Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wjtk123

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Początkujący

Recent Profile Visitors

73 profile views
 1. NH35 w środku, 390 zł ;).
 2. Ktoś w ogóle produkuje obecnie zegarki z kopertami ze srebra? Jak one będą wyglądały po 5-20 latach?
 3. Bogaci prawnicy to zazwyczaj wyższa klasa średnia, często w pierwszym pokoleniu, która jeszcze zwraca uwagę na takie rzeczy jak buty, czy zegarki. Milionerom na jachtach, szczególnie tym z kolejnego pokolenia z rzędu, już wszystko jedno ;).
 4. Ciekawostka: na anglojęzycznych forach twierdzą, że seria Overseas wkrótce ma być dostępna wyłącznie w butikach Vacherona, a produkcja modelu podstawowego (z datą) zostanie znacząco ograniczona. W wielu miejscach ponoć przestali już przyjmować na nie zamówienia.
 5. Taki tam chiński ,,hołd" dla nieprodukowanej już wersji ;).
 6. W dzisiejszych czasach nietrudno o młodych klientów z dużymi pieniędzmi: sportowcy, jutuberzy, artyści. Nie zdziwiłbym się gdyby stanowili oni połowę, jeśli nie więcej, klienteli marek luksusowych, które muszą się do nich dostosowywać i oferować produkty które ich zainteresują.
 7. O, bardzo dziękuję za podpowiedź :).
 8. Też mam smerfa, tylko bez daty ;). Piękny jest i bardzo go lubię, ale niestety dzisiaj zorientowałem się, że z bezela odpadła mi kropka z lumą :(.
 9. Na stronie czeskiego dystrybutora pojawiły się Tiselle w wersji GMT, Batman oraz Pepsi ;). Mechanizm HG 6460 2836.
 10. Zielony OP41 wygląda bardzo ciekawie, być może na zdjęciach i w rzeczywistości będzie prezentował się bardzo dobrze. Większość pozostałych kolorów bardziej pasowałaby jednak do mniejszych rozmiarów.
 11. Ostatnio nie było właśnie żadnych emocji, ani tych pozytywnych ani negatywnych, co wydaje się dosyć zaskakujące, bo nie brakowało ich przez ostatnie 2 lata. Tak na marginesie, to będzie śmiesznie jeśli przewidywania się spełnią i Rolex zaprezentuje jutro model identyczny jak mój wklejony wyżej Tisell. Specjalnie kupiłem konfigurację, która nie jest identyczna ze ,,źródłem inspiracji", a tu może się okazać, że wyprzedziłem epokę ;).
 12. Temat ostatnio coś zamarł. Tiselle już nie wzbudzają tylu emocji?
 13. Nie będzie więc kolejki, tylko nieoficjalny ranking prestiżu i perspektywiczności ;). Lepiej zacznijcie już teraz zamawiać diamentowe naszyjniki dla żon i dwukolorowe Datejusty 😄.
 14. A z Subem nie jest ten problem, że zaraz pojawi się nowa wersja i pewnie rzucą się na nią także ci, którzy już Suba posiadają? Nie trzeba dodawać, że tacy kolekcjonerzy zepchną z listy normalnych ludzi na bardzo dalekie miejsca i stąd te odległe terminy. Plus jest taki, że może dzięki temu na rynku pojawi się trochę używek ;).
 15. Zamknięte są na pewno dla ludzi z ulicy, ale jestem ciekawy od jakiego poziomu klient zaczyna być ,,interesujący" i trafia na jakieś fajne miejsce na liście kolejkowej. Bardzo wątpię aby odmówiono wpisania się na listę np. Robertowi Lewandowskiemu ;). Schodząc jednak trochę na ziemię, mam na myśli głownie to jaką trzeba mieć historię zakupową. Powiedzmy, że kupiłem wcześniej jakąś Omegę ze średniej półki, stalowego Tudora i jakąś złotą biżuterię dla żony. Jestem już interesującym klientem, który może liczyć, że dostanie Pepsi w ciągu 1-2 lat (zakładając, że zapisałem się rok temu i licząc od tego czasu), czy nadal jestem leszczem z ulicy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.