Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

nie uznaje i nie wezme do reki, a już o kupnie mowy nie ma, nawet z ciekawości,bo co w nich może być ciekawego?

materialy podlej jakości o nieznanym składzie chemicznym, co w przypadku osob z alergia jest nie bez znaczenia, rozwiązania techniczne proste, by nie powiedzieć prostackie, zero wsparcia serwisowego,bo tez który złodziej o to zadba, no i wstyd jeśli, ktoś zobaczy to na moim reku, dla mnie najprostszy i najtańszy oryginalny zegarek jest tysiąckrotnie bardziej wartościowy i fajny niż badziew udający cos czym nigdy nie będzie, amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybrałem jednak G-9000 u tego właśnie sprzedawcy. G-9400... jak dla mnie jednak za duży, do tego zegarka trzeba być "kawał chłopa" i łape mieć jak bochen chleba:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybrałem jednak G-9000 u tego właśnie sprzedawcy. G-9400... jak dla mnie jednak za duży, do tego zegarka trzeba być "kawał chłopa" i łape mieć jak bochen chleba:) Pozdrawiam

Spokoooojnie - ponosisz Mudmana, przyzwyczaisz się do jego wielkości, to potem przyjdzie czas na Romana. Ja też zaczynałem od AWG-M100, potem Roman, a teraz Mudmaster, a nadgarstek mi akurat schudł w funkcji czasu z 18,5cm na 18cm. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od drugiej strony trzeba zacząć. :P

Najpierw GX-56 i po tygodniu Roman staje się malutki.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od drugiej strony trzeba zacząć.

Najpierw GX-56 i po tygodniu Roman staje się malutki.

Oo, to, to. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do rozmiaru sa dwie szkoły, jedna mowi ze rozmiar..hi..hi ma znaczenie, druga temu zaprzecza, osobiście skłaniam się ku tej pierwszej, co nie znaczy ze każdy ma tak robic, dlaczego ma znaczenie? ano dla wygody, i tylko dlatego. Druga sprawa,ze dodatkowo te fajne duże zegarki często tez sa..drogie..wiec ze sknerstwa trzymam się kurczowo tych średnich i małych, chociaż mam trzy większe, ale w tych paraduje tylko po chałupie,bo nie chce żeby ktoś powiedział ze wyglądam jak kot w siedmiomilowych butach.. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze ten G-9000 świetny:) podoba mi sie jak... nie będę mówił co :D 

Może uda sie upolować GX-56 1A w jakichś sensownych pieniążkach, bo na allegro widuję tylko te czarne modele... Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze ten G-9000 świetny:) podoba mi sie jak... nie będę mówił co :D

Może uda sie upolować GX-56 1A w jakichś sensownych pieniążkach, bo na allegro widuję tylko te czarne modele... Pozdro.

 

 

GX-A  nowego tylko z zagramanicy , i to nie będą sensowne pieniądze :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uda sie upolować GX-56 1A w jakichś sensownych pieniążkach, bo na allegro widuję tylko te czarne modele... Pozdro.

W sensownych pieniążkach, to można upolować GX-12B.  :P


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś czy to jest oryginalny Zegarek ??

Wydaje się wszystko oki ale te podróbki robią takiej jakości ze mam opory.

 

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-gw-a1100-CID87-IDs2NbH.html#7fb9f7de7e

 

dla porównania

 

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_gw-a1100-1a3.html

 

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar jest OK ,pisze że ma papiery do niego i gwarancje a cena niska bo pasek zdecydowanie do wymiany a i kolorystyka taka sobie.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori ale tanio nie jest jak za używkę ;)

w ogóle ich nie ma, nawet używek, sam szukam i nigdzie nie ma a jak są to koło 2000zł używki


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi napisał że tam kupować to loteria bo można trafić jakiś z uszkodzonym modułem...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 3/4 Mudmasterów na tym forum stamtąd pochodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie jakiś uszkodzony to jak u nich z gwarancją?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, bo nie miałem okazji tego przećwiczyć. Najlepiej spytać tego, kto napisał Ci, że tam oferują zegarki z uszkodzonymi modułami - on w takiej sytuacji na pewno ćwiczył gwarancję sklepu eglobal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.