Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Recommended Posts

Ale Triton 100 jest na pasku .

Ale można do niego dokupić kajdan, jakbyś naprawdę szukał, a nie szedł na łatwiznę, to byś znalazł. Na stronie producenta w akcesoriach, proszsz...:

211-0216.1545381003.jpg

https://www.steinhartwatches.de/de/accessoires/uhrenbaender/stahlbaender/stahlband-fuer-triton-100-atm.html

albo czarny, do wyboru (sam taki mam)

211-0079.1545381810.jpg

https://www.steinhartwatches.de/de/accessoires/uhrenbaender/stahlbaender/stahlband-fuer-triton-100-atm-black-dlc.html

Edited by Thomas666

A przeczytałeś dokładnie co tam jest napisane :

Cytuję

ACHTUNG !!! passt nicht für Triton 1000 Titan und Triton 30 .

Po naszemu :

UWAGA !!! nie pasuje do Triton 1000 Titan i Triton 30

No, to zobacz jak "nie pasuje":

32753482294_0f57723f3c_b.jpg

33638278324_a5f29d0eba_3k.jpg

34444264791_7740a7b2ff_3k.jpg

33764647743_e56cee3371_3k.jpg

34574587745_a30bcb080e_3k.jpg

34533613526_83d8c657c1_3k.jpg

37225823165_f35943f444_3k.jpg

Przecież napisałem, że mam... A Niemiec jak ma napisane, że klocki hamulcowe są do passata, to ich do audi a4 nie założy, taki naród, taka mentalność... <_<

@lenybo  nie przekręciłeś gwintu przy skracaniu bransolety? Za mocno dokręciłeś śrubkę i nie trzyma. 

@lenybo  nie przekręciłeś gwintu przy skracaniu bransolety? Za mocno dokręciłeś śrubkę i nie trzyma. 

hej, dzięki za odpowiedź, gdyby to dotyczyło jednego ogniwa, to tak, ale kilka?

Edited by lenybo

Cześć,

Do tej pory tylko obserwowałem temat, ale przyszła pora by dołączyć oficjalnie jak posiadacz Steinharta, także witam Wszystkich serdecznie.

Obecnie posiadam O1 39, zegarek jest jeszcze na gwarancji to już mój czwarty produkt tej firmy i pierwszy raz zdarza mi się ten problem, a mianowicie śruby odkręcają się w trakcie noszenia (dotyczy to kilku ogniw), czy ktoś z Was miał podobny problem, czy wg Was można to zareklamować?

Pozdrawiam!

U mnie też się odkręcały, i podczas noszenia i na rotomacie. Wkręć na bloker do gwyntów, albo na lakier do paznokci. IMO to nie powód do reklamacji.

[quote name="Thomas666" post="2685574" Przecież napisałem, że mam... A Niemiec jak ma napisane, że klocki hamulcowe są do passata, to ich do audi a4 nie założy, taki naród, taka mentalność... <_<

Pisałem ci że ona nie pasuje Nie pod względem ułożenia i dopasowania do zegarka tylko pod względem kolorystycznym Triton 30 ATM jest polerowany błyszczący się ładnie świeci a ta bransoleta jest ze stali która się różni kolorem (Kolor stal nierdzewna matowa ) I w połączeniu z moim zegarkiem na żywo Słabo to wygląda. Bransoleta do niego powinna być polerowana błyszcząca a takiej niestety nie ma w tym rozmiarze.

Dzięki za próbę pomoce.

Edited by KRISTOF_KON

Czy model Ocean 1 (czarny, z bezelem ceramicznym, w wersji 42mm) posiada bezel ze znakami malowanymi, czy grawerowanymi?

W obydwu wersjach bezela znaki są malowane.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Bardzo dziękuję. Może to w przyszłości zmienią, szczególnie, że ostatnio zaprezentowali wersję z zielonym, ceramicznym bezelem, gdzie znaki są już grawerowane.

Dzięki Mam jeszcze org. czarną gumę,ale ta biała bardzo mi się podoba

Mam pytanie odnośnie bransolety 24mm. Z pełnych ogniw polerowana coś na styl Steinhart Ocean One nie wiesz gdzie taką mogę dostać ?

Pasuje ten biały pasek. 

IMO za wąski, szpara z lewej krzyczy...  :wacko:

Ale kolorystycznie fajnie!

Ale kupiłeś tę gumę 24 mm? To może kup 26 mm i lekko wciśniesz. Na białym naprawdę jest temu zegarku fajnie!