Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka

Wybieramy diverka  

83 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewamy kotlety? B)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nuż pożałujesz wyboru? :)

 

Zresztą takie kotlety, jak w tym wątku, dobrze smakują nawet odgrzewane B) .

 

Michał, ten IWC to kiedy właściwie przyjedzie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nurek głosuję na Orisa. Bezelem kręci się również pod wodą jakby kto pytał a system Orisa sprawdza się także w grubej rękawicy jak jesteś np. w suchym skafandrze z dociepleniem. Na drugim miejscu IWC ale taki on piękny,że szkoda go do słonej wody B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, mam nadzieje że dojedzie w przyszłym tyg B)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nurkowałem w morzu śródziemnym i czarnym. W obu z butlą i tylko z rurką. Pływam także rekreacyjnie i sportowo najmniej raz w tyg. I do tego wszystkiego używam Casio Edifice. I powiem wam, że sprawuje się w roli zegarka do pływania czy nurkowania świetnie. I nie jest to żaden z listy.


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, mam nadzieje że dojedzie w przyszłym tyg :(

 

Skoro już odgrzano kotleta to... dojechał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem 15 min. temu do domu i nikogo nie bylo. Jezeli nie przyjedzie w poniedzialek to zaczne się denerwować.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzwonilem 15 min. temu do domu i nikogo nie bylo. Jezeli nie przyjedzie w poniedzialek to zaczne się denerwować.

 

Nie masz numeru przesyłki? Przecież paczkę można zlokalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nurkowałem w morzu śródziemnym i czarnym. W obu z butlą i tylko z rurką. Pływam także rekreacyjnie i sportowo najmniej raz w tyg. I do tego wszystkiego używam Casio Edifice. I powiem wam, że sprawuje się w roli zegarka do pływania czy nurkowania świetnie. I nie jest to żaden z listy.

 

Wyszedłeś z błędnego założenia, że ktoś będzie w tych zegarkach nurkował :(


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze mozna. Niestety nie mam nr.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wiem, ze mozna. Niestety nie mam nr.

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś zapodziałem :(

 

Jak nie dojedzie do poniedzialku to go znajde, bez obaw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przegapiłem taką fajną ankietkę ... :( moj glos nic nie zmienil bo i tak zegarek o ktoym myslalem dostał 3 miejsce a :( hehe ale poprostu musialem zaglosowac, a zarazem wytlumaczyc swoj glos : Breitling - bo z tych wszystkich jest najbardziej "dorosły" :) - niemniej jednak chetnie w galerii zobacze tego IWC


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, po Monaco chce sobie sprawic jakiegos właśnie Breitlinga i w tym celu zaloże kolejną ankiete gdyż nie moge sie zdecydować którego... Faworytów dwóch :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem tagów więc głosuję na taga,ma przepiękną tarczę(i chronograf który też uwielbiam!) i chyba jest tu najładniejszy(kwestia gustu ale na pewno reprezentuje bardzo uniwersalny styl!)Ale nie znaczy to że nie podobami się Oris,ma wspaniały pasek i sportowy nowoczesny styl,IWC to super jakość i wykononie a pozostałym też niczego nie brakuje,choć Eterna wydaje mi się zbyt elegancka(może przez tą branzoletę)Szkoda tylko że na żadnego mnie nie stać.. :lol:


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jestem zwolennikiem tagów więc głosuję na taga,ma przepiękną tarczę(i chronograf który też uwielbiam!) i chyba jest tu najładniejszy(kwestia gustu ale na pewno reprezentuje bardzo uniwersalny styl!)Ale nie znaczy to że nie podobami się Oris,ma wspaniały pasek i sportowy nowoczesny styl,IWC to super jakość i wykononie a pozostałym też niczego nie brakuje,choć Eterna wydaje mi się zbyt elegancka(może przez tą branzoletę)Szkoda tylko że na żadnego mnie nie stać.. :lol:

 

Hehe, fajnie tylko że Michał już dawno ma zegarek więc po co głosować. Swoją drogę temat powinien zostać zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogę temat powinien zostać zamknięty.

 

Też tak uważam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.