Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wjtk123

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Recent Profile Visitors

22 profile views
 1. Gdyby przed końcem moich studiów ktoś mi obiecał taką Cytrynkę, to skończyłbym je ze średnią 5.0 😁. A z ciekawostek, to Certina DS-1 Big Date dostępna dotąd jedynie w kolorze zielonym (jako edycja specjalna) doczekała się nowych wersji kolorystycznych, które chyba na stałe zagoszczą w ofercie Certiny. https://www.certina.com/pl-pl/watch/ds-1-big-date-powermatic-80/c0294261104100
 2. Jak tak dalej pójdzie, to zanim dojdę to poziomu Tudora, to ten pod względem ceny i dostępności będzie on na poziomie dzisiejszych Rolexów 😀. Chyba trzeba zacząć się przyzwyczajać, że z powodu wielkiego pożądania ta marka niedługo przestanie być ,,budżetowym premium", a stanie się marką w pełni luksusową.
 3. IMHO nawet cena od czeskiego dystrybutora jest uczciwa, gdyż w tej półce cenowej konkurencja ma niewiele do zaoferowania.
 4. Oryginalna - w sensie konfiguracja kolorów bezela i tarczy ;).
 5. Zdjęcie nie moje, ale wkleję, bo oryginalna i ładna konfiguracja.
 6. wjtk123

  GERLACH

  Bardzo ładny! Podziel się potem też wrażeniami co do jakości mechanizmu.
 7. Piękny ten Pro-Militari, dla mnie to idealnie ,,polski" zegarek ;). Z danych na stronie Vratislavi wynika, iż model Royal Europe jest na wyczerpaniu. Czy w związku z tym planowana jest jakaś kontynuacja tej linii modelowej? Jeżeli oczywiście można taką wyodrębnić - osobiście mam na myśli modele z tarczą o fakturze jak w Pan-Africa/RE.
 8. wjtk123

  Casio do kwadratu

  Mój najnowszy nabytek, będący jednocześnie moim pierwszym G-Shockiem. Model do bólu powszechny, ale i tak cieszy niesamowicie. Brakowało mi w kolekcji takiego woła roboczego na wakacje/wycieczki/rower/basen :).
 9. Bardzo ciekawe spostrzeżenia - taki Moonwatch w swojej podstawowej wersji jest nudny do bólu, dla niektórych wręcz odpychający w swoim prostym designie, natomiast w wersji "Speedy Tuesday" albo "Ultraman" wygląda o wiele ciekawiej, a przy tym jest właśnie wyróżnia się z tłumu.
 10. Ze strony Omegi zniknęła ostatnio kolekcja Speedmaster Racing 40mm - znajdując dany model poprzez archiwa pojawia się informacja, że zegarek nie jest już dostępny. Omega zrezygnowała z tej serii, czy to jakiś okres przejściowy przed jej odświeżeniem?
 11. Widziałeś może ten zegarek na żywo? Moim zdaniem jest bardzo duży i niekoniecznie może pasować starszej osobie. Osobiście bardziej polecałbym Certinę DS Action (jeżeli ma być to toolwatch), albo Certinę DS-1 (jeżeli idziemy w stronę klasyki). Obecnie dostępny jest piękny model z niebieskimi wskazówkami, wprawdzie na okropnym meshu, ale w zestawie jest dodatkowy, brązowy pasek.
 12. Użyłem najzwyklejszych teleskopów, mam nadzieję, że nie będzie żadnych negatywnych efektów. Tarcza jest zdecydowanie jednolita, na tej fotce, wykonanej wcześniej, złapałem trochę światła.
 13. Pracuję z domu, nastrój taki sobie, więc postanowiłem przerzucić swojego Tisella z bransolety na wesoły pasek.
 14. Miał ktoś problemy ze zdjęciem bransolety z Marine Diver'a? Mimo prób nie mogę sobie z tym poradzić i nie wiem, czy to moja nieudolność, czy w tym przypadku wymaga to jakiejś dodatkowej magii.
 15. W świetle dziennym tarcza jest intensywnie niebieska. Poniżej link do galerii z pięknymi zdjęciami tego modelu. https://sarkerphotography.pixieset.com/tisellmarinediver/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.