Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wjtk123

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Początkujący

Recent Profile Visitors

92 profile views
 1. Jeszcze krótkie słowo odnośnie ,,ścigania" flipperów: niektórzy AD na zachodzie mają zwyczaj zatrzymywania dokumentów na okres jednego roku. Ciekawe czy Kruk rozważał taką metodę ;).
 2. Tak. Przy czym obecnych zasad nie nazywałbym ,,listą kolejkową", bo to tylko zbieranie deklaracji chęci zakupu, nie ma tu żadnego realnego stosunku umownego, a już na pewno nie mają zastosowania przepisy karne. To tyle prawa, po ludzku to nie jest zbyt fajne zachowanie. Bo chcą żeby te osoby nadal były klientem i wydawały u nich dużo pieniędzy. Na pewno są też sytuacje gdy nie trzeba mieć historii zakupowej. Jeżeli Robert Lewandowski przeniósłby się do Realu Madryt i w miejscowym butiku poprosił o stalową Daytonę, to jestem pewny, że dostałby ją w ciągu tygodnia, jeśli nie od ręki, bo jest klientem perspektywicznym. Przykre, ale sprzedawca zawsze będzie oceniał człowieka przez pryzmat tego ile ten może u niego wydać.
 3. Pracownik nie odmawia sprzedaży, bo nie ma produktu który mógłby sprzedać. Kodeks wykroczeń może ewentualnie znaleźć zastosowanie wyłącznie w sytuacji gdyby odmówiono sprzedaży zegarka z półki. Deklaracja ,,kolejkowa" jest bezpłatnym wyrazem woli, nie będącym nawet umową, z której w każdej chwili każda strona można się wycofać. Żaden przepis nie zmusza Kruka do zawierania takich deklaracji, umów zobowiązujących, czy przedwstępnych dotyczących swoich produktów. Chociaż chciałbym zobaczyć jak ktoś narzeka w sądzie, że Kruk nie chce mu obiecać Rolexa ;).
 4. O, to miła informacja. Byłoby to bardzo pożądane, bo po kilku latach zaczynam dojrzewać do myśli, że to chyba jest zegarek który mógłby być ,,tym jedynym", ale ostatnia podwyżka trochę mnie przeraziła.
 5. Czy jakikolwiek AD Omegi w Polsce udziela rabatów na Moonwatcha?
 6. No cóż, rzeczywiście mogłem się tutaj poradzić co do zniżki można osiągnąć. Będę pamiętał na przyszłość, dziękuję :). Mimo wszystko chyba nie ma czego żałować, bo i tak wydaje się warty nawet tej wyższej ceny :). Dorzucili jeszcze w gratisie mesha.
 7. 470 zł. Warto było się wstrzymać do letniej wyprzedaży ;).
 8. Dzisiaj dotarło do mnie coś takiego :). W środku jest mechanizm ST17 z manualnym naciągiem.
 9. Myślę, że mogę polecić tę markę, jakościowo zegarek bez zarzutu.
 10. NH35 w środku, 390 zł ;).
 11. Ktoś w ogóle produkuje obecnie zegarki z kopertami ze srebra? Jak one będą wyglądały po 5-20 latach?
 12. Bogaci prawnicy to zazwyczaj wyższa klasa średnia, często w pierwszym pokoleniu, która jeszcze zwraca uwagę na takie rzeczy jak buty, czy zegarki. Milionerom na jachtach, szczególnie tym z kolejnego pokolenia z rzędu, już wszystko jedno ;).
 13. Ciekawostka: na anglojęzycznych forach twierdzą, że seria Overseas wkrótce ma być dostępna wyłącznie w butikach Vacherona, a produkcja modelu podstawowego (z datą) zostanie znacząco ograniczona. W wielu miejscach ponoć przestali już przyjmować na nie zamówienia.
 14. Taki tam chiński ,,hołd" dla nieprodukowanej już wersji ;).
 15. W dzisiejszych czasach nietrudno o młodych klientów z dużymi pieniędzmi: sportowcy, jutuberzy, artyści. Nie zdziwiłbym się gdyby stanowili oni połowę, jeśli nie więcej, klienteli marek luksusowych, które muszą się do nich dostosowywać i oferować produkty które ich zainteresują.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.