Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma być nie tak? to jest licytacja więc pewnie pójdzie za troche więcej, jak ktoś będzie go chciał w tak zajechanym stanie i pamiętaj, że do końcowej ceny doliczyć musisz oplaty czyli jakieś 20-25% + wysyłka. Gra nie warta świeczki.

Ok.dzięki

 

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oryginał z polskiej dystrybucji. Ale zanim kupisz, sprawdź najpierw cenę na eglobal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oryginał z polskiej dystrybucji. Ale zanim kupisz, sprawdź najpierw cenę na eglobal...

Ok dziękuję za odpowiedź, rzeczywiście ciut taniej będę myśleć . Tu mam na miejscu ale widzę że eglobal wysyła w przeciągu 6-8 dni i darmowa przesyłka. A jak wyglądają sprawy gwarancyjne , wydaje mi się że trzeba do nich odsyłać i jest na 2 lata a tu 3+3 lata i na miejscu . Czy tym nie zawracać sobie głowy mojego wva-510 mam już chyba z 10 lat i gwarancji nigdy nie potrzebował

 

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja w zasadzie nie wygląda. Albo cena, albo gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję w sumie pomogłeś mi podjąć decyzję, a ja lubię być w jakiś sposób zabezpieczony i wybiorę gwarancje Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to już nie podróbka. Powiem Ci że dzisiaj kliknąłem to za 35 zł z alliexperess. Miałem Mudmastera ale kasa była potrzebna a nigdy nie miałem czegoś takiego w rękach i jestem ciekawy jak to na żywo wygląda.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie podróbka,bo chyba czegoś nie ogarniam???

Jakiś Samuel udający GWG :) to co Toto jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to już nie podróbka. Powiem Ci że dzisiaj kliknąłem to za 35 zł z alliexperess. Miałem Mudmastera ale kasa była potrzebna a nigdy nie miałem czegoś takiego w rękach i jestem ciekawy jak to na żywo wygląda.

Na żywo wygląda jak słaba podróba, jeden z pracowników u mnie to nosi.

Edytowane przez karloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karloss za tą kasę chce zobaczyć to na żywo. Synio będzie miał do zabawy.

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na to, ja nie mogłem uwierzyć :(https://youtu.be/1HqnhCEmc6o

Zdjęcia mam na fb Matej Matej Gshock recenzje zegarków.

Ta podróba wygląda jakby bała się trafiać w indeksy, chyba ma jakieś kompleksy niższości ;) Edytowane przez D1V1510N G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafianie w indeksy to chyba jedyny problem tych podróbek, reszta wygląda i działa

idealnie.

Mam dużo zdjęć, mogę się podzielić :-)

Miałem ten zegarek przez kilka dni, spodobała mi się idea g-shocka i zamówiłem

na eglobal GWG-1000, teraz czekam na przesyłkę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karloss za tą kasę chce zobaczyć to na żywo. Synio będzie miał do zabawy.

Marcin ale zdajesz sobie sprawę że w ten sposób wspierasz ten proceder?

Syniowi mogłeś kupić za tą kasę inną elektroniczną zabawkę i z legalnego źródła ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. 

 

Jedyna sytuacja, która msz częściowo "usprawiedliwia" zakup podróbki to chęć zrobienia zdjęć (nakręcenia filmu) porównawczych z oryginałem, żeby ostrzec innych użytkowników. 

 

pozdarawiam, Piowa

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ale zdajesz sobie sprawę że w ten sposób wspierasz ten proceder?

Syniowi mogłeś kupić za tą kasę inną elektroniczną zabawkę i z legalnego źródła ...

Tomek nie chce nic wspierać bo wiesz, że nie noszę podróbek a czysta ciekawość mnie skłoniła.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.