze ze "genuine" itp. Tyle że widzialem taki podel tylko z jakąs dodatkową cyferką na koncu i mial automatyczne podswietlenie wiec z tego wzgledu pytam czy to nie jakis podrabiany podrabianiec i nawet casio moze nie wiedziec o takim modelu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bogu no tam niby pisze ze "genuine" itp. Tyle że widzialem taki podel tylko z jakąs dodatkową cyferką na koncu i mial automatyczne podswietlenie wiec z tego wzgledu pytam czy to nie jakis podrabiany podrabianiec i nawet casio moze nie wiedziec o takim modelu ;p

Każdy GD-100 ma automatyczne podświetlenie. Dodatkowa literka/cyferka na końcu symbolu zegarka może oznaczać inną wersję kolorystyczną, ew. edycję limitowaną, ale wszystkie GD-100 niezależnie od wersji mają tą samą elektronikę, także również identyczne funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o ocene tego zegarka. Dziękuję

post-64238-0-99771200-1526326761_thumb.jpg

post-64238-0-01709600-1526326918_thumb.jpg

post-64238-0-68865200-1526326975_thumb.jpg

Edytowane przez henex1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba wyżej są ori. Ten GD nawet po modzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w ocenie tego Baby-G.

zastanawia mnie mało złoty napis Baby-G i protection oraz biala czcionka nad przyciskami (zamiast szarej). czy to jakaś inna wersja?

1aa2bb76dfce8de11b996399f9201256.jpg49bc1122feac1bd371c97c41cb7fd09b.jpg4a854e7afe52d1b89c285f139aa016ed.jpg

2db427c69cf0cde89abd431a03cf770c.jpgc8fa5931ddeda4c3322d11ad9cfaa897.jpg

Edytowane przez tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.... też nie widziałem w oryginalnych takiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jednak czy warto w ogóle ładować kolejne 20 zł na te przedłużenie gwarancji ? Co prawda to żaden pieniądz, ale jak to wygląda w praktyce ktoś wie ? W ogóle nie mogę znaleźć informacji czy gwarancja to jest producenta czy sprzedawcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jednak czy warto w ogóle ładować kolejne 20 zł na te przedłużenie gwarancji ? Co prawda to żaden pieniądz, ale jak to wygląda w praktyce ktoś wie ? W ogóle nie mogę znaleźć informacji czy gwarancja to jest producenta czy sprzedawcy ?

Moim zdaniem i wielu innych nie warto wydawać kolejnych pieniążków, mimo, że to tylko 20 zł w przedłużenie gwarancji jeżeli chodzi o te tańsze zegarki. Ale zrobisz jak zechcesz. Serwis Zibi też ma "średnie" opinie-tak w uproszczeniu, ale to już inny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona gwarancja to pewny atut przy ewentualnej odsprzedaży zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie potrzebuje info czy to jest fake czy ori. Mam narazie tylko jedno foto.

Czy w mudmasterze nie ma nr ser jak np w rangemanie ?

Oki dwa zdjęcia

post-77551-0-49710700-1528286964_thumb.jpg

post-77551-0-76341500-1528286982_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam. Panowie potrzebuje info czy to jest fake czy ori.

Czy w mudmasterze nie ma nr ser jak np w rangemanie ?

Podróbka.

 

Ani w Mudmasterze, ani w Rangemanie nie ma numeru seryjnego, a jedynie we wszystkich zegarkach z panelem solarnym Tough Solar jest kod z datą produkcji i fabryką, którą opuścił zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.