Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki...klasyk nad klasykami dlatego ponadczasowy...dożywocie ma u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to bo to w zasadzie konstrukcyjne niuanse. Miałem okazję ostatnio obserwować jak to pewien seamaster w znanej sieci AD dostał 2 życie. Tzn był na półce model z paskudnym ubiciem belza. Zwróciłem uwagę na to sprzedawcy. Oczywiście model się sprzedał od razu po tym. Po 2 tygodniach przyszedł do AD nowy "fabrycznie nowy" tylko ze z tym samym nr seryjnym :D Co mnie kompletnie nie dziwi jak sobie przypomnicie moją historię starej/fabrycznie nowej Omegi. Myślę, że KJ Omegi nie jest zły. Natomiast wyobraźnia SG i naszych rodzimych Januszy biznesu nie zna granic :D

A czego ty sie spodziewasz? Ze zutylizuja taki zegarek? :D normalne, ze naprawiaja i sprzedaja. Tak jak samochod spadnie z lawety, albo poobija sie w kontenerze, to naprawiaja i sprzedaja jako nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omedze zajmuje to 15min! ;):D

W której Omedze tak jest?

Na moim 1120 data zmienia się w trakcie ostatniej minuty, dokładnie nie wiem w której sekundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień świąt spędzam z :

 

post-31778-0-85867500-1482670695_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dokładnie jakoś między 11:59 a 12:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W której Omedze tak jest?

Na moim 1120 data zmienia się w trakcie ostatniej minuty, dokładnie nie wiem w której sekundzie.

U mnie w 2500C i 2500D również zmiana daty odbywała się błyskawicznie, mniej niż 2 minuty przed lub po północy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 1155 trwa to trochę dłużej :) może nie 15min bo i emotikony były ale nie odbywa się to jak w Roleksie! Przy okazji sprawdzę to dokładniej. :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ring daty wystarczy skorygować jak są jakieś spore róznice...ale kogo to by obchodzilo? :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ring daty wystarczy skorygować jak są jakieś spore róznice...ale kogo to by obchodzilo? :)

:)

Tak jak piszesz i tak śpię zazwyczaj o tej godzinie i oglądać tego tez nie muszę! :P


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 1155 trwa to trochę dłużej :) może nie 15min bo i emotikony były ale nie odbywa się to jak w Roleksie! Przy okazji sprawdzę to dokładniej. :)

1155 jeszcze nie miałem, ale to popularne chrono vj7750, bijące w zegarkach wielu szacowanych marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zmiany daty to zaskoczylo mnie to ze w HV nastepuje ok 23:55

Edytowane przez adrianooo3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchwycone pół sekundy po zmianie.

post-68982-0-09827200-1482707201_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lobo82 gratuluje i jednoczesnie przyznaje, ze po zakupie Twojego reduced mysle o dokladnie tym samym :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trusted jest to prawda wielokrotnie potwierdzona wersja Reduced to tylko przystanek przed Pro...mialem obydwa zegarki równocześnie przed sobą i pomimo podobieństw to zupełnie inna bajka...skoro juz myślisz to przepadłeś...powodzenia :)

Edytowane przez lobo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam sie do opinii forumowiczów. Jest reduced a w głowie tworzy sie już plan wymiany na pro

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trusted jest to prawda wielokrotnie potwierdzona wersja Reduced to tylko przystanek przed Pro...mialem obydwa zegarki równocześnie przed sobą i pomimo podobieństw to zupełnie inna bajka...skoro juz myślisz to przepadłeś...powodzenia :)

Zgadzam się, inna bajka.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowym pasku- prezent od syneczka.

 

post-31778-0-36094100-1482782207_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi pasuje. Dzieki spinnerowi kilka osob jest zadowolonych- ja/synek/ spinner- istnie świątecznie.

Fajnie wygląda choć troszkę za gruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Głównie zbieram radzieckie ale nie tylko.Mam nadzieję że to dobre miejsce by zapytać kolegów czy jest szansa na zdobycie koperty do Omegi Geneve,rocznik 70 ty ,cal.613 ,model koperty 136.070 .lub pasującej ,ew.stalowej.Chciałbym przywrócic do użytku otrzymany rodzinny zegarek,niestety koperta uległa znacznej degradacji podczas codziennej służby zegarka w różnych warunkach i do renowacji nie bardzo się nadaje.Będę wdzięczny za informacje o możliwości ew. zakupu.

 

post-63389-1482785939,3615_thumb.jpg

 

ps.zdjęcie na szybko telefonem więc nie oddaje faktycznego stanu,zwłaszcza zniszczony spód i uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda choć troszkę za gruby.

No właśnie, ile on ma, ze 4mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam temat z serii czepiania sie i kontroli jakosci :D

 

Przed swietami zakupilem PO 8500 42mm i niestety nie obylo sie bez "niedorobki". Otoz ceramiczna wkladka bezela nie jest rowno umieszczona. W gornej czesci wystaje bardziej niz w dolnej, wyglada to jakby nie byla rownomiernie docisnieta. Niestety troche mnie to drazni :/

 

Pytanie co z tym mozna zrobic? Nie bardzo chce mi sie to oddawac na gwarancje i pozbywac sie zegarka na kilka tygodni, zreszta calkiem mozliwe, ze nawet by tego nie uwzglednili. Czy jest ktos w Warszawie kto moze zdjac bezel, wkladke i zmonotowac to jeszcze raz nie uszkadzajac niczego przy okazji?


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.