Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zbyszek

rolex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po ostatniej wizycie w slonie Kruk znowu chodzi za mną Rolex Deepsea niestety cena poszła w górę o 3000 tyś jestem załamany znowu trzeba dozbierać .Zastanawiam że mało jest używanych modeli deepsea i ciekawe ile jest tańszy w Europie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam wszystkich po ostatniej wizycie w slonie Kruk znowu chodzi za mną Rolex Deepsea niestety cena poszła w górę o 3000 tyś jestem załamany znowu trzeba dozbierać .Zastanawiam że mało jest używanych modeli deepsea i ciekawe ile jest tańszy w Europie .

 

Ze Staszkiem rozmawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poleciał na łeb, na szyję :) Z jednej strony fajnie, bo można taniej kupić, ale co z gospodarką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po ostatniej wizycie w slonie Kruk znowu chodzi za mną Rolex Deepsea niestety cena poszła w górę o 3000 tyś jestem załamany znowu trzeba dozbierać .Zastanawiam że mało jest używanych modeli deepsea i ciekawe ile jest tańszy w Europie .

 

Uzywanych DSSD jest od zatrzesienia szczegolnie w USA . Jak poszukasz to znajdziesz cos od $6.8k - $7.5k bez zadnego problemu .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gospodarka (nasza) będzie miała problem z eksportem tego co produkujemy.

Jakiś miesiąc temu słuchałem wywiadu z nie pamiętam z kim w tok fm (ale jakiś ekonomista) i facet przewidywał że dokładnie tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Gospodarka (nasza) będzie miała problem z eksportem tego co produkujemy.

Jakiś miesiąc temu słuchałem wywiadu z nie pamiętam z kim w tok fm (ale jakiś ekonomista) i facet przewidywał że dokładnie tak będzie.

Spadek dolara jest pewny od ponad roku, nie wiadomo tylko było, kiedy to nastąpi. Teraz to już pewnik:

 

usdplnd.png

 

Po przebiciu 2.67 zacznie się prawdziwa jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszej gospodarce euro jest ważniejsze i tu chyba złotówka zbyt mocno i się nie umocni (max kilkanaście %). W przeciwnym wypadku eksporterzy dostaną po tyłkach, a cała gospodarka przejdzie poważny kryzys. Ciekawe kiedy RPP podwyższy stopu i czy to zrobi jeszcze w tym roku.

Fajnie były gość z FEDu podsumował, że USA zachowują się jak republika bananowa, która tylko odpala drukarki.

Jeśli tak dalej pójdzie, to pewnie będziemy mieli walutową wojenkę, bo dalsze umacnianie eur/usd walnie w Euroland.

Tym niemniej chf się osłabia, to może ruszy sprzedaż zegarków ;-) Ciekawe, czy dojdzie do 2,6 pln. Wątpię, by w tym roku, ale średni kurs NBP 2,75 w listopadzie brzmi chyba realnie

Sam już jestem blisko złożenia zamówienia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Dolar tanieje a cena za baryłkę ropy rośnie. W następnym tygodniu odczujemy to na stacjach benzynowych.

Fajnie jest jeśli chodzi o zakupy ale chyba gospodarka ważniejsza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po ostatniej wizycie w slonie Kruk znowu chodzi za mną Rolex Deepsea niestety cena poszła w górę o 3000 tyś jestem załamany znowu trzeba dozbierać .Zastanawiam że mało jest używanych modeli deepsea i ciekawe ile jest tańszy w Europie .

Wspolczuje - ale ja sobie powiedzialem, ze jak bede kupowac tego Rolka, to polece do US. Przy okazji zwiedze troszke, a cene za bilet, zwroci mi roznica jaka tam zaplace za niego w porownaniu do Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje - ale ja sobie powiedzialem, ze jak bede kupowac tego Rolka, to polece do US. Przy okazji zwiedze troszke, a cene za bilet, zwroci mi roznica jaka tam zaplace za niego w porownaniu do Polski :D

 

i to jest prawidłowe podejście!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Staszkiem rozmawiałeś?

 

 

Witam tak rozmawiałem 8800 franków szwajcarskich i ma dużo zamówień i czeka się ok 3 miesięcy .Fajna kolekacja bardzo z podobał mi się Seiko .Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.